ASI-BG.COM • Виж темата - Кои езици искате да учите?

Кои езици искате да учите?

Re: Кои езици искате да учите?

Мнениеот rumina » Вто Мар 30, 2010 3:28 pm

viki_17 написа:Аз малко учих в колежа английски, но не е достатъчно. Синчето ми се бъзика с мен и ме поправя, когато греша. Радва се, че той ме учи на нещо и знае много повече от мама. Даже и субтитри добавя във Vbox-а. Блалбла, увлякох се. Искам да уча английски и италиански. :D

АЗ СЪМ РУМИНА-МНОГО МИ СЕ ИСКА ДА СИ УСЪВЪРШЕНСТВАМ АНГЛИЙСКИЯТ ЕЗИК.ОТ 10 ГОДИНИ ЖИВЕЯ В КИПЪР И СЕ БОЯ,ЧЕ ГРЪЦКИЯТ ЕЗИК МЕ "ПРЕВЗЕ" ЗА СМЕТКА НА АНГЛИЙСКИЯТ
rumina
новак
новак

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Вто Мар 30, 2010 4:15 pm

Вики, Румина, аз мога да помагам с английския. Само не знам как точно бихте желали да го учите. [gdance.gif] Иначе, аз уча (вече завършвам) в Американския колеж в София. Учила съм английски 12 години, тази есен заминавам (по живо, по здраво) да уча право в Шотландия. Като втори майчин език ми е - в повечето случаи първо мисля на английски, после говоря на български. Та... anyways, кажете как искате да го учите, аз съм насреща. [gdance.gif] [gdance.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот zigs » Пон Апр 05, 2010 12:15 am

[28307_696.GIF] ,не съм влизала досега тук [087.gif] защо ли и аз не знам,но тази програмка ме заинтригува много [newsm12.gif]
Stellss Много ти благодаря ,че и аз имам нужда още малко да науча Гръцки ,а с Английския съм гола вода .Разбирам го във връзка с работата но ми трябва още много [087.gif]

Stellss написа:
bibisita написа:Stellss в замунда са дадени няколко коя да изтегля?

Зависи, кой език искаш да учиш. http://zamunda.net/details.php?id=158473&hit=1 Тази е най-пълната версия (аз нея си изтеглих). Важно! Не е задължително да изтеглиш всички езици, защото стават прекалено много гигабайти. Необходимо ти е само основния файл на самата програма Rosetta.Stone.App.v2.0.8.1.iso . След това като си отвориш торента, всеки един език е направен в отделен файл и избираш да теглиш, който си език ти се иска. Дано да съм помогнала. [236.gif]

Аз я намерих в Наносет ,но незнам как да си истегля само Гръцки,Английски и Турски [c08.gif]
Ако може някой да ми обясни ,че аз съм си доста босичка по тея въпроси [emo-please.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот annie_vd » Пон Апр 05, 2010 12:17 pm

[28307_696.GIF]

rumina, zigs, [hearts.gif]

И аз като Тинчето също считам, че мога да ви бъда полезна с английския, десетина години съм предавала английски и съм на разположение на всички желаещи, дори бяхме започнали с Моргана да помагаме на Вики, минахме през сегашно просто, но нещо заседнахме на минало просто - ако искате, погледнете съседната тема, с последния мой пост, някъде от преди Коледа. Разбира се, вие трябва да кажете на какво да се наблегне и въобще такива подробности [smile3529.gif].
Изображение
Изображение
Изображение
...Pride relates more to our opinion of ourselves, vanity to what we would have others think of us. J. Austen
Saying nothing...sometimes says the most. Е. Dickinson
...Нямаш минало, щом нямаш памет.
А пък искаш бъдеще да имаш. Бл. Димитрова
Аватар
annie_vd
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Пон Апр 05, 2010 3:07 pm

Анни, аз съм несериозната [87.gif] , но ми се струпаха някои неща и нямам ищах да се занимавам на този етап. Когато се поотпусна ще продължа, стига да имате желанието да се занимавате с мен. Междувременно, ако има други желаещи не се съобразявайте с мен! [kalp.gif] [kalp.gif] [kalp.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот annie_vd » Пон Апр 05, 2010 4:46 pm

Вики, [hearts.gif]

Не се притеснявай, миличка, аз нали уча сама испански, зная колко е трудно да учиш сам и без особен стимул.
Иначе, винаги съм на твое разположение, когато пожелаеш [kalp.gif], както вече нееднократно отбелязвах, това е нещо, което ми е изключително приятно и го правя винаги с ентусиазъм и готовност!
Изображение
Изображение
Изображение
...Pride relates more to our opinion of ourselves, vanity to what we would have others think of us. J. Austen
Saying nothing...sometimes says the most. Е. Dickinson
...Нямаш минало, щом нямаш памет.
А пък искаш бъдеще да имаш. Бл. Димитрова
Аватар
annie_vd
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Пон Апр 05, 2010 5:39 pm

annie_vd написа:Вики, [hearts.gif]

Не се притеснявай, миличка, аз нали уча сама испански, зная колко е трудно да учиш сам и без особен стимул.
Иначе, винаги съм на твое разположение, когато пожелаеш [kalp.gif], както вече нееднократно отбелязвах, това е нещо, което ми е изключително приятно и го правя винаги с ентусиазъм и готовност!

Благодаря, Анни! [emo-iloveu.gif] [kalp.gif] [236.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот Stellss » Пон Апр 05, 2010 7:06 pm

zigs написа:[28307_696.GIF] ,не съм влизала досега тук [087.gif] защо ли и аз не знам,но тази програмка ме заинтригува много [newsm12.gif]
Stellss Много ти благодаря ,че и аз имам нужда още малко да науча Гръцки ,а с Английския съм гола вода .Разбирам го във връзка с работата но ми трябва още много [087.gif]

Stellss написа:
bibisita написа:Stellss в замунда са дадени няколко коя да изтегля?

Зависи, кой език искаш да учиш. http://zamunda.net/details.php?id=158473&hit=1 Тази е най-пълната версия (аз нея си изтеглих). Важно! Не е задължително да изтеглиш всички езици, защото стават прекалено много гигабайти. Необходимо ти е само основния файл на самата програма Rosetta.Stone.App.v2.0.8.1.iso . След това като си отвориш торента, всеки един език е направен в отделен файл и избираш да теглиш, който си език ти се иска. Дано да съм помогнала. [236.gif]

Аз я намерих в Наносет ,но незнам как да си истегля само Гръцки,Английски и Турски [c08.gif]
Ако може някой да ми обясни ,че аз съм си доста босичка по тея въпроси [emo-please.gif]

Ами те са разделени, просто ти трябва главния файл и този на езика който искаш да учиш. Би трябвало да има някаква индикация на файла. Ако имаш проблеми ми пиши на лични. [gdance.gif]
Изображение
Аватар
Stellss
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Апр 10, 2010 10:41 pm

Да споделя с вас един сайт за изучаване на Гръцки език.Може на някой да му е от полза [hearts.gif]
http://www.xanthi.ilsp.gr/filog/
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Съб Апр 10, 2010 10:46 pm

zigs написа:Да споделя с вас един сайт за изучаване на Гръцки език.Може на някой да му е от полза [hearts.gif]

Веднага се затири при Михалис, значи... [490.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
[emo-iloveu.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот zigs » Съб Апр 10, 2010 11:43 pm

t1n43t0 написа:
zigs написа:Да споделя с вас един сайт за изучаване на Гръцки език.Може на някой да му е от полза [hearts.gif]

Веднага се затири при Михалис, значи... [490.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
[emo-iloveu.gif]

[laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] Ама, че то хубаво момчето [107.gif] как да го пропусна [2dgq0jo.jpg]
Тинче аз слушам гръцка музика от 20 години [happy0195.gif] но слушам само Нотис,Гликерия,Казанджилис,Маргаритис,Паскалис,Митропанос,Рита ,Наташа и т.н от по старичките .Слушала съм без да знам езика ,а сега трябва да го уча заради работата ми .Разбирам и за какво се пее в песните и мога да кажа ,че в техните песни има много смисъл и истина от живота Те и затова са хубави дори и когато неразбираш езика.
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Нед Апр 11, 2010 8:40 am

Много си права, Зигсче. Аз слушам гръцко от 18 години - откакто съм родена. [14ctngx.jpg] Преди.. да, 4-5 години някъде почнах да уча езика. [gdance.gif] [gdance.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот nova » Пон Авг 09, 2010 3:15 pm

Здравейте, аз съм нов член тук, моят майчин език е арабски, аз съм също много добър английски език, и аз се опитвам да уча немски, За мен е удоволствие да помогна. [de-87.gif] [deal.gif]
nova
новак
новак

Статус:

Мнениеот vensvi » Вто Авг 17, 2010 4:37 pm

Моля някой да ми помогне как мога да науча англйски най бързо и лесно,някоя програма ли?Благодаря предварително [kalp.gif]
ИзображениеИзображение
Аватар
vensvi
обсебен
обсебен

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към • Чужди езици - Курсове