ASI-BG.COM • Виж темата - Листопад / Yaprak dokumu

Листопад / Yaprak dokumu

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Листопад / Yaprak dokumu

Мнениеот Mishel » Пет Ное 27, 2009 8:26 pm

Новият сериал който ще замести Перла по БТВ.
Един от най награждаваните и ценени сериали в Турция.
Във вибокса той ще бъде качван от Дамладжик
В тази темичка ще го обсъждаме
Ще давам линковете към всеки епизод
Засега е излъчен само 1 епизод в Понеделник

1епизод
http://vbox7.com/play:2f028e5f - 1
http://vbox7.com/play:a9a2ff70 - 2
http://vbox7.com/play:34e99e11 - 3
http://vbox7.com/play:8768e7e1 - 4
Mishel
banned
banned

Статус:

Re: Листопад / Yaprak dokumu

Мнениеот Mishel » Пет Ное 27, 2009 8:27 pm

Саунда на сериала
http://www.vbox7.com/play:a33abdb3
Представяне на филма по БТВ
http://www.vbox7.com/play:a34136dd

Новата серия

2 епизод
http://www.vbox7.com/play:f3c5ff0f - 1
http://www.vbox7.com/play:b0574a67 - 2
http://www.vbox7.com/play:4122f11b - 3

Приятно гледане!!!

Mishel
banned
banned

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Пет Ное 27, 2009 8:29 pm

На вас хареса ли ви, аз от стоене в нета нямам време да гледам епизодите. Може би днес ще ги пусна.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Пет Ное 27, 2009 10:46 pm

Гери, на мен АДСКИ много ми хареса сериалът - влюбих се отвсякъде! :razz: :razz: :razz: Още повече, че толкова дават Истанбул толкова красиво... :razz: :razz:
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот viki_17 » Пет Ное 27, 2009 11:41 pm

Аз загледах малко от него и май не е лош. Ще видим нататък, може и да го гледам. :D
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот Mishel » Съб Ное 28, 2009 11:05 am

Mishel
banned
banned

Статус:

Мнениеот Shakira Sanz » Съб Ное 28, 2009 1:13 pm

Да ви кажа гледах снимки на Мурат от новия му сериал и там се мяркаше и бащата ,който е в Листопад-за съжаление не мога да слагам снимки но те са в страницата на Мурат във Фейсбук [23.gif]
Изображение
http://vbox7.com/play:afbce7c8
Аватар
Shakira Sanz
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Съб Ное 28, 2009 2:00 pm

t1n43t0 написа:
Гери, на мен АДСКИ много ми хареса сериалът - влюбих се отвсякъде! :razz: :razz: :razz: Още повече, че толкова дават Истанбул толкова красиво... :razz: :razz:

Тинче споделям мнението ти напълно,ние се познаваме и от един друг форум с теб,но това няма значение.Това е един прекрасен град,а сериала е един от най награждаваните сериали. Мисля,че са около 4-5 сезона.Надявам се,че бтв няма да ни лишат от нито един от тях.Приятно гледане.

"И най - обикновеното нещо придобива очарование щом започнем да го крием" -“ Портретът на Дориан Грей “
Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот anichka » Съб Ное 28, 2009 4:26 pm

По Kanal D още не е свършил, дават го всяка сряда, сега беше 131 серия и кой знае още колко има да излъчват.. Като изключим бащата и майката, другите герои са направо неузнаваеми за мен в сравнение с образите от първите серии [2tooth.gif] [2tooth.gif] [2tooth.gif]
Изображение
Аватар
anichka
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот Mishel » Съб Ное 28, 2009 4:29 pm

И аз се зарибих, хубав е.. и тази музика, и тези дълбоки чувства.
Али Реза сякаш не е от този свят, той е за някакво различно общество.
Жена му е крайно несправедлива към него...направо издевателства над личността му.
А освен Фикрет и братлето, другите му деца са повърхностни...двете пеперудки...
явно ще му донесат много неприятности.
Mishel
banned
banned

Статус:

Мнениеот Viktoria » Съб Ное 28, 2009 9:27 pm

Гледам го,отначало не ме грабна,но нали обещават да е много интересен,така че няма да се отказвам
anichka написа:.. другите герои са направо неузнаваеми за мен в сравнение с образите от първите серии [2tooth.gif] [2tooth.gif] [2tooth.gif]

И аз го гледах тази сряда по Канал Д и наистина много са променени,но все пак горе/долу са минали 4 години от 1-вия епизод [difus_ok.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Пон Ное 30, 2009 7:42 pm

Ето нещичко и за самия сериал....:

Семейната драма разказва за Али Ръза Текин и съпругата му Хайрие, които отглеждат петте си деца в малък град, като ги възпитават в уважение към моралните ценности. Семейството решава да се премести в Истанбул, след като една от дъщерите (Лейля) е приета в университет там, без да знае какво ще им донесе бъдещето. Модерният начин на живот и икономическите трудности постепенно отслабват силните връзки между членовете на семейството. Всеки тръгва по своя път, докато Али Ръза започва да губи контрол над нещата. Ще успее ли главата на семейството да сплоти семейството отново?

Листопад" е най-награждаваният сериал в Турция. През 2007 г. получава 4 награди за най-добър сериал, включително за най-добра семейна драма. През 2008 г. е удостоен с 5 награди за най-добър сериал, както и с награда за оригинална музика. Двама от главните герои – Халил Ергюн (Али Ръза Текин) и Бену Йълдъръмлар (Фикрет Текин) – са отличени за най-добри актьори на 2008 г. И през 2009 г. "Листопад" печели награда за най-добър сериал, а Халил Ергюн получава приз за най-добър актьор в главна роля за 2009 г. Наградите са присъдени от най-авторитетните телевизионни канали и списания в страната.

Режисьор: Мелек Генчоолу

В ролите: Халил Ергюн (Али Ръза Текин), Гювен Хокна (Хайрие Текин), Бену Йълдъръмлар (Фикрет Текин), Хасан Кючукчетин (Шевкет Текин), Гьокче Бахадир (Лейля Текин), Фахрие Евджен (Неджля Текин), Дезин Чакър (Ферхунде Кара), Седа Демир (Седеф), Толга Карел (Оуз Айхан) и др.

Това съм го писала в тр-сериали,тв-новели.....

"И най - обикновеното нещо придобива очарование щом започнем да го крием" -“ Портретът на Дориан Грей “
Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Mishel » Пон Ное 30, 2009 8:28 pm

Явно сериала хич не се нрави на хората....
[question.gif]
Ами не е бляскъв, но от това, което чета по турските сайтове, е че това е взето от живота,
повечето турци са изживели поне 1/4 от нещата в сериала.
Мен ме плени, гледах и една серия и нещо напред, защото нашите пак режат на половина сериите.
Mishel
banned
banned

Статус:

Мнениеот toniak » Пон Ное 30, 2009 11:11 pm

Mishel написа:Явно сериала хич не се нрави на хората....
[question.gif]
Ами не е бляскъв, но от това, което чета по турските сайтове, е че това е взето от живота,
повечето турци са изживели поне 1/4 от нещата в сериала.
Мен ме плени, гледах и една серия и нещо напред, защото нашите пак режат на половина сериите.

Мишел, аз нарочно не го загледах и не защото не е бляскав, а защото не е свършил още в Тр. И като ги гледам тия от БТВ какви чудеса от храброст правят за рейтинга - визирам Перла хич не ми се захваща. Ми те може да го завлачат и две три години - ще пуснта това което имат ... после ще спрат и кой знае кога ще го излъчат целия. А и щом не е свършил още в Тр ще е сигурно адски много епизоди ... и нямам да имам нерви [yahoo_33.gif]
Аватар
toniak
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот nani_na » Вто Дек 01, 2009 12:09 am

От много хора чувам добри отзиви за сериала, но още не съм изгледала "Перла" до край, всъщност миналата седмица последно гледах 151 епизод във вибокса, а незнам колко има до финалния. Виждам, че и Листопад се качва там, така че като завърша с единия, ще метна другия. Надявам се скоро да успея, да наваксам сериите, за да мога да коментирам [difus_23.gif]
ImageИзображение
Аватар
nani_na
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Вто Дек 01, 2009 1:02 am

nani_na написа:От много хора чувам добри отзиви за сериала, но още не съм изгледала "Перла" до край, всъщност миналата седмица последно гледах 151 епизод във вибокса, а незнам колко има до финалния. Виждам, че и Листопад се качва там, така че като завърша с единия, ще метна другия. Надявам се скоро да успея, да наваксам сериите, за да мога да коментирам [difus_23.gif]

Има още около 12-15 епизода и ще свърши,но сега го дават само вда пъти седмично и това забавя края. Мисля,че краят на серала ще бъде януари 2010 г.(ства въпрос за Перла).......... [yahoo_09.gif]

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Сря Дек 02, 2009 8:53 pm

Ама и тия момичета едни глезли,искам телефон,искам рокля,искам дискотека айде стига вече човека раце вдигна от тягх сега и проблеми забъркват.

Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bobito84 » Нед Дек 13, 2009 6:32 pm

Намерих един снимки на Мурат с актьора, който играе бащата и искам да попитам дали и Мурат играе в този сериал?
Изображение
Аватар
bobito84
новак
новак

Статус:

Мнениеот Viktoria » Сря Дек 30, 2009 9:40 pm

Какво стана,харесва ли Ви? Гледам,че никои не пише. Ако искате да го коментираме като Асито,нищо че форума е кръстен на него..
[yahoo_33.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Сря Дек 30, 2009 9:57 pm

Viktoria написа:Какво стана,харесва ли Ви? Гледам,че никои не пише. Ако искате да го коментираме като Асито,нищо че форума е кръстен на него..
[yahoo_33.gif]

Много ми харесва сериалът. Любимка ми е Фикрет, макар че в началото не можех да свикна с външния й вид. Симпатична, много умна и разумна, добра. Всички останали, с изключение, може би, на Али Ръза, и донякъде на Харие, ме дразнят. [490.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Следваща

• Advertisement

Назад към Архив