ASI-BG.COM • Виж темата - Küçük Kadınlar / Малки жени

Küçük Kadınlar / Малки жени

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Küçük Kadınlar / Малки жени

Мнениеот Моргана » Пет Фев 05, 2010 12:51 pm

Küçük Kadınlar - Малки жени

Image

В главните роли: Екин Тюркмен, Ханде Сорал, Фуля Зенгинер, Елит Ишджан, Селин Ългар, Ахмед Левендоглу, Али Ил, Бурак Саяшар, Бирсен Дюрюлю, Хулия Шен, Мехтап Байри, Кемал Пексер, Халим Ерджан, Кеворк Тюркер И Др.

Те са жени, но са все още малки. Това обаче няма да им попречи и не ще се предадат, каквото и да се случи. Всяко препятствие, което заедно преодоляват, е един нов житейски урок, който ще ги направи по-силни и по-уверени за бъдещите дни.

„Малки жени” е историята на пет сестри. Най-голямата е на двайсет години, а най-малката – на шест. След смъртта на родителите си те се борят да преодолеят проблемите, които се изпречват на пътя им. Макар понякога да се карат, те са едно цяло.

Пет сестри – всяка със своята индивидуалност. Най-голямата Елиф е студентка по право. Опитва се да заеме ролята на изгубените родители.

Армаан (на 17 г.) е праволинейна, уверена и силна.

Йелиз (на 15 г.) е тийнейджърка с типичните за възрастта си проблеми, свързани с училището, приятелите, средата, в която държи да бъде харесвана, независимо от малкото средства, с които разполага.

Билге пък (на 12 г.) се бори с вродено заболяване. За възрастта си тя е изключително зряла и отговорна и умее да проявява разбиране. Освен това е и страстна читателка.

Шестгодишната Джансу е най-малката, най-чувствителната и най-сладката и е огромна почитателка на музиката.

И петте сестри живеят в голяма къща, която допреди смъртта си са поддържали родители им. Сега животът на момичетата ги изправя пред различни и всевъзможни изпитания, в които се преплитат надежди, любов и решителност.

/инфото е предоставено от Пепеляшка [480.gif] /

Продукция на Канал Д
Режисьор: Hakan Arslan
Музика: Кърач и Гарбийели
Сценарист: Дениз Акчай

Официален сайт

От 8-ми март
От понеделник до петък, 16.30 ч
.

Сериите като торент в Data-BG.ORG
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Re: Küçük Kadınlar / Малки жени

Мнениеот kris_run » Пет Фев 05, 2010 2:54 pm

Някъде бях чела , че сериалчето си заслужава ! Дано да е така !
Морганче [10665_504.GIF] Мерси за темичката [yahoo_01.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Моргана » Пет Фев 05, 2010 4:13 pm

не знам дали е по романа на Луиза Мей Олкът, ако е така, ще е интересно филмчето, ще видим само кога ще го пуснат [difus_8.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Мар 08, 2010 10:53 pm

Ето и първата серия http://www.nitrobg.org/details.php?id=2673 в нитрото ! Благодаря на Краси !
Аз току-що я изтеглих и ще лягам да видя за какво иде реч [girlpinkglassesfn.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 09, 2010 12:36 am

Като гледам [277.gif] си пиша сама [gdance.gif]
1-вата серия ми хареса и ще продължа да го гледам [girlpinkglassesfn.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Мар 09, 2010 1:49 pm

ХАХАХХА Крисс [236.gif]
и аз ще дръпна серията да видя за какво иде реч, ама немам време [smile3516.gif] много ми станаха нещо сериалите, съкратих си съня наполовина, освен съвсем да се откажа - друг изход не виждам [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
ще го гледам уикенда може би [newsm12.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 09, 2010 2:16 pm

Хихихихи ! Аз 3 тегля със субтитри - ПнС ; ЕЗЕЛ и ЛиН ( него го гледам когато хептен няма какво да правя [277.gif] ) и 3 следя с Бг дублаж - Любов на заем ; Дъждовно мреме и вече Малки жени ( ще видим докога , като за начало е ок ) ! Засега се оправям ! Живот и здраве като се хвана пак на работа и аз ще съм като теб [girlpinkglassesfn.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galina_malina » Вто Мар 09, 2010 2:19 pm

Аз сега се светнах,че съм гледала един филм с Уйнона Райдър,пак се казваше "Малки жени",за няколко сестри се разправяше,ама друг спомен за филма нямам. [doh.gif] А Уйнона беше моят тийн идол /естествено с Джони Деп,цялата ми стена беше в техни плакати [yahoo_06.gif] ,боже каква драма беше като се разделиха [difus_cray.gif] /
Изображение
Аватар
galina_malina
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Мар 09, 2010 6:37 pm

Гале този филм, за който говориш е екранизация по книгата "Малки жени" на Луиза Мей Олкът
книгата е страхотна, 5 сестри са и там
предполагам, че ще са заимствали нещо и от там, ама като гледам ще видя [canim.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот Viktoria » Вто Мар 09, 2010 7:53 pm

ей нямам време,но сега тегля първа серия и незнам и аз кога ще я гледам..иначе как е филма,ще се радвам,ако давате линкове за сваляне [kalp.gif] [kalp.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 09, 2010 11:00 pm

Вики , аз гледах 1-ва серия ! Не е лош [kz2vx9.gif] но все пак само от една серия е рано да се каже ! Сего тегля 2-ра !
За сваляне - 1-ва серия http://www.nitrobg.org/details.php?id=2673 Нитро
2-ра серия http://www.nitrobg.org/details.php?id=2699 Нитро
Vbox - 1-ва серия http://www.vbox7.com/play:2849c0ac - тук е целият епизод
- 2-ра серия http://www.vbox7.com/play:b5f8a557 - тук е на части ( това е 1-ва част ) [yahoo_01.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Сря Мар 10, 2010 6:04 pm

Гледах един епизод вчера и ми хареса. Бойната сестра и внука на гадняра са ми много симпатични
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Мар 10, 2010 6:16 pm

Аз още съм само на 1-ва серия [kz10qd4 (1).gif]
И на мен ми харесват тези лудетини [happy0195.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот bobi_84 » Сря Мар 10, 2010 6:24 pm

Той дядото на Отку много лош и зверски,действа зад гърба на сърдиткото,а Арми е толкова силна и борбена,че имах чувството,че цяла скала ще повали.Елиф е свитата и сърдечна сестра,а останалите са още много малки за да разберат мъките от живота .Двете сестри им спестяват мъката от смърата на баща им,но рано или късно ще разберат,а това може би ще ги раздели.Леята ще им вземе Джансу тя толкова се е нафукала и вирнала нос,че дори не осъзнава какво върши и дали това е добо за останалите деца ,как ще им полияе?Иска да изтрие мъката си,че няма деца с едно много чуждо за нея дете,тя дори не ги познава.Може би ще ги изхвърлят от къщата ,а това ще ги съсипе и още повече ще ги уезви и нарани.Те си имат порядки и навици,свикнали са всичко да е както трябва ,както майка им ги е учила,но сега се налагат промени с които едвали ще свикнат.Арми ще започне работа,но това дали ще проварви, дали ще е достатачно,дали ще може да се справи с напрежението,дали ще свикне поведението на тузарските богаташчета които по някога прекаляват и не осъзнават,че нараняват другите хора.Елиф дали ще стане адвоката за който винаги е мечтала ,дали ще може да запази семейството си сплотено,дали и тя няма да се предаде...... [newsm12.gif]
Интересен сериал,наподобява случки от живота,много реален и истински.
Романа също е много хубав ...[kalp.gif]

"И най - обикновеното нещо придобива очарование щом започнем да го крием" -“ Портретът на Дориан Грей “
Аватар
bobi_84
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Мар 10, 2010 6:29 pm

Боби [236.gif] благодаря ти ! Споделяй по нещичко , когато можеш [emo-5ange.gif] !
Разбрах , че още го снимат в Тр ! Мисля да го следя , та да видим [gdance.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Viktoria » Сря Мар 10, 2010 9:33 pm

Гледам вече 2-ра серия и търся 3-та..не съм спряла да плача,от началото на 2-ри само рева като луда и нямам спирачка,много хубав сериал,въпреки че не мога от 16 часа, ще го следя от Нета,определено [lbyegirlwr8.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Мар 10, 2010 10:36 pm

Вики поста ти ме накра да си пускам бързо 2-ра серия и да търся 3-та [236.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Viktoria » Сря Мар 10, 2010 11:01 pm

Крис,после сподели впечатленията си [236.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Мар 11, 2010 1:28 am

[28303_666.GIF] [lbyegirlwr8.gif] [28303_666.GIF] [lbyegirlwr8.gif] [28303_666.GIF]

Ооох , много тъжна 2-ра серия [lbyegirlwr8.gif] Иска ми се да изгледам и 3-та ( дръпнах я вече ) , но вече се обезводних от реване и реших да я изгледам утре !
Горките момиичета ! Изведнъж целият им свят се срути в/у тях ! Загубиха родителите си и се наложи да порастнат много набързо ! Арми натъпка мъката в дъното на душата си и дори се страхуваше да заплаче ! На нея се падна най-тежката задача - да е опора на всички ! И кака й се опита , но тя някак повече позволи на моменти мъката да я завладее ! Кака Фатмагюл също показа голямо уважение към паметта на майката !
Сърдиткото как натопи момчето [catfight.gif] ! И той крие нещо дълбоко и скрито ! Как гледаше децата докато се забавляяват - за секунди му се изпълваше погледа с умиление ! Може би мъката по нещо изгубено и нещо , което е искал , а никога не е имал ( като деца например ) го е направило такъв ! Сърдит на живота и непонасящ чуждото щастие в уютния дом ! Би било много хубаво , ако той помага по-нататък ( макар и малко ) на момичетата , ама йок сигурно !
Али е много влюбен в най-голямата сестра , но и там ще е голяма мъка сигурно ! Тя засега май го има повече за приятел отколкото нещо повече !
Арни и богаташчето са ми много сладки ! Дано се получат нещата пом/у им !
Лелята ( да я шибат калинките ) ще им вземе сестричката сигурно ! Гад мръсна [321.gif]
Абе няма ли някой който да е гледал напред и да подхвърли нещичко в аванс [emo-please.gif]

П.П. Олях се [emo-2so.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Viktoria » Чет Мар 11, 2010 9:39 am

Арни и Утку накрая ще се съберат това е сигурно,така пламна между тях тоя пожар,че няма да могат да го угасят,гледам напред подписчета и аватари и ако искаш Крис да ти кажа,че най-голямата ще се ожени за Али,а тея двамата май ще бъдат като куче и котка [hearts.gif]
Изображение
Аватар
Viktoria
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Архив