ASI-BG.COM • Виж темата - Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Всички завършили и излъчени сериали

Re: Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Мнениеот petan » Сря Ное 16, 2011 2:11 pm

Gulizar ve Usuf /Anneler ile Kizlari 13.Blm.Final

[difus_18.gif]

МАЙКИ и ТЕХНИТЕ ДЪЩЕРИ [think.gif]
ИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение ТЕ НЕ Я ОСАКАТИХА, А МАЙ Я УМОРИХА [277.gif] https://plus.google.com/photos/11563354 ... 8674?hl=en

ИзображениеИзображение

тия са друга бира [difus_nea.gif] Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Сря Ное 16, 2011 9:12 pm

Добър вечер , тези тримата в ареста са точно както тримата глупаци [laie67dgirltv7.gif]
това е написала Фериде във фейсбук
Diziyle ilgili su anda biz de herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Devam etmesi için dua ediyoruz. İlginize desteginize teşekkür ederim.
за момента ние нямаме никаква информация за сериала. ние ще продължим да се молим за това. Благодарим Ви за проявения интерес и вашата подкрепа.
дано превода се доближава до истината , малко редактирах транслатора [87.gif]
арабката все още не е питала нищо , вие мислите ли въпроси ?
Петан пуснах видеото за Гюлето и Юсуф на страницата където превеждат за нас [difus_18.gif]
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Сря Ное 16, 2011 9:57 pm

[107.gif] не мога напоследък да се прибера по-рано и това си е [bang.gif]
Въпреки всичко изгледах серията, но съм ви стопирала само част ... ще добавям...
Ужасна ! Браво на сценаристките - пълно ошашавяване! Каква ти социална, тя е драматична [asik.gif]
И като капак - фотка от Малатия! Оставиха ме с чувството, че в това село няма жена не бита, не пипната, не нахокана ...А най съм впечатлена от майките на дъщерите - ужас!!! Понеже и те са бити, та аде и дъщерите им да видят какво е!
Тая откачалка на Дефне е свикнала яко да я издържат мъже и като така, дава акъл и на дъщеря си /питай какво предложи на Дефне, като отиде да й каже за бебето). Дъртака сега като нищо може да се откаже от внучката и да точи лиги по внука (не разбрах дали се знае пола) - какво като не е от Малатия, кой знае и той от кой турски вилает е [think.gif]
Това обаче, което направиха свекървата и "акушерката" си е престъпление по цял свят! С кой акъл простата й майка я остави пребита и окървавена [swoon.gif]
Не би трябвало да спират до тук! Има много престъпление ... трябва да има и наказание (така мисля) - дал аллах бол персонажи [laie67dgirltv7.gif]

Dial, няма лошо, че си го пуснала! Финалната сцена на епизода ме върна години назад.
спам

За кой ли път все се питам - без акъл ли съм била (да слушам севгилето си и родата), че да не видя единия си син 2 години ( по-малък беше от Юсуф, нямаше нет, скайп ...), нищо че му беше треперено от всички и най-вече от татко му! Ноооо... ми трябваха два дни насаме с него и ме... прегърна И никога после не помислих да ида някъде без синовете си [canim.gif]

Иска ми се да направя клип точно за майките (дъртите) от Малатия и неволите на техните дъщери, ноооо... като нищо някои страни пак ще ме отрежат в тубето [swoon.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот мира1011 » Сря Ное 16, 2011 10:05 pm

Петан, колажът с глупаците е супер! [28300_634.GIF]
Диал,а снимат ли в момента или са го ударили на почивка и чакат? Феридето не коментира ли? Не ми допада тази неизвестност за филма. [bang.gif]

Петан, допадна ми идеята ти за клипа. [newsm10.gif] Ама в тубето дали ще достигне до турските мами и девойки? Явно трябва да го публикуваш и в техния Dailymotion. Много ме ядосват жените им с това поведение. Не че и в България няма такива жени, но сякаш са по малко.
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Сря Ное 16, 2011 10:21 pm

[witch3wi2.gif]
в следващия епизод [difus_ok.gif]
на тоз да му затворят и другото очо Изображение файда от него - никаква!

добре му стоят решетките Изображение да го затворят ... на съвестта му тежи и Севил, и Юсуф, и аблата му ... абе тоз го припознавам като главния заподозрян - килърите са му най-малкото зло! Добре, че го гепиха, та Дефне да иде в Малатия да спасява Гюлето [kangura_crazy.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Чет Ное 17, 2011 8:18 am

включвам се само за малко , Петан коментара ти е супер
Мира на 10 Фериде снимаше което означава че има още заснет материал , инфото от сутринта е че търсят телевизия с която да сключат договор , за сега не се знае коя ще е
вечерта по- късно ще се спра по подробно на коментарите ви че бързам за работа а и родителска ме чака довечера
хубав ден
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Чет Ное 17, 2011 9:33 pm

това е първият превод , ще има още арабката е задала и други , но нашите въпроси още не съм ги задала утре сигурно ще го направя
когато Хамди и бащата на Омер, вървях по улицата, видяха инцидент. Докато те гледаха инцидента, полицията искаше те да се лигитимират. Но Хамди не си носеше документите , оставил ги е в колата и по тази причина полицията ги отведе в полицейския участък. От другата страна, Гюлизар тръгна за Малатия, за да вземе сина си. Но Омер чу я няма (от Дефне), той тръгна по пътя ... за я спре. Той спря автобуса и свали Гюлизар от него . Но Гюлизар настоя да вземе сина си. Омер се съгласи и каза добре, ние ще отидем заедно да вземем Юсуф и всички ще заминем някъде надалече.Гюлизар се съгласи и се качи в колата. Докато бяха в полицейски участък Хамди и Хикмет разбраха за жалбата на Гюлизар че искат да я убият . Те отрекоха обвинението, но полицаите не им повярва и ги арестуваха. От друга страна Керем разбра че Гюлизар е в Малатия и отиде да говори с Дефне . Но Дефне отхвърли предложението му да помогне
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 18, 2011 7:24 pm

13 епизод превод 2-част
Когато Омер и Гюлето спряха за да се нахранят и пият, Омер попита за супата дали е хубава като нейните или не , след това каза: Твоите гозби са най-вкусната храна, които някога съм ял. Но Гюлизар попита Омер Защо си тук ...? Можеше вече да си заедно със Селви. Омер каза: Опитах се, но Селви се е омъжила, тя ми се обади и каза да я оставят на мира. Гюлизар се изненада не можеше да повярва за брака на Селви . По време на пътуването полицията ги спря за рутинна проверка и полицайте намериха оръжието. Те поискаха от Омер разрешителното за пистолета и той ги излъга че това не е неговото оръжие и че е взел колата от приятели, но те не му повярваха и го арестуваха . Той каза на Гюлизар да не отива в Малатия и да го чака тук
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот мира1011 » Пет Ное 18, 2011 7:41 pm

Добър вечер! [yahoo_36.gif]
Диал, благодаря за преводите. [480.gif] Гюлчето се запъна с Малатията и замина, комай въобще не отчете факта, че има смъртна присъда. [newsm09.gif] Ами ако я гръмнат, дава ли си сметка, че лишава и двете си деца от майка? За Юсуф ще се погрижи родата, ами Гюлчан остава на ръцете на Дефне. Макар че и тя се изложи на риск с това заминаване в Малатия. Има ли представа какви гадове живеят там? И какво може да й се случи? И пустия му телефон, дето не го включи Гюлчето ме плаши. [doh.gif]
Това, че днес няма фрагман не е на добро. [bang.gif] Май ще останем без епизод следващата седмица. [yahoo_10.gif] Тази телевизия продадоха ли я най после или все още е на стария собственик? Щото ако не е продадена, какъв им е проблемът да излъчват епизоди?
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 18, 2011 10:36 pm

[87.gif]
Днес, вместо обяд, такова есе за бердела сътворих в темата за ЛиН, че чак се олях (бях се зарекла да не пиша повече там - всичко съм си казала при излъчването онлайн).

Та за мамите ни вест, ни кост - ще чакаме...
Чудя се и аз къде Дефнето ще намери Гюлето в оня вилает, като тя се крие [think.gif] Едно умно нещо най-после му доде на Омер - обади се на Дефне от ареста за помощ! И добре, че Гюлизар не го послуша да виси на пътя да го чака! С тоя пистолет, дет го размахва 12 серии (все пак гръмна килърите) най-много да натопи приятеля си с колата!

Така виждам следващата серия (иска ми се [difus_nea.gif] ) Първо Дефне я забрадих с кърпата на свекървището - с нея повече й тича на селянка от Малатия! Тя ще се втрещи като види как ще я посрещнат (евентуално) - разговора с таксиметраджията [think.gif]
Изображение Изображение
Изображение Гюлето забеляза, че Севил е без годежен пръстен Изображение

тия двамата са стари дружки по дизи Изображение много се обичат [kangura_crazy.gif] Хамди така му се израдва в ареста [happy0195.gif] И на Озан му тичат мустаци [difus_19.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 18, 2011 11:24 pm

харесват ми коментарите ви , обещавам и аз да направя такъв , да не пиша само преводи , в неделя или понеделник ще се постарая
има зададен въпрос " има ли нещо ново около излъчването но сериала " отговора е че в момента търсят канал по които да го излъчват
ето още малко превод
в колата Омер се опитва да пусне парното на колата , Гюлизар го попита на кой е тази кола " на един приятел в Истанбул"
Гюлето " Имаш приятел в Истанбул"
Омер - да имам( моя коментар- преди да отговори Омер малко се замисли , защото това не е негов приятел а на брат му Ферман , явно реши да спести спомените на Гюлето за мъжа й и затова отговори така)
след това понеже на Гюлето и е било студено и той го забеляза и предложи да хапнат супа
когато отново потеглиха , майката на Омер се обади и попита дали са намерили Гюлизар или не. Ти и баща ти тръгнахте след тази развалена жена иска ми се да чуя че е умряла
Омер видя че Гюлето е чула и е разстроена и прекрати разговора
Гюлизар каза " тя дори не спомена името ми, а ме нарече копеле, кучка , какво съм и сторила и баща ти дойде в Истанбул да ме убие , Какво съм направила Омер ,аз само исках да променя съдбата си

сега отговорите на нашите въпроси
1. Какъв беше разговора между Селви и Гюлизар
те говореха за Юсуф, Селви предупреди семейството на Омер. Когато Гюлизар си тръгваше не видя никакъв пръстен и я попита защо е излъгала Омер. Селви каза че го е направила за да защити Омер( Петан [difus_good.gif] )
2.в автобуса Гюлизар кои думи на Омер си спомняше ?
тя не си спомняше думите на Омер , тя беше потънала в мисли само за сина си
3. какво каза мъжът на Фатма когато майка й я водеше към вратата
" ако сега излезеш от вратата никога повече няма да се върнеш тук" Фатма помисли за детето и си остана вкъщи
4.майката на Дефне какво искаше от нея ?
майка и говори с нея и каза че ако приеме офертата на Саджит той ще им даде пари , коли , къща , а синът и ще бъде наследник на холдинга ,но Дефне не се довери )не вярва) на майка си и я изгони
5.Керем какво говори с майката на Дефне
Керем се опита да убеди Назан да не свидетелства в съда , но тя е заслепена от парите на Саджит и не прие

Петан коментара ти за тьорето в ЛиН ми хареса и твоя и на Хипи постовете са смислени , има неща който не приемам изцяло , но и на мен там не ми се пише вече , за мен филма свърши с него и коментарите и емоциите ,но заради нови участия на Мурат хвърлям по едно око
Последна промяна dial на Пет Ное 18, 2011 11:29 pm, променена общо 1 път
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот мира1011 » Пет Ное 18, 2011 11:29 pm

Петан, ти добре си ги скрила трите мацки зад драките. [newsm10.gif] Дано Дефне успее да ги открие, да ги товари в таксито и да заминават за Истанбул. Кой ли ще им попречи на отвличането на Юсуф? Дядото сигурно ще ги предупреди от болницата, ние чакаме да гушне букета, той обаче може да запази внука за бабата и себе си. [bang.gif]
Диал, [236.gif]
Аз очаквах, че майката на Дефне ще разбере грешката си спрямо дъщерята, но тя си е меркантилна, няма да проумее чувствата и гордостта на дъщеря си. Жалко, още една гадина във филма, че малко са ни другите. [yahoo_10.gif] [yahoo_10.gif]
Селви и тя е една загадка - съгласи се с Емине да предпази Омер, но какво ще прави оттук нататък? Струва ми се, че е борбенна и ще замине за столицата.
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 18, 2011 11:45 pm

Мира хубав сценарий пишеш , дали пък Саджит няма да помогне в Малатия , нали най- важното сега е внукат му да се рожи , като нищо ще хукне да пази Дефне , а и нали Ямур му е сърдита ще ,неще ,ще трябва да направи някоя добрина
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Ное 19, 2011 11:16 am

Изображение

Не знам кой ще им помагне на Мамите, но мисля, че и сценаристките имат нужда от помощ - да смекчат малко гнева си, да не си го изкарват в/у нас [difus_nea.gif]

Като пълна мазохистка, събрах на едно място сцените в 13 серия за Фатма - като крими история е! Кой ще ги гледа тия ужасии [think.gif] Не стигнах до музикалната подръжка - трябваше да сложа едно проточено виене ...двете вещици накрая май са я оставили да страда вечно за деца...

Хубав ден [difus_18.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот мира1011 » Съб Ное 19, 2011 7:27 pm

Добър вечер! [yahoo_36.gif]
Петан, и аз проявих мазохизъм и си наложих да изгледам клипчето за Фатмето. [28303_666.GIF] Не съм сигурна дали ще оцелее, след като разбра, че бебето й го няма. Има ли смисъл да се бори за живота си, след като той струва по малко от една златна гривна. [257.gif]
Иначе се кефя на артистките - свекърви - така хубаво съскат, че с мерак бих ги млатила и двете. [28301_654.GIF] Свекървата на Гюлчето я заболя за нейната щерка, що ли не помисли за снаха си, да я видя сега като я срещне как ще реагира? Сигурно пак ще бълва змии и гущери, нищо че аз се надявам ако не на подкрепа, поне малко по благосклонно да я погледне.
Колкото до сценаристките, според мен има още гадости, които могат да ни поднесат. Тепърва предстои Саджит бей да се изявява. Този внук още от сега е в плановете му. [321.gif] Лошото е, че Назан е с него и най вече смята, че това е правилния път по който е тръгнала. [yahoo_10.gif]
Имам съмнения, че може да се случи нещо лошо и на Дафнето в Малатия. Дано не е така, че тогава ще се надявам Омер да тича да им помага.
Диал, хубаво е че очакваш доброто да заговори у Саджит. Дано си права, щото аз съм го взела на мерника си и засега не го изпускам от поглед. И не му вярвам въобще. [yahoo_56.gif]
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Нед Ное 20, 2011 4:21 pm

[28307_696.GIF]
Ако са ви малко гадориите в Майките с дъщерите, мястото му е заето от ново дизи - тази вечер започва. Насилието над жените !!! Е, ние тоя филм го гледаме вече! Но явно имат още с какво да ни уплашат!
Гледайте го, но без мен [asik.gif]

Dial, твоя любимец много атлетичен [uc.gif] Дано и Еркан Б. не се изяви в тази спортна дисциплина [think.gif]
Изображение Изображение

Гюлето не са я ритали в корема (знае ли се, имала е помятания ...), Фатма я подредиха, но дано на Дефне не и лепнат това упражнение [kz2vx9.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот мира1011 » Нед Ное 20, 2011 7:47 pm

[464.gif]
Размахах я аз тази шапка, иска ми се да кажа - дреме ми на капата, че утре няма да гледам поредните издевателства над жените от нашия филм, ама не е баш тъй. [yahoo_10.gif] Исках си епизода, исках да видя поне Ямур и Гюлчан щастливи, че са заедно. Другото щях да го преглътна. Но уви, новини йок, което поне ми дава малка надежда, че може би има шанс да продължи излъчването на сериала. [helpsmilie.gif]
Петан, оставам с впечатление, че комшиите се изчерпаха на тема романтика и започнаха да показват голата истина. [smile3516.gif] / не че съм гледала много сериали, само 3 съм изгледала от А до Я и още 3 направих опит да гледам, ама не ми се получи [yahoo_56.gif] /. Но в тях определено имаше романтика. А за новия сезон надникнах в няколко теми в БГ мама, и всичките са с едни сюжети, дето не са ми по вкуса. [newsm69.gif] Само този ми допадна, но се разминахме с вкуса на комшиите и сега ще чакам благоволението на някой проевропейски ориентиран мениджър, който да се смили над екипа на филма ни. [kz2vx9.gif] Дано се намери такъв.
Хубава вечер и приятна нова седмица!
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот dial » Нед Ное 20, 2011 7:56 pm

добър вечер ,
зазадох още два въпроса , чакам отговор
какво каза доктора на братята на Селви и защо тя сложи черна кърпа на Гюлето , арабката е попитала това което и Мира какви са думите на Омер в началото на серията ?
след тези отговори филма ще ни се изясни по добре , ще изчакаме отговора на туркинята , от арабката получих коментар че доктора е казал че всичко е добре , което означава че е предпазил Селви от смърт - евала
мерси за приятното гледане [difus_18.gif] , ще го загледам но може и да не ми хареса
след първите 20 минути , една пребита жена и даване на пари за убийство на друга от собственият и мъж , турците са го ударили на малтретиране на нежната половина от човечеството - язък
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Нед Ное 20, 2011 8:49 pm

[41.gif] Dial, ние направо от гледане на таквиз дизита ще се вманиачим или по килърите, или по жертвите им [laie67dgirltv7.gif]
Хубаво си задала въпросите, ама питай и за разговора между Дефне и шофера в Малатия. Тя къде иска да я закара, а той се пули и кима глава [think.gif]
Това, че доктора скри че Севил е обезчестена, го разбрахме и без превод. Спаси я от издаване на изнасилвача и омъжването й за него - по техните закони. Е... щяха пак да я попребият, ама видяхме, че туркините носят на бой и са жилави [difus_23.gif] Братята й обикаляха и търсиха побойника ... а той само това чака, ама го е страх от Севил, а не от братята й!
Друга гадост ми идва на ум (от гледането на 3 дизита -ЛиН, Езел, Сон бахар, че и в Аси даже !/. Те като ги обезчестяват и девойките прихващат от първи и последен път (без повторение). Като нищо и тук може да се окаже, че Севил не е сама, след изнасилването [kangura_crazy.gif] и тогава ... не ми се мисли... какво ли ще ни спретнат двете мъжемразки [think.gif]

ето я тук с черната кърпа, но това не влезе във финала на епизода Изображение

Тя свали черния шал в шубраците, преди да тръгне след Юсуф. Може би Севил й го даде, за да се маскира, да не я познаят ...
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот мира1011 » Нед Ное 20, 2011 10:20 pm

[28307_696.GIF]
Видях ви включванията с инфо в темата и рекох да ви споделя съмненията си. Без превод аз повече си фантазирам какво искам да се случи и не съм наясно с действителността във филма. [question.gif]
Допускам, че Селви може да не е изнасилена от хайвана /все пак не дадоха изнасилването/. Само с несполучлив опит да сме били. Защо мисля така - ами тя защо се беше качила в колата на Садат, аз например не бих го направила. Пък в следващия момент тя скача от колата му. Ей този момент ми е малко шашардъ, та затова допускам по малкото зло. Пък и доктора направо си сложи главата на дръвцето, щото ако тя е изнасилена и забременяла, как ли ще си плати лъжата? [bang.gif] Имам чувството, че това "изнасилване" е вратичката, която екипа си остави за промяна на сценария при смяна на собственика.
мира1011
новак
новак

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Завършили сериали