ASI-BG.COM • Виж темата - Issiz Adam - Самотникът

Issiz Adam - Самотникът

Re: Issiz Adam - Самотникът

Мнениеот viki_17 » Пон Ное 30, 2009 4:45 pm

Аз от известно време чета тук и в БГ-мама,че някои имат проблем с влизането в Замунда, но при мен за сега няма такова нещо. Ако не всичко то 80% от това, което свалям е оттам - филми, музика, игри /за синчето/... На мен нета ми е на Виваком, но ще ги напускам скоро, ориентирах се към VIPnet! Не зная каква е причината за проблема със Замунда. [question.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот viki_17 » Вто Дек 01, 2009 12:12 am

quest33 написа:само на мен ли ми се струва, или в началото песента е на Йорданка Христова - Ще продължавам да пея. [question.gif]http://www.vbox7.com/play:60128055

Да, това е песента на Йорданка Христова, пусна я на плоча. Сигурно турците са я харесали и са закупили правата да се изпълнява от тяхна певица. Направи ми впечатление, че във филма има още едно познато лице от "Аси" - този с болното дете дето я отвбече. Обаче, тъй като съм още под въздействието на нашият сериал - гледайки Джемал/Керим, очаквам да се появят и другите - Туба, Мурат, Селма... [difus_23.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот Gabie » Вто Дек 01, 2009 2:09 am

Zamunda извън Бг от месец не върви. Излиза съобщение, че може да се гледа сайта само в Бг. Лапаче не ме допуска по същата причина.Не се допускат регистрации извън Бг. [28285_511.GIF]
е, това какво е?!
Ще се информирам само като ви чета.
Аватар
Gabie
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Пет Дек 04, 2009 4:38 pm

Ето една снимка от филма:
Изображение
Изображение
Image
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот peace_forever » Съб Дек 05, 2009 12:33 am

viki_17 написа:
quest33 написа:само на мен ли ми се струва, или в началото песента е на Йорданка Христова - Ще продължавам да пея. [question.gif]http://www.vbox7.com/play:60128055

Да, това е песента на Йорданка Христова, пусна я на плоча. Сигурно турците са я харесали и са закупили правата да се изпълнява от тяхна певица. Направи ми впечатление, че във филма има още едно познато лице от "Аси" - този с болното дете дето я отвбече. Обаче, тъй като съм още под въздействието на нашият сериал - гледайки Джемал/Керим, очаквам да се появят и другите - Туба, Мурат, Селма... [difus_23.gif]

Песента-оригинал е 'The Gypsy' на Хосе Фелисиано. Текстът за нашата Данче е написан от Михаил Белчев, а на турски се изпълнява от Семирамис Пеккан. ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=P89XFD7CRcI
Изображение
Аватар
peace_forever
фен
фен

Статус:

Мнениеот kroni_m » Съб Дек 05, 2009 4:06 pm

Току що изгледах филма и само мога да кажа БРАВО на комшиите [28300_634.GIF] още един невероятен филм. Донякъде толкова съм свикнала с американските филми и вечно щастливия край в тях, че този край ме потресе. Музиката също много ми допадна. Много добра игра на Джемал, страхотен актьор. Дано да има и други филми/сериали с него, но по възможност преведени на български [difus_blush2.gif]
Изображение
Аватар
kroni_m
новак
новак

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Съб Дек 05, 2009 5:14 pm

Да и аз си размишлявах за това, че комшиите умеят да праят добри филми, трябва да се учим от тях.Филмите им са изпипани, с добри сюжети и избор на актьори, много професионално направени. В интерес на истината напоследък по-често гледам такива филма от тези, които вървят по кината.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот galya_kost » Пон Май 02, 2011 9:43 pm

Аз съм от тези,които преди няколко дни гледаха Самотникът....Страхотен филм!Така ми е омръзнало от повтарящите се безкрай американски бози,че бях удивена от замисълът и играта на комшиите!Джемал е страаашен артист!Почести и уважение към създателите на филма!Дано има още подобни и преведени филми като този-с добър сценарий,добра режисура и добро изпълнение на артистите!
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот Tanya » Вто Май 03, 2011 12:45 am

Момичета, случайно влязох в темата и веднага се бухнах в Тюбето да го гледам преведен! Страхотно, изумена съм. Турците ни удрят в земята с тези филми - няма нищо общо с бозите по 60-70 серии. Джамал е невероятен актьор, както и всички останали от АСИ. В този ред на мисли, някъде прочетох за филм на Онур Сайлак - май Есен се казваше. Някой знае ли дали го има с бг превод? От резюметата за него се вижда, че е много добър филм също. [newsm10.gif]
"Ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб." Мечо Пух
Аватар
Tanya
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот alexandra_l » Вто Май 03, 2011 1:43 am

Tanya написа:Момичета, случайно влязох в темата и веднага се бухнах в Тюбето да го гледам преведен! Страхотно, изумена съм. Турците ни удрят в земята с тези филми - няма нищо общо с бозите по 60-70 серии. Джамал е невероятен актьор, както и всички останали от АСИ. В този ред на мисли, някъде прочетох за филм на Онур Сайлак - май Есен се казваше. Някой знае ли дали го има с бг превод? От резюметата за него се вижда, че е много добър филм също. [newsm10.gif]

заповядай - http://www.zamunda.net/details.php?id=179714&hit=1
и субтитрите - http://dox.bg/files/dw?a=4dafb7d250

първо махни английските субтитри от папката
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Tanya » Вто Май 03, 2011 11:25 am

Алекс, благодаря, джанъм! [emo-iloveu.gif]

Филмът е страхотен, Онур играе великолепно. Изобщо съм впечатлена от любимците ни от АСИ - няма филм (не говоря за сериалите) с тях, на когото съм попаднала, да не ми е харесал. В този ред на мисли, убягва ми Мъгла и нощ със Селма Ергеч. Някой знае ли нещо за този филм, момичета?
"Ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб." Мечо Пух
Аватар
Tanya
маниак
маниак

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Други продукции на артистите от сериала "Аси", и от други любими сериали