ASI-BG.COM • Виж темата - Любов / Ask

Любов / Ask

Всички завършили и излъчени сериали

Любов / Ask

Мнениеот Mimence » Пет Окт 18, 2013 11:55 pm

Любов / Ask

Изображение

Изображение

Всяка сряда от 20 часа по Kanal D

Продукция: Gold Film

Продуцент: Фарук Тургут

Режисьор: Омюр Атай

Сценарист: Нуран Еврен Шит и Сердар Сойдан

Музика: Айтекин Аташ, Гюрсой Танч и Ердем Доан

Какво е нещото, което не може да се купи с пари? Някои казват щастие, други- здраве, трети- любов. Любов- тя е по-силна и ценна от всичко. Дори и от парите. Колкото и да си богат, не можеш да си купиш любов. Така ли е? Азра (Хазал Кая) и Керем (Хакан Курташ) имаха само любовта си. Любов- по ценна от всичко, но не струваща пет пари! Обичаха се лудо! Бяха се запознали в спортната академия и оттогава бяха неразделни. Азра трудно, но все пак успяваше да се грижи за семейството си, а Керем си търсеше отдавна работа, т.е. освен любовта, нищо друго не им вървеше. И нещата щяха да стават по-зле. И тогава в живота им се появи Шебнем. До момента, в който припадна на урока си по тенис, тя беше просто една от богатите ученички на Азра. Шебнем беше много болна, умираше. Тя беше се родила в богато семейство и имаше всичко, което искаше. Всичко, което можеше да се купи с пари. Но тя не беше щастлива. Дори не помнеше момент, когато не е била болна. Още повече, че не е била обичана, а дори и не беше обичала достатъчно. Шебнем не искаше да умре преди да вкуси любовта. Страхуваше се. Сподели всичко на Азра като едно малко момиче... Азра беше и най-хубавото, и най-лошото нещо, което се е случвало в живота й. Едновременно и ангел, и дявол, и приятел, и враг. За да осъществи мечтите си, за да спаси себе си и любовта си, Керем щеше да използва Шебнем. Но човек, за да спаси любовта си, може ли да пожертва любовта си? Можеше ли да направи това? Азра и Керем със своята страстна любов и взетото от тях решение ще накарат зрителите да се замислят върху живота.
Изображение

Преведени епизоди
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Любов / Ask

Мнениеот bibisita » Пон Ное 25, 2013 12:09 am

Сериала е страхотен.Хвърлям му по едно око.
Небахат е страхотна както винаги.Хазал също,досега не бях гледала Каан и Хакан.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот nani_na » Пон Яну 20, 2014 6:52 pm

Сериала много ми хареса, изгледах всички 13 епизода (заедно с непреведените), надявам се да има втори сезон. Историята е доста интригуваща. Финала беше някак недовършен, търсих инфо за втори сезон, но нищо не открих.
Напоследък много се ядосвам, започвам да гледам сериал и те спират да го снимат стена:
ImageИзображение
Аватар
nani_na
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Mimence » Пон Яну 20, 2014 9:05 pm

Няма да има повече епизод сериала беше спрян заради нисък рейтинг. стена: стена:
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот nani_na » Вто Яну 21, 2014 7:56 pm

Вероятно няма да има и трети сезон на "Момичето, което обичах" /в момента го дават по Диема фемили/, то аз каквото и да започна да гледам все го спират. [smile3511.gif]

От 2 дни се загледах в "Фирузе", ндявам се да не спрат и него, че каквато съм късметлийка не не:
ImageИзображение
Аватар
nani_na
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Яну 22, 2014 1:43 pm

nani_na написа:От 2 дни се загледах в "Фирузе", ндявам се да не спрат и него, че каквато съм късметлийка не не:

[41.gif] Съжалявам, но явно късмета не ти работи ... и този сериал са го спрели в началото на месеца с еп.5 мисля: за нисък рейтинг шок1: Не знам само дали синеокия франкофон е излезнал от комата (такава информация имах)или си е заминал заедно с комата на дизито зъбчо:
Изображение не му върви мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот nani_na » Сря Яну 22, 2014 11:05 pm

petan написа: Съжалявам, но явно късмета не ти работи ... и този сериал са го спрели в началото на месеца с еп.5 мисля: за нисък рейтинг шок1: Не знам само дали синеокия франкофон е излезнал от комата (такава информация имах)или си е заминал заедно с комата на дизито зъбчо:
Изображение не му върви мисля:

Нееее, чак такъв Калитко ли съм шок1: /тъкмо излезе от комата/
И какво ще гледам аз сега [icon_korku1.gif]
ImageИзображение
Аватар
nani_na
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Mimence » Съб Фев 22, 2014 7:47 pm

хай: хай:

Ето го и финала [newsm08.gif]
http://asi-bg.net/details.php?id=11259

Между другото аз и на мен не ми хареса в началото, ама после стана интересно, но добре че свърши толкова бързо иначе щеше да толкова да го сапунисат, че щеше да си замине всичко интересно и логично от него. 471.gif
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

• Advertisement

Назад към Завършили сериали