ASI-BG.COM • Виж темата - ღГрад на самотатаღ - мнения за разказа

ღГрад на самотатаღ - мнения за разказа

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

ღГрад на самотатаღ - мнения за разказа

Мнениеот t1n43t0 » Нед Мар 07, 2010 6:40 pm

Момичета, отдавна бях решила да започна нещо като книга. Не fan fiction, не епизодично и прочие - просто да седна, да пиша, когато мога - без да се насилвам. Мислех, мислех - трябваше да е за нещо, което обичам прекалено много, за да се реша да го почна и да го довърша. И снощи сънувах Истанбул - както знаете, една от най-големите ми любови. Станах пред нощта, грабнах няколко листа А4, и почнах да пиша. Току-що type-нах написаното, пооправих някои неща. Не знам дали ще стане повест, роман, нещо друго. Стискам палци да го довърша - не знам за колко месеци, години - просто искам да се напъна и най-накрая да създам нещо по-голямо от себе си - не само разказчета и стихотворения.
Тъй като считам вас за второ семейство, искам мнения - съвсем откровени да са, моля ви. Не ме щадете. [hoernichtzu_snoozer.gif] Пускам написаното - прологът. Чакам мнения. [lbyegirlwr8.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Re: ღГрад на самотатаღ

Мнениеот roslava » Нед Мар 07, 2010 6:47 pm

Браво Тинче. [hearts.gif]
С удовоствие ще чета,продължението. [hearts.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот margerita » Нед Мар 07, 2010 7:05 pm

Тинче, браво, много е хубаво, ти си родена за писател (или поет зависи кое те влече повече). Когато станеш известна пистаелка, ще се гордеем, че те познаваме [kalp.gif] [236.gif] [236.gif] [236.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Vihar » Нед Мар 07, 2010 7:10 pm

Тинче ,много съм заинтригувана от новото ти начинание .
Може би защото самата аз се чувствам особено силно привлечена от Истанбул ,дори без все още да съм го видяла . На бюрото ми книгата на Орхан Памук "Истанбул " изчаква да прочета първо " Смърт във Вавилон ,любов в Истанбул " на Искендер Пала .Този императорски град омайва ,привлича и завладява всеки ,който има очи да го види дори само на снимка или филм .

И тъй като съм даскал ,да изкажа и едно мнение за пролога ,който си написала . Започваш повествованието от свое име ,с една чудесна импресия ,но това остава някак висящо последвано от разказа за героинята . Ако не е някакав специален похват ,може би трябва да помислиш над това .
След това разказа ти е като бързи щрихи от живота на една млада жена на фона на прекрасни картини от нощен Истанбул и те действат " зарибяващо " събуждайки интереса да се проследи наистина цялата история .
Очаквам с нетърпение продължението .
Изображение
Ти виждаш нещата и питаш "защо?",
аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"
Джордж Бърнард Шоу
Аватар
Vihar
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Нед Мар 07, 2010 7:25 pm

Едно голямо "Благодаря" и на трите. Радвам се, че ви е харесало и... че се напънахте да го прочетете. [kz10qd4 (1).gif]
Специално за Вихърчето - мерси за изказването, нищо, че "даскалско" - тамън таквоз ми требе. [laie67dgirltv7.gif] Прологът нарочно почва в първо лице, накрая пак завършва съвсем леко в първо лице. С цел е сложено така. [107.gif]
Що се отнася до Истанбул... айде, ще замълча... [kalp.gif] [kalp.gif] [kalp.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот Shakira Sanz » Нед Мар 07, 2010 8:18 pm

Този роман явно ще е интересен! Тине-великолепно начало-много ми харесват описанията и името Лейля-ще те четааа [Bravo.png] [202uu.gif] [141.gif]
Изображение
http://vbox7.com/play:afbce7c8
Аватар
Shakira Sanz
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Нед Мар 07, 2010 8:52 pm

[hearts.gif] Тинче още от първите два реда ми грабна вниманието. Изглежда интересно и вълнуващо. Но се надявам и да не забравяш да пишеш и главите на Мелек. Чакам ги с нетърпение [kalp.gif] , както и новото ти произведение.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Нед Мар 07, 2010 8:56 pm

Шакирче, дано да стане нещо голямо - не знам дали ще е роман. [kz10qd4 (1).gif] [girlpinkglassesfn.gif] [girlpinkglassesfn.gif] [girlpinkglassesfn.gif] А Лейля = нощ. Не е случайно името. [kz2vx9.gif]
Геринка, тука не бързам за никъде - бавничко, не гоня срокове. Докато "Мелек" ми е pressure за форума. [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
МЕРСИ! [kalp.gif] [kalp.gif] [kalp.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Нед Мар 07, 2010 9:30 pm

Тинче, поздравления за начинанието и успех! [hearts.gif] Прочетох и ми хареса, имаш потенциал и трябва да го използваш максимално, да не го пропиляваш! [28300_634.GIF] [c06.gif] [c06.gif] [kalp.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот bibisita » Нед Мар 07, 2010 11:10 pm

Тинче,аз не съм критик така че не мога да се изкажа критично,Но началото ме заинтригува така ,че давай напред ще го следя.Но си припомни от време на време че трябва да има продължение и за Мелек.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Пон Мар 08, 2010 5:49 pm

Вики, от колко години пиша и не спирам. Такова пристрастение имам към писането, че съм бетер наркоманка. [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] Мерси, миличка! [11363_980.GIF]
Бибче, ще продължаваме "Мелек" - споко. Всичко - лека-полека, нали?! [happy0195.gif] Мерси и на тебе, мила! [kalp.gif] [kalp.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пон Мар 08, 2010 7:20 pm

Тинче, браво! [28300_634.GIF] Само ако ,може разбира се историята която, ще сътвориш да не е много тъжна, нека да има повече радост. Нали не се сърдиш,че давам мнение?

Желая ти успех в начинанието. [kalp.gif]
Изображение
Изображение Изображение

По-добре да си гладен, а да не ядеш какво да е, И по-добре да си сам, отколкото с кого да е!-Омар Хаям
Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Пон Мар 08, 2010 9:07 pm

Фенка, ще се опитам да комбинирам - и тъжно ще има, и весело. [gdance.gif] Днес трябваше да ме видите - по математика писах, досега дописвах, после проверки ще има... блях, блях... [hoernichtzu_snoozer.gif] Но... горе-долу хванах каква ще бъде основната сюжетна линия, поизмислих си я. Абе, бая тъга ще има - заложено си е в заглавието. [lbyegirlwr8.gif] Но... и от другото ще има. А пък какво ще излезе накрая - един Бог знае. [hoernichtzu_snoozer.gif]
Фенка, [hearts.gif] [hearts.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Вто Мар 09, 2010 1:21 pm

Тинче,чудесно е [hearts.gif]
Поздравления [141.gif]
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Вто Мар 09, 2010 4:34 pm

Кралице, мерсиииии! [hearts.gif] [hearts.gif]
[emo-iloveu.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Вто Мар 09, 2010 4:40 pm

О, честит ти нов подпис! [Bravo.png] че и цветово издържан в крак с последните модни тенденции. [hearts.gif] [hearts.gif] [hearts.gif]
[emo-iloveu.gif]
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Вто Мар 09, 2010 4:50 pm

На мене най-нелюбимият ми цвят е зеленото. Обаче пък любимият ми цвят за очи е зеленото. Една манджа с грозде става... [laie67dgirltv7.gif] А Таркан... айде, дур-вам. [lbyegirlwr8.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
Кралице, аз пък повече, пък: [emo-iloveu.gif] [witch3wi2.gif] [laie67dgirltv7.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Вто Мар 09, 2010 5:05 pm

Зелени очи ммм [kalp.gif] [kalp.gif] [kalp.gif]
Иначе точно такова отровно зелено и аз не харесвам.
Но стайлинга е трепач, не мога да си изкривя душата. [emo-5ange.gif]
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Вто Мар 09, 2010 5:16 pm

Оххх... [hearts.gif] [hearts.gif] [hearts.gif]
[lbyegirlwr8.gif] [lbyegirlwr8.gif] [lbyegirlwr8.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Сря Мар 10, 2010 10:04 am

[28307_696.GIF] Слънчице, аз днес прочетах твоето ново начинание на, което си се отдала. [236.gif]
Искам да ти кажа, че се чувствах приятно и се пренесох в добре описаният от теб Истанбул, погледнах през очите на Лейля. [newsm10.gif]
За мен това е важно, когато писателят успее да ме пренесе в действието на разказа си, значи е докоснал душата ми, съответно е възбудил интереса ми. [28300_634.GIF]
Лично за себе си казвам, без да ти правя четки ти, че на мен ми хареса, ще следя това, което си започнала да правиш с интерс. [10665_504.GIF]
Аз вярвам, сигурна съм, че ти ще напишеш нещо достойно заслужаващо един ден мащабен интерес. [newsm10.gif] [emo-5ange.gif] [kalp.gif] [emo-2bye.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Архив