ASI-BG.COM • Виж темата - Gönülçelen / Пленителката на сърца - тема 25

Gönülçelen / Пленителката на сърца - тема 25

Модератор: Vihar

Re: Gönülçelen / Пленителката на сърца - тема 25

Мнениеот petan » Нед Мар 18, 2012 10:09 pm

pas de problème [41.gif]
Но ми се ще да поясня жеста, така както го възприех и защо е важен за мен! Защото харесвам Туба не само като артистка, но и като жена, пазеща личното си пространство ... винаги мила и внимателна ...
Явно обича France и Paris и би добавила към жеста в най-учтивата форма Изображение - би желала да изчакат ...нека имат търпението докато поотраснат принцесите ... а и тя да изживее момента [gdance.gif] напълно я подкрепям за всичките й решения (добри и не толкоз сполучливи [difus_18.gif] )Изображение 78×150 пиксела – 145 КБ
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Пон Мар 19, 2012 2:16 pm

Права е да не иска да и снимат дечицата, тея пък колко са нахални журналистите, но какво се учудвам те са си такива.
Споделям и аз мнението и за личното пространство.
Непарадира както някой го правят, за което и свалям шапка и я поздравявам.
Човек трябва да знае как да се държи в оществото когато е малко или много известен, и да не се навира непрекъснато в очите на хората.
Чао и хубав ден.
Последна промяна ninka2010 на Пон Апр 02, 2012 9:23 pm, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот galka05 » Пет Мар 23, 2012 2:34 pm

Привет! [yahoo_36.gif]

Нови снимчици [canim.gif]

Изображение Изображение
Последна промяна galka05 на Пет Мар 23, 2012 2:37 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galka05 » Пет Мар 23, 2012 2:36 pm

Изображение Изображение
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galka05 » Пет Мар 23, 2012 2:43 pm

Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Мар 23, 2012 3:56 pm

Изображение [difus_18.gif]

Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Нед Мар 25, 2012 3:48 pm

Много са хубави и сладки четиримата заедно.
Да са живи и здрави всечки и много радост и щастие в живота им желая, всъщност не пожелавам им животит им да е само радост, щастие, кусмет и мооооооооооооооооого любов!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот galka05 » Нед Апр 01, 2012 7:55 pm

влюбена:
Изображение
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Пон Апр 02, 2012 9:28 pm

Много са сладки, за мен са хубава двойка, дано са винаги така усмихнати.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот galka05 » Съб Апр 21, 2012 12:39 pm

Привет! [yahoo_36.gif]

Малко новинки.

Томрис е дала интервю в което е казала, че подготвя няколко нови проекта. В единият от тях ( игрален филм) ще участва и Туба!

Това е интервюто на Томрис http://www.youtube.com/watch?v=h7r2D7wMhH8

Новината за участието на Туба в пресата http://www.gecce.com/haber/sinema-filmi ... 88247.html

Мишел е намерила повечко инфо и го е превела, за което й благодаря! [11363_980.GIF]

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=211032

Ще има филм за масовото избиване в Сивас! Известната режисьорка и продуцентка Томрис Гиритоолу след успешната си борба с рака за пръв път в Хабертюрк стана въпрос за личния и живот. Правеща впечатление с новопорастанала си коса известната режисьорка разказа за нов проект. "Направих проекти за 60-70-80-те години, а сега и за последните 10 години поред. И свързано с това ще бъде направен сериал." През 2013-та най-важната тема, по която ще се работи ще е филма за избиването в Сивас. Ще се започне със станалия пожар в хотел Мадимак. Филма е по сценарий на Нилгюн Онеш , споменава и подбора на кадри. Главна роля ще играе станалата наскоро майка Туба Бюйюкюстюн, с започналата в деня на пожара и изгорелите животи история какво ще се случи, отбелязва известната режисьорка - "В тази тема има толкова много истории, които не са обхванати /буквално превода е, които бягат от очите/. Освен това, това е последна спирка вече...Историята не е такава каквато са ни я разказали. Много обичам отварянето на коридори в дадено нещо/в дадена тематика."

Ще има сериал за последните 10 години на Турция..
"Отрих двама нови актьори. Сега взимат уроци. И ще блеснат в сериала "Изгубения град". Мурат Уур Кулак, Хакан Бъчакчъ пишат /сценария/, отделно Йълдъръм Тюркер е шеф на екипа ни" - разказва за екипа на новия сериал, който ще започне Гиритоолу, отделно зрителите ще се срещнат и с романтична комедия. В "Изгубения град" ще се разказва за последните 10 гудини на Турция, се разбира от казаното от Гиритоолу, относно сериала тя каза следното -"Ще разкажем за причината поради, която едно семейство като свлачище тръгва от Черноморието към Истанбул. Има масова миграция. Има 6 индивидуални истории на членовете на семейството в този сериал. Ще се разказва за днешните истини/правила, болки и грешки. Много аспекти, които сме преживели ще има в сериала."
Сега малко за темата на филма, в който ще участва Туба.
Дни преди погрома в Сивас един писател прави превод на атеистична книга. От там се започва негодуванието. На 2 юли 1993 г. в Сивас има празненства по случай дните на Пир султан Абдул, шумно е и в джамията тръгва слух, че целта на празнуващите е да заглушат молитвената меса..започва недоволство. Освен това в града има среща на писателите сред, които е и въпросния преводач. Пред джамията започват да се събират радикални ислямисти и тръгват към празненството. Полицията не може да се справи и викат и армията, като местния кмет уведомява кмета на областта, но той не разбира добре за какво иде реч и го успокоява, че ще се разпръснат. Скоро разгневените ислямисти стават 5000 и тръгват на саморазправа, срещу тях има само 600 представители на реда. Двете групи- празнуващи и ислямисти започват масов бой, а към вечерта ислямистите са вече 15 000, отиват на срещата на писателите в хотел Мадимак и запалват сградата.Писателите няма кой знае какъв избор, дали ще изгорят, дали ще се задушат, или ще са линчувани. Последствията от това са - мнозина починали, десетки ранени. Ислямистите са скандирали - Искаме шериат, ние сме войни на Мохамед...и тем подобни". Става въпрос да едно най-големи стълкновения между Радикалния Ислям и Ататюркизма/Атеизма в Турция. Сега това се разглежда като позор за държавата, но истината е, че се е случило.

Излезе инфо и за участието на Джансел в нов филм!

Баги я е превела, за което благодаря! [11363_980.GIF]

http://www.facebook.com/notes/cansel-el ... 7241491673

Новината не е все още публикувана и не е потвърдена от Дж.Е., но информацията идва от прродуцентската компания и името му се вижда на плаката на филма.
Филмът ще се казва :Една незавършена мечта"ще е продуциран от "Sinevizyon Film& Kinema Film", режисьор ще е: Biket İlhan...
Другите актьори, които ще участват: Nihan Belgin, Nur Sürer, Dolunay Soysert, Yetkin Dikinciler, Memet Ali Alabora...

Историята е за едно малко момиче, което въпреки целия натиск, който й се оказва, следва своята мечта:

Действието се развива през 2рата Световна война (40те) в Анадола. Нахиде живее в бедност и глад, при много тежки условия. Никой не си дава сметка за бедното момиченце. То е потресено от самоубийството на своя приятелка ( един по-възрастен феодал иска да се ожени за нея.) Тук се намесва учителят от началното училище, който иска да промени съдбата й....
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот janvief » Чет Юни 28, 2012 5:35 pm

здравейте виждам че отдавна не е писано в темата но реших все пак да опитам ..скоро открит този страхотен сериал и направо съм запленена, но за мое най-голямо разочарование последните епизоди от 51 до края са баннати наксякъде в нета където се сетих да проверя и тук е последната ми надежда, че ще мога да ги открия... дано някой ми отговори ...мерси все пак :-)
janvief
новак
новак

Статус:

Мнениеот Penka.h.Angelova » Пет Юни 29, 2012 12:01 am

janvief написа:здравейте виждам че отдавна не е писано в темата но реших все пак да опитам ..скоро открит този страхотен сериал и направо съм запленена, но за мое най-голямо разочарование последните епизоди от 51 до края са баннати наксякъде в нета където се сетих да проверя и тук е последната ми надежда, че ще мога да ги открия... дано някой ми отговори ...мерси все пак :-)

http://data-bg.org/ ДА ОТГОВОРЯ, ЧЕ В ДАТА.БГ ГИ ИМА ВСИЧКИТЕ ЕПИЗОДИ,НО ИСКА РЕГИСТРАЦИЯ.
Penka.h.Angelova
новак
новак

Статус:

Мнениеот becholina » Вто Окт 16, 2012 9:24 pm

Девойки обичам те: , загледах "Огнено сърце" 471.gif и искам да кажа на нашите преводачки "ЗЛАТНИ ВИ РЪЦЕ", че ни превеждахте този прекрасен филм. Дублажа му е ужасен стена:
Още един път от мен [Bravo.png], Обичам Ви!!!
Изображение
Изображение
Аватар
becholina
ОТЗ
ОТЗ

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Окт 20, 2012 4:04 pm

Бечолинка обичам те: подкрепям поста ти с две ръце , с краката , абе изобщо с цялото си същество ... тия хора направо окепазяват сериала шок:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот roshar » Нед Окт 21, 2012 12:36 am

Здравейте, момичета! И аз скоро загледах сериала, но вече ги докарах до 50 еп, но от 51 не мога да ги открия преведени/навсякъде са блокирани. Пробвах и в data-bg.org, но на "Пленителката на сърца" ми дава, че няма намерени, а на "Огнено сърце" са качени сериите до 3 еп./които дават в момента/. Ако може някой да ми помогне! Предварително Ви благодаря!
roshar
новак
новак

Статус:

Мнениеот wachtelin » Нед Окт 21, 2012 5:47 pm

roshar написа:Здравейте, момичета! И аз скоро загледах сериала, но вече ги докарах до 50 еп, но от 51 не мога да ги открия преведени/навсякъде са блокирани. Пробвах и в data-bg.org, но на "Пленителката на сърца" ми дава, че няма намерени, а на "Огнено сърце" са качени сериите до 3 еп./които дават в момента/. Ако може някой да ми помогне! Предварително Ви благодаря!

Здравейте, имам свалени всички серии, ако желаете пишете ми.
Животът трае три дни, вчера свърши, утре зависи от Божията воля, само днес съществува.
wachtelin
новак
новак

Статус:

Мнениеот cvetusha » Нед Ное 11, 2012 9:07 am

момичета навсякъде където сте писали че ги има съм се регистрирала и ги търся но не ги намирам от 51-56.помощ може ли...............
cvetusha
новак
новак

Статус:

Мнениеот n_nati » Нед Ное 11, 2012 1:14 pm

Макар и с отвратителен дублаж,аз се радвам,че го дават! Прекрасен сериал,който трябва да го гледат всички!Аз си го имам на дискове и ми е хубаво със страхотния превод на момичетата!Огромно БЛАГОДАРЯ ,за сетен път! [236.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
n_nati
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Дек 08, 2012 4:48 pm

Нати влюбена: и аз не харесвам дублажа , но си признавам , че винаги , когато имам възможност го гледам и онези дни , като даваха концерта на Хасрет песен: , отново както при първото гледане така настръхнах и се умилих , че чак не можах да повярвам обичам те:
Преди , когато момичетата превеждаха не съм изгледала последните няколко епизода , защото много ми беше доскучал в един момент нещо , но си мисля да ги изгледам след тази ми тръпка по началото срамежливко:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот DOROTEIA » Нед Юли 07, 2013 6:21 pm

Започнах преди 3 дни
Gönülçelen ,очарована съм от филма и Туба,четох че се е подготвяла предварително.Изпълнява супер ролята си.Спечели си още 1 фенка.Аз дори и в Аси не съм я гледала,но ще си поправя грешката.
Мурат го гледам и в "Hatirla sevgili".Преведоха 6 еп.на гръцки и съм дотам.
Онур Сайлак не съм го гледала в друг филм,обаче много ми харесва и ролята му и самия артист.
Четох и форума тук и много се радвам за Туба и Онур и децата им.Много са хубави и двамата.
Имам още доста епизоди и продължавам с интерес да ги гледам.
Изображение
Изображение
Аватар
DOROTEIA
новак
новак

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Обсъждане на епизодите