ASI-BG.COM • Виж темата - Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Всички завършили и излъчени сериали

Re: Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Мнениеот dial » Сря Ное 09, 2011 9:32 pm

1.Седат с какво заплаши Севил и защо я бият вкъщи ?
Седат заплаши Селви да не казва че той я е изнасилил , нейните братя искаха да знаят кой е бил с нея в онзи ден, но тя каза че е била сама
2.Емине какво накара да каже Селви на Омер ?
Емине каза на Селви че съжалява за нея "аз казах на брат ми лъжа заради теб , моля те говори с него и му кажи- че ще се омъжваш за твоя годеник , той е моя единствен брат и не искам да видя как ще му навредят Агата и неговите мъже. Селви се съгласи и се обади на Омер
-Аз ще се омъжвам , моля те спри да храниш надежди за мен
-Аз вече не храня - е отговора на Омер
Омер е много разстроен защото повярва на тази лъжа
3.Какво говореха Дефне и Керем ?
Дефне научи всичко за катастрофата от бившата жена на Керем. Керем също каза всичко " искаше ми се аз да бях умрял вместо Мехмет" той обвинява себе си за инцидента
4. защо дъщерята на Гюлизар не иска да ходи на училище и какво каза Гюлето на учителката ?
Гюлджан се уплаши от заплахите на Хамди , Гюлизар дойде за да я вземе от училището , Гюлджан се срамуваше и не искаше да стане от чина си , когато учителката влезе в стаята беше ядосана на Гюлето и каза " вие не се грижите достатъчно за вашето момиче,
Гюлето и отвърна " вие само се ядосвате и крещите , не смятате ли че това дете чувства, разстроено ли е или уплашено , преподаването не е само да дадете урок , вие сте половин майка на децата
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Чет Ное 10, 2011 3:10 pm

[28307_696.GIF]
[41.gif] Изображение

[smile3516.gif] Изображение

Изображение чудя се дали таз даскалица не е била на обмяна на опит в някоя от бившите руски републики - школата на Макаренко /чувала съм за нея/ [think.gif]

не съм все още догледала серията...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 11, 2011 8:18 am

Добро утро [de-87.gif]
арабката е задала още въпроси довечера ще ги пусна
Петан , на страницата на която ти пусна поздравите има снимка на Фериде от комедия
Изображение

, пусната е от истинската Фериде , това е неиният профил , с тази снимка
Изображение
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот мира1011 » Пет Ное 11, 2011 9:05 am

Добро утро! [464.gif]
От мен кафето, от вас момичета очаквам добри новини за епизод през другата седмица. [yahoo_36.gif]

Изображение

Снощи реших да потърся инфо за следващ епизод, но не открих нищо. Което ме кара да мисля, че ще има проблеми с излъчването не само на следващия епизод, а може би и за филма. То наистина си имаха празник комшиите, ама поне някакво инфо да бяха пуснали за 13 епизод.
Хубав ден и топли почивни дни!
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 11, 2011 12:40 pm

[28307_696.GIF] Комшиите не бързат с излъчването на 13 епизод - чакат нас да изгледаме 12 с превод и да ги знасочим към промяна [icon_korku1.gif]

Dial, аз по случайност онази вечер съм улучила страницата на Феридето. Сега ми се отвори и друго Фериде [difus_nea.gif] То чака Гюлето и Омер да бъркат кекс [asik.gif] ... нямам навика да се подвизавам във фейса ( после като си погледнах ника , несериозен е за такваз тема [laie67dgirltv7.gif] , но ако ти хареса нещо от тук (правя ги за Вас) - пускай го !

Харесах си ника на другото Фериде и то ме наведе на мисъл - Феридето има доста противоречив/меко казано/ стайлинг извън снимките и фотосесиите. Като млада и амбициозна жена-актриса, би могла да обръща повече внимание на "уличния" си вид [kz2vx9.gif] - все пак това оказва влияние на имиджа й на актриса ...

Изображение Изображение [difus_nea.gif]

Изображение [difus_18.gif] тук я отделих от навлека [asik.gif] - така я смилам по-лесно [difus_ok.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 11, 2011 7:36 pm

ето инфо за 13 епизод , дано е вярно това за мамам и Юсуф, но горе се вижда отново стар тв
Изображение
Изображение
Изображение
Гюлето в автобус да не би да се връща [think.gif]
Изображение
Изображение
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот мира1011 » Пет Ное 11, 2011 7:49 pm

[28307_696.GIF]
Май ще излъчат още един епизод по Стар ТV, поне от снимките е видно. Но фрагман няма, та може да не е тази седмица. [bang.gif]
Диал, от снимките е ясно, че Гюлчето се прибира в Малатия, но е сама. Дали адвоката е задействал нещата или пък Омер й помага да си вземе синчето? Аз залагам засега на Омер. Свекър й я издирва в Истанбур, нашето момиче в Малатия. Нещо интересно ще се случи, дано да го видим скоро.
Петан, дано не чакат ние да видим епизодите с превод, че ще стане като един друг филм, дето го спряха без финал дори. [yahoo_10.gif]
Много ми допадна този кадър от 13 епизод - двете деца най после заедно. Дано тази среща бъде катализатор за Ямур, по бързо да бие шута на дядо си.

Изображение
Петан, твоите снимки се виждат, а моята не. [bang.gif] Предполагам, че сме ги взели от едно и също място.
Последна промяна мира1011 на Пет Ное 11, 2011 8:03 pm, променена общо 2 пъти
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 11, 2011 8:00 pm

ИзображениеИзображениеИзображение

ето от тук http://www.startv.com.tr/fotogaleri/ann ... -2169.html /копиране на адреса на изображението/ м/у Img
Последна промяна petan на Пет Ное 11, 2011 8:09 pm, променена общо 1 път
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 11, 2011 8:08 pm

ето какво е попитала арабката
Защо майката на Омер плаче в началото на серията ,
брата на Селви знае ли че тя е изнасилена ,
какви са тези снимки на Дефне и от къде Саджит ги взе ,
защо Ямур е сърдите на майка си и не говори с нея ,
защо Хамди удари жена си ,
защо Саджит има такава връзка с майката на Дефне
ето отговорите
майката на Омер плаче защото се притеснява за него
брата на Селви не знае какво и се е случило
Седат направи фотомонтаж за да обвини Дефне във връзка с друг мъж
Ямур е сърдита защото мисли че майка й я пренебрегва , защото не дойде да я вземе от училище , Ямур мисли че Дефне изобщо не е дошла ,но Дефне дойде но закъсня
Фериде е казала на Хамди да остави Гюлизар сама и затова е боят
Саджит използва майката на Дефне за да я накара да свидетелства срещу нея
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 11, 2011 8:20 pm

ето още от гардероба на Фериде , големи деколтета
Изображение
Изображение
Изображение
тук или й е студено или няма мъже наоколо , първта снимка е с роклята която Петан е харесала
Изображение
Изображение
Последна промяна dial на Пет Ное 11, 2011 8:23 pm, променена общо 1 път
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот мира1011 » Пет Ное 11, 2011 8:22 pm

Петан, аз знам как се постват снимки, но сравних адресите на твоята и моята снимки, различни са, а пък и аз там я видах - в сайта на телевизията. Ще я изтрия след малко, ти вече я постна. [yahoo_33.gif]
Братята на Селви все още не знаят истината, не ми се мисли какво ще се случи, когато разберат, че е изнасилена. [28303_666.GIF]
Но пък и нея не мога да я разбера- отказа се от Омер / с чужда помощ/, за кого мисли да се омъжи сега - за хайвана или за годеника си? [think.gif] Или пак ще направи опит да избяга. Може би затова върнаха Гюлчето в Малатия, да избягат двете, заедно с детето.
Диал, за снимките [11363_980.GIF]
Симпатяга е Феридето, хубава усмивка има.
Снимките й са все с приятелки или роднини. Засега няма приятел и в пресата май не са я спрягали с някого. Поне аз не съм срещнала такова инфо досега.
Последна промяна мира1011 на Пет Ное 11, 2011 8:27 pm, променена общо 1 път
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 11, 2011 8:24 pm

ще се включа в по- късните часове... сайта ме изхвърля... връзката е кофти...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 11, 2011 9:12 pm

ето го и фрагмана за 13 епизод , обявен е за понеделник в 20ч по Стар тв
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v= ... =2&theater
намерих нтякакъв озет
Gülizar töre kanunlarından kaçabilecek mi? Hasret kaldığı oğluna kavuşmanın bedeli ne olacak? Defne nasıl karar verecek? Tüm sorular Pazartesi akşamı Star TV'de yanıt bulacak.

Hiç beklemediği bir anda Ömer'i karşısında gören Gülizar için yeni kararlar alma zamanıdır. Ömer, Gülizar ve Gülcan'la birlikte İstanbul'dan uzaklara gitme planları yapar. Gülizar ise Malatya'ya doğru yola çıkar ve amacı ne olursa olsun gidip Yusuf'u almaktır.

Gülizar'ın Malatya'ya gittiğini öğrenen Ömer hiç düşünmeden peşine takılır. Ancak bu yolculuk bir süre sonra onları başka yönlere savuracaktır. Gülizar'ın ölüme gidişini eli kolu bağlı izlemekten başka bir şey gelmez Ömer'in elinden.
Gülizar'ın tehlikenin tam ortasında kaldığını öğrenen Defne ise zor bir karar almak zorundadır. Ya Gülizar'ı orada kaderine terk edecek ya da peşinden gidecek.
Gülizar aylar sonra Yusuf'una kavuşur. Ancak bu kavuşmanın, bir ömür sürecek ayrılığın başlangıcı olacağını bilmiyordur anne-oğul.

Скрит текст: покажи
с транслатора
Gülizar остават неоткрити закони на честта? Каква ще бъде цената на сина си за това, че постигна това желание? Laurel ще реши как да? Star TV ще отговори на всички въпроси в понеделник вечер. видях лицето на неочаквано време Gülizar Омар да вземе нови решения. Омар, заедно с Gülcan'la Gülizar и прави планове да си отиде от Истанбул. Малатия е правилният Gülizar път и с каква цел, е да отиде и Йосиф. Gülizar'ın Малатия, без никаква мисъл да отиде да продължи обучението Омар е приложен. Но след известно време това пътуване им savuracaktır в други посоки. Gülizar'ın смърт не прави нищо повече от гледане на Омар за хода на ръцете си и ръцете. Gülizar'ın научил за опасността остава в средата на залива трябва да вземе трудно решение. Gülizar'ı ще има или отпуск или да последват съдбата си. Gülizar няколко месеца по-късно възвръща Yusuf'una. Но след като постигне това, майка и син не знае, ще бъде началото на разделението ще продължи цял живот. Публикуване Дата: 14 Ноември понеделник Публикуване време: 20:00
и с Гугъл преводача , разликата е малка
Gülizar остават неоткрити закони на честта? Каква ще бъде цената на сина си за това, че постигна това желание? Laurel ще реши как да? Star TV ще отговори на всички въпроси в понеделник вечер.

Омар, който сега се изправят пред неочаквани време да се вземат нови решения за Gülizar. Омар, с Gülcan'la Gülizar и прави планове да си отиде от Истанбул. Малатия е правилният Gülizar път и с каква цел, е да отиде и Йосиф.

Преследване на живот, без никаква мисъл да ходят на Gülizar'ın Омар Малатия е приложен. Но след известно време това пътуване им savuracaktır в други посоки. Gülizar'ın смърт не прави нищо повече от гледане на Омар за хода на ръцете си и ръцете.
Ако учащите се оставя в средата на опасност Gülizar'ın Laurel трябва да вземе трудно решение. Gülizar'ı ще има или отпуск или да последват съдбата си.
След месеци на Gülizar Yusuf'una възвръща. Но след като постигне това, майка и син не знае, ще бъде началото на разделението ще продължи цял живот.

ето един клип за Озан направен от арабката , която задава въпроси за сериала , явно го гледа заради Омер
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... H531zkosgs
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 11, 2011 10:24 pm

Dial, Изображение
нищо турско се не отваря... не знам какво стана ... Star TV.com се превърна на NTVSpor.net - дават мача им с Хърватска... [think.gif] а преди час сайта беше предишния с фотките [think.gif]
ето от фрагмана
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот мира1011 » Пет Ное 11, 2011 10:34 pm

Диал, [236.gif] [236.gif] [236.gif]
Радвам се, че ще има епизод в понеделник, само дето аз не съм сигурна дали ще имам възможност да го гледам.
Нищо не схванах от този озет - за какво разделение за цял живот между майка и син говори Гугълчо? [doh.gif] Дано пак да е сгрешил превода, не му е за първи път.
Фрагманът и той ме хвърли в размисли. Откъде се снабди с кола Омер? Ни работи, ни пари има. Че преследва и розичката. Па тя се качи при него, значи при тях заварката ще е скоро. Дали това не е след известно време? Ако е така това ми намирисва на близък финал. [yahoo_10.gif] Дано моята фантазия да греши. 11.11.2011 не ми се отразява добре. [bang.gif]
Диал, и на мен ми е симпатичен Озан, има интелигентна физиономия, топли очи и няма типичното ориенталско излъчване, което аз виждам в повечето турски актьори. Е, клип няма му посвещавам. [2tooth.gif]
Петан, и аз видях тази промяна в сайта на телевизията. Да не би това да е новия собственик на Стар ТV? [think.gif] Благодаря ти за стоп кадрите от фрагмана. [11363_980.GIF] Много любовно се гледат двамата, кога стигнаха до тази фаза? [difus_what.gif]
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 11, 2011 10:52 pm

Само ще споделя (много лоша връзка имам тази вечер [277.gif] )
Точно си мислех като видях фотките, че Гюлето не може да иде сам в Малатия, без Омер. Та тя има присъда от аширета! Верно, че Омер застреля килърите, но това се не знае и излиза, че е Гюлето. Тя направо си пътува към присъдата. Омер и онзи добър мъж, при който отседна, като е разбрал за Гюлето е съобразил /предполагам/ и мъжа му е дал кола и пари за да я настигне.
От озета се разбира, че все пак двете мами ще останат само с дъщерите си /според заглавието на дизито/. Но защо... ще разберем. Щом упорито ни показват и фотката от видеозона на Дефне - и там ще се случи нещо [think.gif] Надявам се само да се разбере истината за Севил - явно докторите мълчат, защо ли... а тя какво ще прави, аллах да й е на помощ като се разбере, че не е вече девойка ...
много гадост има в това дизи... и ако още ни залеят ... накрая ше го спрат, защото нас не ни включват в гледането [difus_nea.gif]

Лека вечер [difus_18.gif]

ето фотките в албум Изображение https://plus.google.com/photos/11563354 ... 6578?hl=en

и фрагмана в YouTube

P.S. намерих още фотки - в албума и в тубето ги прибавих, но... какво ли са съгрешили Хамди и гостенина му [277.gif]
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Съб Ное 12, 2011 1:46 pm

Добър ден ,
Изображение
ще ви пусна коментарите на момичето което превежда за нас( Ф) и арабката(Р) след фрагмана на 13 епизод
Р-изглежда Омер ще заведе Гюлизар на автогарата за да я върне в Малатия , това е голям риск
Ф-риск е но тя е майка и й липсва синът й , но най-накрая това е неизбежно
Р-да , но какво каза Омер когато беше близо до нея
Ф- аз мисля единствено за теб и за детето искам те жива Гюлизар
Р-о, толкова е романтично, моля ако можете да преведете диалога между тях когато не сте заета
Ф- не мога да разбера кои диалози
Р- не във този фрагман в серията , надявам се да преведете диалозите междуОмер и Гюлизар , само частите където те играят
Ф-но във последните две части те не говорят
Р-имам предвид не само когато са те двамата , а когато Омер говори със Селви , Гюлизар с Дефне ,защото съм любопитна да разбера какво си говорят във всички части
Ф-кои части искаш кажи и ще ги преведа
Р- добре ,благодаря ще ви кажа , Омер ще я придружи до Малатия за да я предпази
Ф-да Омер каза че тя бяга от смърта , аз ще я защитя с цената на моя живот
Р- о ,Господи това е толкова романтично , дано видим скоро двамата да се заобичат
Ф-всъщност ние не искаме романтична връзка между двамата, сериала разказва за проблемите на жените в Турция,Омер и Гюлизар са отчаяни заради тьорето( аширета ) те търсят начин да се избавят от тази трудна ситуация
Р- да ,това га разбрах нао не мисля че ролите на Омер и Керем са малки в живота на Гюлизар и Дефне , дори и да няма романтика между тях ,всички фенове искат да ги видят заедно защото са хубави двойки
Ф- аз знам че повечето хора искат романтична връзка и съм съгласна че те са добра атракция но мисля че в сценарият не са ги направили на двойки
Р- о ,Господи моля те не казвай това, тогава каква е ролята на Омер и Керем , мисля че ако сценаристите видят какво искат феновете ще променят сценария
Ф- в едно интервю Фериде Четин каза че те не искат любов в сериала , техните проблеми са много по-големи , те искоат свобода за нея и децата
Р- аз не искам това ,все още се надявам, може би сценаристите ще направят любов между тях защото рейтинга в Турция не е добър
Ф те се опитват да сменят канала , след 13 епизод сериала може да бъде преместен по друг канал в Турция , но ние не знаем , това са просто слухове
Р по кой канал мислите че ще го преместят , мислят че Стар не е достатъчно добър и известен
Ф- шефовете на Стар тв се смениха , новите собствениципремахват старите сериали и слагат нови, може да го преместят по Фох тв, Фох е толкова известен колкото и АТВ , АТВ е по -популярен ,каналД енай-популярният , Стар е четвърти по популярност, Фох е нов телевизионен канал в Турция от три години
Р-това е голям риск ,те излагат сериала на голям риск
Ф да така е , или този красив сериал ще бъде премахнат от Стар тв
Р - о Господи боже , аз съм толкова разстроена
разговора не е кой знае колко важен , но има два три разясняващи момента които ми харесаха
след коментарите на арабката започвам да си мисля че те повече от турците приемат тьорето за нормално , аз пък се надявам за Омер и Селви , няма да се включа в коментара им че да не вземе арабката да се откаже да задава въпроси , колкото повече толкова по добре за нас
Петан мерси за новите фотки , Хикмет да не вземе да се гътне , на еда от снимките където Гюлето е гушнала Юсуф е с черни дрехи и забрадка е черна
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Ное 12, 2011 2:03 pm

Да се гътва Хикмет - няма да е голяма загуба за аширета!
dial написа:след коментарите на арабката започвам да си мисля че те повече от турците приемат тьорето за нормално , аз пък се надявам за Омер и Селви , няма да се включа в коментара им че да не вземе арабката да се откаже да задава въпроси , колкото повече толкова по добре за нас

дааа... правилна позиция избираш [difus_victory.gif] й дава много точни отговори, но дали арабката ще вдене ... вика на помощ и аллах и "феновете" /наверно арабските и турските/ [277.gif] на тях там, миличките девойки, само романтиката им е кусура и не им стига - всичко друго им е наред [bang.gif]

Права е bibisita в коментара си в темата за ЛиН "За съжаление заглавието на филма е свързано с Чичек,през целия филм беше влюбена и остана наказана без любов ,незнам защо някои си мислят че се разказва за любовта между Саваш и [Yasemin.gif] .Комшиите точно на тази любов не са много наблегнали,за тях е важен и си остава важен аширета. И там въпроса се реши с бизнес сделака, ама тук много са бедни и Гюлето няма с какво да си откупи свободата (нейната и на децата)! Къде си Саваш Агааа.... [laie67dgirltv7.gif] Феридето /Гюлето/ има нужда от теб и Балдар Холдинг [deal.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Съб Ное 12, 2011 9:56 pm

поредните въпроси и отговори
Селви какво каза на майка си и семейството си за инцидента?
Селви не е казла за Седат , каза отидох да се разходя
другият въпрос е какво каза Дефне на адвоката за Омер
адвоката ще пусне жалба от Гюлизар срещу Хамди и Хикмет ,не е за Омер
ето защо Хамди и дядката са зад решетките
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Ное 12, 2011 10:46 pm

[87.gif]
Dial, попитай доброто турско момиче - какво каза майката на Дефне на Саджит бей и той я хвана да я души в миналата серия, а после се овъргаля с нея в белите чаршафи /е, малко по-стилно/. Имало ли е в миналото нещо между тях /както подозираме/.
Все се надявам, че сключи сделка с него за къща и пари, и го вкара в леглото с цел-да го изиграе и помогне на дъщеря си - да свидетелства в нейна защита. Ще видим... иска ми се...
Изображение 10 серия
И още нещо - като убиха килърите на аширета, после излезе снимка във вестника и Дефне четеше на Гюлето... видя ми се само единия или и двамата са трупясани! Аширета знае ли за Омер - имаше страшен разговор между стареца и Агата и доколкото разбрахме/без превод/ и Омер е със смъртна присъда. Старата затова май отнесе шамара, а дъртия тръгна за Истанбул да търси сина си.

чудя се [think.gif] това няма ли да има последствия ИзображениеИзображение [kangura_crazy.gif] аблата, колкото и да е патка и зла, се досети ...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Завършили сериали