ASI-BG.COM • Виж темата - Küçük Kadınlar / Малки жени

Küçük Kadınlar / Малки жени

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Küçük Kadınlar / Малки жени

Мнениеот Flower » Нед Апр 18, 2010 1:12 am

На мен ми хареса в началото, но после действието стана много драматично, а точно в момента нямам желание да се напрягам и покрай сериали. Много ми се гледа, но се въздържам [kz2vx9.gif]
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот foxy724 » Нед Апр 18, 2010 9:10 pm

бб
Скрит текст: покажи
Йелиз май се жени за някакъв старец но поне е богат , Елиф умира заради Али http://www.vbox7.com/play:924b6d20&start=654 ама не можах да разбера много щот не разбирам турски . Тимучин я изнасилва . А ии Арми и утко се скарват той се жени за друга щото тя е бременна от него . СЛед като Елиф умира арми става глава на семейството от клипчето се разбира , че Джансу май вече е при сестрите си ама не съм много сигурна
Изображение
Аватар
foxy724
новак
новак

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Апр 24, 2010 12:58 pm

Тая темичка нещо замря [kz2vx9.gif] Кеде сте момичета [464.gif] [464.gif] [464.gif]
На вчерашната серия ми идеше чичото не да го стрелям [321.gif] [321.gif] [321.gif] ми с бръснарско ножче да го режа [angry22.gif] Какъв идиот трябва да си ,за да се отнасяш така с едно малко момиченце ,което искаше само да види сестричката си по телевизията [28287_522.GIF]
А да не говоря за тая Дейра [28301_654.GIF] ми къса нервите ,и как Али и Тимучин не се осещат тя каква роля играе и да я разкарат и двамата [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif] И лелята си заслужо боя [catfight.gif] [catfight.gif] [catfight.gif] щото вижда истината и си мълчи само и само Джансу да остане при нея,а невижда че по тоя начин я кара да страда все повече [angry22.gif]
Елиф почна да прави грешки на работното място и това се очакваше при толкова проблеми които има на главата си.Но Хулюси е справедлив човек и се отнесе с нея както подобава [kz2vx9.gif]
А какво ще кажете за годеника на Бааде [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] умирам от смях с този човек.И се радвам че сценаристите са решили да вкарат и един комичен герой ,защото филма наистина е много тъжен [lbyegirlwr8.gif]
За Елиз мога да кажа че все още не си е взела поука,и май пак ще се забърка в неприятностти [kz2vx9.gif]
Арми и Утко са ми много сладки както винаги ,но напоследък Арми наистина мисли само как да изкара пари ,и забравя за училището.А по тоя начин дава лош пример на Елиз която сега има огромна нужда някой да я вкара в правия път. [sac1.gif] [sac1.gif] [sac1.gif]
Билге е най умната от всички,радвам се за нея [emo-5ange.gif] дано има по големи успехи .
Оххххх стига толкова ,че стана доста дълго [happy0195.gif] [happy0195.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот eighteen » Нед Апр 25, 2010 5:07 pm

Някой може ли да ми каже в кой епизод се появява Аяз и по какъв начин се запознават с Арми?Благодаря предварително!
Че актьора симпатяга-нямам търпение. [2dgq0jo.jpg]
Хората са създадени да бъдат обичани,а предметите са създадени да бъдат използвани.Тъжно е,че в днешно време използваме хората,а обичаме предметите!

Изображение
Аватар
eighteen
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот eighteen » Пон Апр 26, 2010 12:25 am

http://img693.imageshack.us/i/n7006425101226451198194.jpg/
Koлко познати лица виждате на снимката?
Хората са създадени да бъдат обичани,а предметите са създадени да бъдат използвани.Тъжно е,че в днешно време използваме хората,а обичаме предметите!

Изображение
Аватар
eighteen
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот eighteen » Пон Апр 26, 2010 1:15 am

Изображение
Аватар
eighteen
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот zigs » Сря Апр 28, 2010 6:16 pm

eighteen написа:Някой може ли да ми каже в кой епизод се появява Аяз и по какъв начин се запознават с Арми?Благодаря предварително!

Ако си гледала днешния епизод [emo-2so.gif]
Но днес се запознаха с Арми в болницата [kz2vx9.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот eighteen » Сря Апр 28, 2010 8:22 pm

zigs написа:
eighteen написа:Някой може ли да ми каже в кой епизод се появява Аяз и по какъв начин се запознават с Арми?Благодаря предварително!

Ако си гледала днешния епизод [emo-2so.gif]
Но днес се запознаха с Арми в болницата [kz2vx9.gif]

Zigs,благодаря! [kalp.gif] Не съм го гледала,защото сега се прибирам от работа,ама ще дебна да го качат някъде.

Изображение
Аватар
eighteen
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Апр 29, 2010 2:55 pm

Вай бе ! Аз бях спряла да го гледам , че то много рев тука ! Направо се обезводних !
Като гледам обаче каква убост ще е пак около Арми , ще взема пак да го заглеждам [kz9se9.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот foxy724 » Вто Май 04, 2010 6:16 am

някои може ли да ми каже откъде мога да тегля епизодите защото нитрото вече не работи , а вбох ги няма
Изображение
Аватар
foxy724
новак
новак

Статус:

Мнениеот eighteen » Вто Май 04, 2010 6:34 am

foxy724 написа:някои може ли да ми каже откъде мога да тегля епизодите защото нитрото вече не работи , а вбох ги няма

Аз ги гледам в бокса,но мисля,че тези,които ги качват там ги свалят от Нитрото.

Изображение
Аватар
eighteen
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот foxy724 » Вто Май 04, 2010 7:37 am

eighteen написа:
foxy724 написа:някои може ли да ми каже откъде мога да тегля епизодите защото нитрото вече не работи , а вбох ги няма

а знаеш ли кога ги качват защото проверих и нямаше вчерашния епизод
Изображение
Аватар
foxy724
новак
новак

Статус:

Мнениеот eighteen » Вто Май 04, 2010 5:36 pm

foxy724 написа:
eighteen написа:

а знаеш ли кога ги качват защото проверих и нямаше вчерашния епизод

Послено е качен 40 епизод.Понякога ги качват чак след ден,два-различно.

Изображение
Аватар
eighteen
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Сря Май 05, 2010 11:51 pm

Спеше ми се, но сега се разсъних, за стотна от секундата, абе много са хубави тея търски мъже бе, ееееееееееееееееее, не не е честно това.
Ха сега Здравейте. [464.gif]
Аз и за миг не съм спирала да го следя филма, е разбира се не така както съм следяла Асито, там дори внимавах кога да премигна, нейсе.
От доста време не съм писала, в тази тема ама с пояавата на повторението на АСИ все по малко време ми остава да се ровя и гледам епизоди напред.
Изключително тъжен филм. Боже, когато гледам такава мъка помръквам из основи, и много страдам, знам, че това е само на филм, но както и преди съм казвала, също така знам, че и в реалният живот това, което го гледам в този филм съществува.
Точно в ей такива моменти, искам да съм слънце за да мога да огрея всичи онези души, които имат огромната нужда от моите лъчи.
Повярвяйте ми момичета, аз много страдам, много преживявам човешката мъка, много ми е тъжно, случвало ми се е да искам да умра за да не виждам чуждото, нечие страдание.
А за капа, като прибавим и многото лоши хора, които направо нищо човешко нямат в себе си, защото са водени от желание за власт, мъст, материални потребности и т. н. направо ми се иска, да имам едно копче и с негова помощ да се изключвам.
Добре е да спра, защото иначе няма да стане.
Обичам ви гледайте филма той може да ни научи на много неща, най-малкото как не трябва да се държим с бедните и безпомощни хора или по точно деца.
И нещо ведро, има много хубави мъже, а що се отнася до ведрия персонаж [emo-2so.gif] ама мен лично ме дразни.
Е хайде стига толкоз бъдете здрави и весели празнични и почивни дни. [kalp.gif] [c06.gif] [236.gif] [11363_980.GIF] [emo-2bye.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Нед Май 23, 2010 7:01 pm

Хей момичета, никой ли вече не се разписва в тази тема.
Какво става , къде се губите защо не се включвате, вече ви е безинтересен ли филма???
Ама недейте така моля ви се аз сама ли ще си пиша сега тук, от 100 години никой не е писал тук.
Хайде де включете се.
Хайде доскив. [emo-2bye.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Май 29, 2010 2:13 pm

Нинка тук съм [464.gif]
Редовно следя филма,но нямам време да пиша ,че имаме много работа и като се прибера прочинам две три теми и в леглото [kz9se9.gif]
Но жалко че филма ще го спрат ,а на негово място ще почне този филм

Изображение
Първа любов" - поредният турски сериал по Нова телевизия

Новият турски сериал - "Първа любов" (Ilk ask) ще започне от 7 юни (понеделник).В сагата участват хитови турски актьори като Четин Текиндор,Тарик Папуцоглу,Вахид Гордум,Долунай Сойсерт и Халит Ергенч."Сериалът е истински хит в Турция и тук ще бъде много добре приет,защото сериалът е невероятен и е много известен" коментира по имейл човек от ръководството на Нова телевизия.

Да се надяваме ,че и той ще е хубав [emo-5ange.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Май 29, 2010 2:19 pm

Зиги [vrwt1s.jpg] ще го спрат , защото не са купили следващия сезон , но като свърши , ще го купят и ще го пуснат пак нашите ! [236.gif]

Нинка [vrwt1s.jpg] същата съм като теб - чувствителна към чуждото нещастие / много ги преживявам нещата / [236.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Май 29, 2010 3:54 pm

Крис [emo-iloveu.gif] зная нали ни пусна линк към страницата [happy0195.gif] Та аз и от там разбрах ,че ще го спрат [kz2vx9.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Съб Май 29, 2010 5:10 pm

[vrwt1s.jpg] Зиги - грешно инфо е това, знам че си го видяла навсякъде като едва ли не официално, но постерът е на игрален филм, става дума за друг сериал. Виж отдолу какво пише - в кината. [gdance.gif]
Дизилер беше обяснил подробно в тр-сериали за какво става дума.
А сега видях във vbox-a, че има информация за новия сериал след "Малки жени" - името е "Пламъкът на сърцето", не знам на турски как е, но се върти реклама вече по Нова.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Май 29, 2010 5:57 pm

alice in wonderland написа:[vrwt1s.jpg] Зиги - грешно инфо е това, знам че си го видяла навсякъде като едва ли не официално, но постерът е на игрален филм, става дума за друг сериал. Виж отдолу какво пише - в кината. [gdance.gif]
Дизилер беше обяснил подробно в тр-сериали за какво става дума.
А сега видях във vbox-a, че има информация за новия сериал след "Малки жени" - името е "Пламъкът на сърцето", не знам на турски как е, но се върти реклама вече по Нова.

Алис [c06.gif] много ти Благодаря ,хич не съм и забелязала ,че пише само по кината [kz2vx9.gif]
Сега ще се разровя да видя за какво става дума [happy0195.gif] [happy0195.gif] [happy0195.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив