ASI-BG.COM • Виж темата - Menekşe Ile Halil (Двама завинаги)

Menekşe Ile Halil (Двама завинаги)

Всички завършили и излъчени сериали

Re: Menekşe Ile Halil (Двама завинаги)

Мнениеот Stellss » Нед Юни 06, 2010 6:30 pm

Ейй супер, поне е 4 дена, пак е нещо. Ама така разпокъсано ще забравяме какво сме гледали. [catfight.gif] [2dgq0jo.jpg]
Изображение
Аватар
Stellss
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот zigs » Пон Юни 07, 2010 8:51 pm

[28307_696.GIF]
Изгледах първите 3 серий,и филма ми хареса много [kz2vx9.gif] Ще го следя и него [happy0195.gif] но часа не ми е никак удобен и ще трябва да си го свалям [kz2vx9.gif] Но и това си има хубавата страна ,ще си правя маратон [happy0195.gif]
Някой знаели колко серий е филма [newsm12.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юни 07, 2010 9:24 pm

Зиги , побългарени ще са май 65 , а иначе в оригинал са 36 ! Сериала е много добър и аз вече съм влюбена в Халил [kz9se9.gif] Чок татлъ е тук [2dgq0jo.jpg]
Тази серия завърши като оригиналната 2-ра доколкото си спомням ! Намериха се и то как [vrwt1s.jpg] Аз изтървах около десетина минути преди да се намерят но ще си ги наваксам обезателно !
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот zigs » Пон Юни 07, 2010 10:20 pm

Крис [c06.gif] Благодаря ти ,знам че нашите ще ги разтеглят ,но какво да се прави [kz2vx9.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юни 07, 2010 10:57 pm

zigs написа:Крис [c06.gif] Благодаря ти ,знам че нашите ще ги разтеглят ,но какво да се прави [kz2vx9.gif]

Зиги , ти най-добре ще си правиш маратон със сериите ........ ще взема и аз да процедирам така [kz2vx9.gif] Ще стане като ПнС - по една серия на седмица [277.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот viki_17 » Пон Юни 07, 2010 11:47 pm

Хареса ми серията напук на неандерталците - баща, Кадир, Мустафа и сенките от миналото, които отново подгониха Халил! А Менекше милата само плаче, това момиче искам най-сетне да се успокои и усмихне щастливо. Зная, че ще им бъде трудно, но поне заслужават малко щастие [emo-5ange.gif] , имайки предвид какви ще ги извърши този маймун Мустафа. [smile3516.gif] [28288_529.GIF] [28301_654.GIF] [321.gif] [321.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот Viktoria » Вто Юни 08, 2010 6:29 pm

Снощи серията завърши много интересно.И четиримата на една улица,на едно място,един до други,но само Халил я видя.Но тя по-добре,че не го видя,защото тогава пък техните щяха да я забележат.СТана ми мъчно,когато видя многото паспорти на Халил,изгуби му доверие и така сама хептен без никого,много е страшно! [28303_666.GIF]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот margerita » Вто Юни 08, 2010 8:58 pm

Почвам да се нервя вече, харесва ми филма, но както го дават по една серийка, тъкмо стане интересно и хоп-край. Май ще чакам да се натрупат серии и тогава ще си правя маратон. [kz2vx9.gif]
Иначе ми хареса как в тази серия фамилията се опълчи на бащата диктатор, ама много дълго са си мълчали и позволиха да жертва Менекшето. А другият й брат и женихът са същински идиоти, не многа да им трая мазните мутри, добре че засега се разминават на косъм от срещата с двамата влюбени, ама да видим докога.
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Viktoria » Вто Юни 08, 2010 9:24 pm

На края на серията даваха една картинка с Менекше,завързана,на предните епизоди даваха снимка от някои момент,сега сигурно ще я хванат някъде [icon_korku1.gif]
Аз пък се нервя на сценария,кой би отишъл в града,в който първо ще те потърсят,не можаха ли да отидат някъде в Америка или където и да е било,дори и в някое турско село,закътано,Антакия [happy0195.gif] ам те са цопнаха в Инстанбул [321.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vensvi » Сря Юни 09, 2010 8:40 pm

Браво на Халил какъв бой му дръпна [laie67dgirltv7.gif]
ИзображениеИзображение
Аватар
vensvi
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 10, 2010 8:17 pm

Ееееееех , да можех да ти посвиря [2dgq0jo.jpg] [happy0195.gif] [happy0195.gif] [happy0195.gif]
Бааа , шЪ й свириш ....... я глей какво убаво легло има , ти шъ й свириш [hoernichtzu_snoozer.gif]

vensvi написа:Браво на Халил какъв бой му дръпна [laie67dgirltv7.gif]

Ама много ми хареса Халил като го би [difus_yes.gif] Като обърна леглото и по едно време като го вдигна си викам - ей ся да го метне през терасата ........ [28288_529.GIF]
Къванч играе наистина много добре тук [kalp.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Чет Юни 10, 2010 9:08 pm

Да, верно, Крисче. Взеха, че се разчувстваха баш в спалнята, разбираш ли... [hoernichtzu_snoozer.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот kris_run » Чет Юни 10, 2010 9:17 pm

Тинче , верно бе - все им се чудя на комшиите и в реалния живот на днешно време ли се държат така за ръчичка и не се награбват ! То в очите им се чете желанието да отвържат тигъра , ама нейсе .... бошвеер [hoernichtzu_snoozer.gif] [happy0195.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот viki_17 » Чет Юни 10, 2010 10:48 pm

Менекше е моного объркана. Продължава с недоверието си спрямо Халил, въпреки че го обича. От снимката, на която попадна си извади погрешно впечатление, ревността надделя и реши да се оправя сама, но как това не ми е ясно. [difus_8.gif] Сама е обречена, с него поне може да разчита на защита, а така се обрича да попадне на някой изрод или пък в ръцете на олигофрена Мустафа и недоносения и брат Кадир. [smile3516.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юни 11, 2010 8:35 am

Вики , и мен ме хвана яд на държанието й ........... направо се държа ( както и той й каза ) като дете ! Донякъде е права за недоверието си към него ! Всичко й се обърна , като го чу да казва на къдравата , че вече е тук и винаги ще бъде до нея ! Тя явно си направи своя интерпретация на тези му думи и беж да я няма ! Не беше права [490.gif] Трябваше да повярва в него ! Та той рискува живота си да я последва [difus_8.gif]

Офффф , и пак да си кажа - много ми харесва тук Къванч [kalp.gif] и още ми е пред очите как преби онзи импотентния [difus_yes.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот margerita » Пет Юни 11, 2010 8:42 am

Чудя се защо ли Менекшето ми напомня на една друга любима наша героиня, която също си прави свои интерпретации и действа винаги на своя глава, макар че после страда от това. [happy0195.gif] За Аси говоря, ако някой не се е досетил [icon_mrgreen1.gif] Та и Менекше запали от раз и тръгна сама да се спасява, ама къде ще стигне и тя не знае, малко ми е наивна и неразумна, особено като остави чантата с парите в автобуса - е нема по-голяма глупост от това. [asik.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Пет Юни 11, 2010 12:21 pm

Крис, и тя е вироглавка и горделивка. [asik.gif] Права е Марго, че напомня на друга наша любимка. [kz2vx9.gif] Въобще не помисли трезво, ами навири глават и беж, но къде еди н дявол знае... [smile3516.gif]
Изображение
Image
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юни 11, 2010 12:27 pm

Да , но Аси разбра за миналото на Демир , а тук Менекше все още не знае почти нищо ! Не я защитавам изобщо ( Менекше ) ! Аз също не одобрявам постъпката й [490.gif]
Абе , в единия сериал "чакай ме " , в другия "вярвай ми" ............... почвам да се дразня вече ! Батииии идиотите - ами говорете бе хорааааааааа [28284_508.GIF]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Юни 12, 2010 9:54 pm

[28307_696.GIF]
Ето ме и мен [464.gif] днес си направих маратон с филма немога да ви опиша какъв кеф е да се гледат серийте наведнъж [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg]
Разбрах ,че при Халил е мътна и кървава [257.gif] и той самия незнаеше че е умрял.Ще има там много тайни за разкриване ,а той ще е все на косъм от смърта [kz2vx9.gif] А Менешке милата много и се събра наведнъж ,различно име ,убит адвоката ,преследват Халил,Халил мъртав и за капак минала годеница.Не я оправдавам ,но и Халил трябваше да сподели с нея всичко от миналото,както тя му разказа всичко за женитбата [kz2vx9.gif]
Но се изкефих как влезе през прозореца и натупа оня п...л [happy0195.gif] [happy0195.gif] [happy0195.gif] Малко му беше боя на тоя ,все парите му в акъла,не се види че сам се прави за страм.
Крис [emo-iloveu.gif] хубаво го каза [laie67dgirltv7.gif] щял да и посвири,абе глупак [490.gif] на тая хубава спална и хубава мадама той за свирене мисли [laie67dgirltv7.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот shtereva6 » Сря Юни 16, 2010 11:02 pm

здравейте!

няколко думи като начало ........извън темата...
почти преди година .....съвсем случайно започнах да гедам сериали и то турски , защото други няма ...и сега ...година по късно диагнозата ми е "пристрастена".да си призная имах известни резерви в началото когато гледах рекламите....... , но сега съм убедена , че времето , което съм отделила и ще отделя на този сериал не е пропиляно ....гледам го по бтв , но не се стърпях и го изгледах и в оригинал( независимо , че е без превод).просто нямам думи .......невероятен сериал .....
1.различен е - не прилича на нито един от другите , които съм гледала........
2.стегнат е , действията се развиват сравнително бързо без излишно протакане......
3. перфектна игра на актьорите.......къванч ...ме убеди ,че наистина е добър , седеф ме изненада приятно......
4.за екипа от режисьор и сценарист ....също само суперлативи....., но и удивителна работа на операторите.......те много често остават на по заден план ...., а си мисля ..., че за да усетим магията тяхната заслуга е не по малка от играта на актьорите и погледа на режисьора и сценариста ........
5.много , много , много жесток финал........бях изненадана.......все си мислих и се надявах , че накрая всички ще са заедно щастливи и усмихнати ........., но и кадъра с бременната менекше е нещо..........все пак частица от тази любов ще живее и за напрад (както казва в сериала менекше ...всяка трудност идва със своята светлина .....)
6.една история от реалия живот ...изпълнена с цялата гама на човешките емоции, състояния и взаимоотношения..........., но всичко така добре дозирано и поднесено......като....леден коктейл в лятна нощ и приятна компания......
наистина разтъстващ сериал и си струва да се гледа .....и гледа......и гледа.......
ще минавам по-често в темата .....благодаря , че имах възможност да напиша няколко думи и ще се радвам ако мога да го правя и занапред с ваше позволение.......
наистина невероятен сериал!
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!
девиза на филма е:
"Ще докосна само с очи красотата ти!"
http://www.vbox7.com/play:ff1d83b2 Fire- Hasret and Murat от Моргана
Аватар
shtereva6
новак
новак

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Завършили сериали