ASI-BG.COM • Виж темата - Kasaba/Градчето сериал с участието на Чала Чакар

Kasaba/Градчето сериал с участието на Чала Чакар

Kasaba/Градчето сериал с участието на Чала Чакар

Мнениеот bobi_84 » Чет Яну 07, 2010 3:41 pm

Изображение

Ямур живее в Италия,произхожда от заможно семейство.След смъртта на родителите и по голямата си сестра Ямур се завръща в Турция ,тя разбира,че зет й е прахосал цялото семейно богатство.Заради далаверите си той е вкаран в затвора, а Екин дъщера му и племенницата на Ямур,остава сама.
Семейните адвокати дават на Ямур нотариален акт за парцел земя,оцелял във фалита.Ямур взима малката си племеница и двете заминават за Градчето,в което се намира парцелът земя ,за да подготви продажбата му и да се разплати с кредиторите които я преследват.Там в Градчето наследницата заварва атмосфера на враждебно отношение към сезонни работници от изостаналите бедни райони на югоизточна Турция.След като не успява да приключи с делата за които е отишла,Ямур решава да се засели в Градчето и да защитава бедните работници.
Tам тя среща омразата и любовта.....
Продуцент:Tomris Giritlioglu
оператор:Sami Saydan
режисьор:Dcavdet Mercan
сценаристи:Nilgün Öneş i Mümtazer Türköne
Участват:
Lale Yavaş,
Çağla Cakar,
Murat Ünalmış,
Talat Bulut,
Bülent Kayabaş,
Nur Sürer,
Serdal Genç,
Öykü Çelik,
Тülay Bursa и др....
Последна промяна bobi_84 на Чет Яну 07, 2010 4:07 pm, променена общо 2 пъти

"И най - обикновеното нещо придобива очарование щом започнем да го крием" -“ Портретът на Дориан Грей “
Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Re: Kasaba/Градчето сериал с участието на Чала Чакар

Мнениеот bobi_84 » Чет Яну 07, 2010 3:50 pm

Сериала се излъчва по турската телевизия АТВ от октомври месец 2009 година.
Сюжета е невероятен ,актьорите също,а малката Чала позната ни от "Гордата Аси" е прекрасна тя играе ролята Екин дете без родители, майка й почива в катастрофа,а баща й е вкаран в затвора заради измами.
Отгледана е от леля си Ямур главната героиня Lale Yavaş........
Участват много познати актьори от "Гордата Аси",а екипа за заснемането и снимките е същия....
Фрагменти към сериала,мисля,че сериите се пускат в youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=dm0lMrqgA4k
http://www.youtube.com/watch?v=VF8igYxhUn8

"И най - обикновеното нещо придобива очарование щом започнем да го крием" -“ Портретът на Дориан Грей “
Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот roslava » Чет Яну 07, 2010 3:56 pm

Боби,
тези все едно са снимали в чифлика на Иксан. [question.gif] Гледам оператор Сами.Той много известн е Турция [question.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Чет Яну 07, 2010 4:01 pm

Роси да ти кажа аз даже си мисля,че чифлика е същият .Сега търся снимки от сериала.
А тоз оператор Самито явно си е паснал с екипа...Май същия и в Аси снима [question.gif] ....

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Vihar » Чет Яну 07, 2010 4:08 pm

Гледах първите 4 серии в тубето на турски. Изглежда ми интересен. Малката Чала изглежда много пораснала и играе по -съвсем друг начин . Наистина действието се развива в същея чифлик на Козджуолу , което за мен беше като удар , разбрах че нашите хора са си отишли от там завинаги и магията "Аси" вече е история.
Изображение
Ти виждаш нещата и питаш "защо?",
аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"
Джордж Бърнард Шоу
Аватар
Vihar
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот kroni_m » Чет Яну 07, 2010 5:25 pm

На страницата на Джевдет Мерджан във фейсбук има малко снимки от сериала зад задър /смесени са с от Аси/

http://www.facebook.com/photo_search.php?page=4&oid=94585503637&aid=-1&auser=&view=all#/photo.php?pid=2608271&op=1&o=global&view=global&subj=94585503637&id=598708118

А актрисата Öykü Çelik ми е много красива
Изображение
Аватар
kroni_m
новак
новак

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Чет Яну 07, 2010 7:55 pm

Maлко снимки на главните действащи лица:
Lale Yavaş
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

Çağla Cakar
Изображение

Murat Ünalmış

Talat Bulut

Bülent Kayabaş
ИзображениеИзображение

Nur Sürer
Изображение
СНИМКА ОТ СЕРИАЛА--Изображение -тук е Нур Сюрер

Öykü Çelik
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

Tülay Bursa
ИзображениеИзображение

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Чет Яну 07, 2010 8:01 pm

Vihar написа:Гледах първите 4 серии в тубето на турски. Изглежда ми интересен. Малката Чала изглежда много пораснала и играе по -съвсем друг начин . Наистина действието се развива в същея чифлик на Козджуолу , което за мен беше като удар , разбрах че нашите хора са си отишли от там завинаги и магията "Аси" вече е история.

Aми да изглежда съвсем различно,тя е във възраст в която бързо расте и се променя.Затова в "Градчето" малката чаровница изглежда значително пораснала от времето когато играе в "Горадата Аси"...,но е все така чаровна и в нея се усеща искрата на бъдеща звезда......

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vania_e » Чет Яну 07, 2010 9:50 pm

Освен чифлика - Действия се развиват и в конака на Джемал Ага.
Изображение
Аватар
vania_e
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Чет Яну 07, 2010 10:26 pm

Боби, много ти благодаря! Това, което прочетох много ме заинтригува и определено ми се иска да го гледам филма! Много се зарадвах, когато видях, че действието се развива в Антакия, чифликът на Коозджуглу, конака... и много от познатите ни лица + най-важната Чала! [10665_504.GIF] Много ще се радвам, ако го закупи някоя от нашите ТВ-ии, но не Нова, че ми отровиха нервите тези навлеци! [053.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот shedi » Съб Яну 09, 2010 10:21 pm

Здравейте, видях темата и не мога да пропусна. Филма ми харесва все повече, следя сериала, историята бавно, но сигурно увлича...
Ямур определено е смела жена, но да видим кой от двамата мъже ще избере. Особено след последния епизод, трябва да се забързат малко нещата...
shedi
фен
фен

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Съб Яну 09, 2010 10:33 pm

Здравей мила и аз много харесвам сериала ,така е нещата трябва да се позабързат малко ,че магията ще се изпари...Ямур е прекрасна много харесвам роляа й...,а малкото е съкровище.

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bruja_piruja » Съб Яну 09, 2010 11:14 pm

Да се разпиша и аз тук... [icon_mrgreen1.gif] [icon_mrgreen1.gif] [icon_mrgreen1.gif]
Значи този сериял продължава и не е спян, защото четох в друга тема, че имал много ниска аудиенция и бил спрян...
Но явно, както много други неща и това е било само слух [yahoo_09.gif]
Изображение
http://www.youtube.com/watch?v=gR6fmU3W1BI&NR=1
Всичко в живота може да се постигне, но по-някога не си струва
Аватар
bruja_piruja
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Vihar » Съб Яну 09, 2010 11:16 pm

Спрения сериал се казва " пепел и огън". И пак е на Томрис Гиритлиоулу .(надявам се че пиша правилно името и)
Изображение
Ти виждаш нещата и питаш "защо?",
аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"
Джордж Бърнард Шоу
Аватар
Vihar
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Съб Яну 09, 2010 11:50 pm

bruja_piruja написа:Да се разпиша и аз тук... [icon_mrgreen1.gif] [icon_mrgreen1.gif] [icon_mrgreen1.gif]
Значи този сериял продължава и не е спян, защото четох в друга тема, че имал много ниска аудиенция и бил спрян...
Но явно, както много други неща и това е било само слух [yahoo_09.gif]

Да сериала продължава,спреният сериала е "Пепел и огин" също продуциран от Томрис с участието на нашия познаиник убавец Мурат...

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот shedi » Пон Яну 11, 2010 7:25 pm

Днес погледнах в сайта на Атв и видях, че са преместили филма в 22.20, сменили са ги с Unutulmaz. Някой да е попадал на инфо що така?
shedi
фен
фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Яну 11, 2010 7:50 pm

Загледах се в това филмче ! Изглежда ми интересно ! Някак ми е по-близък до Аси [28315_761 (1).GIF] а и как няма като има толкова хора от екипа и мястото май е същото ! [Bravo.png] хора ! А пък ако разбирах и езика [c08.gif] , щеше да е перфектно ! Дали няма някъде нещичко с бг субс [helpsmilie.gif] Златни ви ръце ако сложите !
То за субтитри ясно , че е много трудоемко и изисква свободно време , но ако някой го гледа , може ли да преразказва сериите [helpsmilie.gif] ! Извинете ако прекалих и дасадих [11363_980.GIF]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот viki_17 » Пон Яну 11, 2010 8:15 pm

Днес прочетох статия в ТВ Сага за този филм! Там го наричат "Градчето"! Всичко съвпада с това, което Боби е написала! А името на малката го превеждат Чагла, но аз вярвам на повече на вас! Пише, че това е един от хубавите турски сериали, които вървят и в момента по тяхна ТВ. [yahoo_33.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Пон Яну 11, 2010 10:15 pm

viki_17 написа:Днес прочетох статия в ТВ Сага за този филм! Там го наричат "Градчето"! Всичко съвпада с това, което Боби е написала! А името на малката го превеждат Чагла, но аз вярвам на повече на вас! Пише, че това е един от хубавите турски сериали, които вървят и в момента по тяхна ТВ. [yahoo_33.gif]

Чагла ей тия хора вече ще ме побъркат,като не могат да пишат по добре да си малчат,че се излагат.Иначе "Kasaba"-преведено от турски/ арабска дума/ е Малак град,Градче,но сериала се казва/наречен е "Градчето"-идеята е много хубава аз ще се върна да го гледам от начало и мога да правя резюмета на епизодите....

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Пон Яну 11, 2010 10:26 pm

Боби, много ми хареса това, което успях да видя и резюмето! Бих го гледала, но ще съм ти много благодарна, ако пускаш коментар/резюме, защото не искам да гледам само картинки! [10665_504.GIF]
Изображение
Image
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Други продукции на артистите от сериала "Аси", и от други любими сериали