ASI-BG.COM • Виж темата - дрън - дрън

дрън - дрън

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

дрън - дрън

Мнениеот Моргана » Нед Яну 10, 2010 1:32 pm

а ето тук можем да си бърборим на воля, за това как е минал денят ни, за Глобалното затопляне, за децата в Сомалия,
за това какво сме си купили днес и за всичко което се сетите [277.gif]
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Re: дрън - дрън

Мнениеот roslava » Нед Яну 10, 2010 1:47 pm

Адмирации за темичката [28300_634.GIF] [464.gif]
Тази тема ще бъде най любимата имам чувствто [107.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот qceto » Нед Яну 10, 2010 1:48 pm

Роси, и на мен! Морганче брависсимооо :)
Как сте мили момичета!?
Изображение
Извън мечтите ми и вътре в живота ми....!!!!
Изображение
Аватар
qceto
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Нед Яну 10, 2010 1:48 pm

Веднага идвам в нея. [shte piinem li.png] [laughing5.gif] [laughing5.gif] [laughing5.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот roslava » Нед Яну 10, 2010 1:50 pm

Настроението е на 6. [Olemale.png]
Тинче,
ще пием и ще се веселим [icon_mbounce.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Нед Яну 10, 2010 1:51 pm

Охо темата за мен - от малка са ми казвали, че моята уста не може да се затвори, така че дрън-дрън ми приляга.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот qceto » Нед Яну 10, 2010 1:52 pm

И ще ядем!!
В неделя е така :) [otkachalki.png]
Изображение
Изображение
Аватар
qceto
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Моргана » Нед Яну 10, 2010 1:56 pm

Алиса не си само ти, всички ми казваха, че трябва да уча за адвокатин - нямало да имам конкуренция [laughing5.gif]
та и на мен ми приляга тук....
сега да ви се оплача
вчера трябваше да гледаме Аватар с инженера и Ива, аз бях запазила билети онлайн
отиваме в мола - 45 минути търсим място за паркиране и няма такова....успяхме все пак
качваме се горе в 16.40 - опашката пред касите беше до ескалаъора, нареждаме се, докато дойде нашия ред стана 17.00 часа и ни бяха продали билетите естествено, та филм не гледахме, ядосахме се, аз категорично отказвам да ходя в мола вече на кино, разбрах, че и в Арената имало 3Д та там ще ходя, аз обикновено кино не гледам, в нас си имам огромен телевизор система за домашно кино, и ми е ппо-удобно да си гледам филма в нас, само заради 3д-то ходех, край сърдита съм на Мола и няма да стъпя там повече [angry22.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Нед Яну 10, 2010 1:59 pm

Уффф по тия молове е лудница, тегли им една майна и да си гледат работата - и нашия е така, такива номера въртят, че ум да ти зайде. При все, че една крачка до нас ходя много рядко.
Но смятам да се пробвам с прословутия Аватар, да видим дали и на мен няма да ми се случи нещо подобно.

п.с. Адвокатската гилдия е загубила Морганче - ако беше станала адвокат мисля, че щеше да ги скриеш в джоба си [icon_mbounce.gif]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот qceto » Нед Яну 10, 2010 2:01 pm

Моргана написа:Алиса не си само ти, всички ми казваха, че трябва да уча за адвокатин - нямало да имам конкуренция [laughing5.gif]
та и на мен ми приляга тук....
сега да ви се оплача
вчера трябваше да гледаме Аватар с инженера и Ива, аз бях запазила билети онлайн
отиваме в мола - 45 минути търсим място за паркиране и няма такова....успяхме все пак
качваме се горе в 16.40 - опашката пред касите беше до ескалаъора, нареждаме се, докато дойде нашия ред стана 17.00 часа и ни бяха продали билетите естествено, та филм не гледахме, ядосахме се, аз категорично отказвам да ходя в мола вече на кино, разбрах, че и в Арената имало 3Д та там ще ходя, аз обикновено кино не гледам, в нас си имам огромен телевизор система за домашно кино, и ми е ппо-удобно да си гледам филма в нас, само заради 3д-то ходех, край сърдита съм на Мла и няма да стъпя там повече [angry22.gif]

Питай мен за "Аватар"
Във Варна мол :) 30 минути бях в задръствания в парко етажите, които са 3 на брой, накрая едва, едва излязох направих едно леко задръстване и с цялото си нахалство прередих за парко мястото! Това едно на ръка.
Прекосила съм целия мол бягайки (а, аз как бягам) щях да размажа двама трима :)Рекламите ни спасиха, понеже бяха 30 минути! Е, гледах макар и малко под ъгъл :) ама не се оплаквам!! [laughing5.gif]
Изображение
Изображение
Аватар
qceto
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот viki_17 » Нед Яну 10, 2010 2:14 pm

Това ще да е най-посещаваното място - дрън-дрън врели некипели! Типичното за нас жените! [28300_634.GIF]

Моргана, моя приятелка често ходи в мола и при едно от посещенията си с неин познат доктор, се наложило да му търсят колата половин час! Той горкия не запомнил къде я е оставил, нито ниво нито нищо! [257.gif] [laughing5.gif] Браво, че тя е оправна иначе са щели цял ден да я търсят! [28326_842.GIF]

Племенницата гледа "Аватар" в мола, но през седмицата, когато бяха ваканция и не са имали проблем с билетите! Тя често ходи и със сестра ми и баща си, по близо им е и удобно за пазар! Каза, че филма е много хубав, а ефектите с 3Д били страхотни. [107.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот roslava » Нед Яну 10, 2010 2:22 pm

А аз да си призная толкова пъти ходя при децата в София,нито веднъж не съм ходила в Мола [Carq.png] Гледаме да се набутаме в някое заведение.Много харесвам индийския ресторант"Тадж Махал",карам ги да ни водят в Китайски ресторанти.Сега дъщерята ми е казала,че ще ме води в турския ресторат в Кемпински,защото много съм харесвала турците. [otkachalki.png]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот qceto » Нед Яну 10, 2010 2:22 pm

Горещо ви препоръчвам и "Sherlock Holmes"
Гледах го с без да премигна дори :)
Изображение
Изображение
Аватар
qceto
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот galina_malina » Нед Яну 10, 2010 2:23 pm

alice in wonderland написа:Уффф по тия молове е лудница, тегли им една майна и да си гледат работата - и нашия е така, такива номера въртят, че ум да ти зайде. При все, че една крачка до нас ходя много рядко.
Но смятам да се пробвам с прословутия Аватар, да видим дали и на мен няма да ми се случи нещо подобно.

п.с. Адвокатската гилдия е загубила Морганче - ако беше станала адвокат мисля, че щеше да ги скриеш в джоба си [icon_mbounce.gif]

Оф,Алисата то па нащо в Пловдив един МОЛ. [Olemale.png] Само името му такова.И няма кьорав човек,аз колкото пъти отида те продавачите повече от клиентите. [doh.gif] А и на мен ми е далече.Абе хич не ме кефи.
Иначе вчера и аз имах планове да ходя точно в МОЛ-а на Аватар,но както вече споменах имах гости и не можах.
Изображение
Аватар
galina_malina
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Нед Яну 10, 2010 2:27 pm

Киното обаче е посещаемо - бая зор е да се добера до него и само 12-13 годишни. Поне аз като бях беше така и зор с тия билети, нищо че са скъпи. Иначе в самия МОЛ има основно хора, обикалящи и гледащи - като мухи без глави [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] по-малко са тези, които купуват.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот galina_malina » Нед Яну 10, 2010 2:30 pm

alice in wonderland написа:Киното обаче е посещаемо - бая зор е да се добера до него и само 12-13 годишни. Поне аз като бях беше така и зор с тия билети, нищо че са скъпи. Иначе в самия МОЛ има основно хора, обикалящи и гледащи - като мухи без глави [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] по-малко са тези, които купуват.

Аз вече да не се каня много,обаче смятам скоро да го посетя.И тва 3Д и аз да го видя.Стига само съм слушала отстрани. [icon_mbounce.gif]
Изображение
Аватар
galina_malina
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Нед Яну 10, 2010 2:33 pm

Посети го - ако имаш време после може да пием по едно кафе, то ми е близичко. Заслужава си заради ЗД-то, а и сега сигурно ще е по-спокойно, аз улучвам все такива пикови моменти и прожекции.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот Моргана » Нед Яну 10, 2010 2:48 pm

тук имах чувството, че хората са в мола, за да се возят на ескалаторите [yahoo_10.gif]

толкова много народ, никой не може да ме убеди, че пазаруват [yahoo_34.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот roslava » Нед Яну 10, 2010 2:50 pm

Моргана написа:тук имах чувството, че хората са в мола, за да се возят на ескалаторите [yahoo_10.gif]

толкова много народ, никой не може да ме убеди, че пазаруват [yahoo_34.gif]

[34.gif] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот Viktoria » Нед Яну 10, 2010 2:50 pm

Моргана написа:тук имах чувството, че хората са в мола, за да се возят на ескалаторите [yahoo_10.gif]

Аз пък да си призная за първи път като отидох в МОЛ беше във Велико Търново и ме беше страх на ескалатора,мислех си,че може да не успея да стъпя на земята и да ми повлече краката [laughing5.gif] Колко глупава съм била [2tooth.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Архив