ASI-BG.COM • Виж темата - ღГрад на самотатаღ - мнения за разказа

ღГрад на самотатаღ - мнения за разказа

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: ღГрад на самотатаღ - мнения за разказа

Мнениеот t1n43t0 » Вто Апр 05, 2011 5:23 pm

[think.gif] Ми той си е съмнителен, Маргче. [think.gif]
Господин Луна. [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] Уби ме! [happy0195.gif] [happy0195.gif] [happy0195.gif]
Ааааа! Само без реФ! [hoernichtzu_snoozer.gif] Виж какъв положителен и весел разказ ви давам да четете! [hoernichtzu_snoozer.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]

Ооооо, милото то! [kz9se9.gif] Много се радвам, че още ме четеш! (въпреки всичките реки от сълзи [happy0195.gif] )
[c06.gif] [emo-iloveu.gif] [c06.gif] [emo-iloveu.gif] [c06.gif] [emo-iloveu.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот margerita » Вто Апр 05, 2011 5:32 pm

Ами, Тине, кръстих го г-н Луна, защото не му запомних името. [kz9se9.gif] А господинът Слънце (Гюнеш) няма как да го забравя и съм сигурна, че Слънцето ще победи луната и всички останали дразнители. [kz2vx9.gif]
Иначе си много права, разказът напоследък направо прелива от оптимизъм и веселие. [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif] [emo-iloveu.gif] [emo-iloveu.gif] [emo-iloveu.gif]

Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Вто Апр 05, 2011 5:43 pm

[emo-iloveu.gif] [emo-iloveu.gif] [emo-iloveu.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот queen_of_spades » Вто Апр 05, 2011 6:56 pm

Заклевам се, че без да съм чела коментарите ви, го кръстих господин Лунен чар. [kz9se9.gif]
Струва ми се чаровник този лунен мъж. А каква роля му е отредена, за мен е загадка [think.gif]
И кой е въпросния Адвокат, който го потърси по телефона?
Тинче, Лейля изведнъж стана много доверчива. Разбирам, че господина,
с който сподели ябълковия чай прелива от чар, но чак толкова ли, че да реши да споделя с него [g060.gif] [c06.gif]
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Вто Апр 05, 2011 7:07 pm

[happy0195.gif] [happy0195.gif] [happy0195.gif] Не бързайте да му се радвате толкова много на Айкан. [laie67dgirltv7.gif]
Кралицеееей! [g060.gif] [happy0195.gif] Тя е доверчива, защото, нали знаеш, че има една приказка - "човек най-добре споделя с непознат". [think.gif] Нооооо... спокич, нищо няма да му сподели! [icon_korku1.gif]
[c06.gif] [emo-iloveu.gif] [c06.gif] [emo-iloveu.gif] [c06.gif] [emo-iloveu.gif]
Изображение
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Чет Апр 14, 2011 12:34 pm

Тинче, благодаря за поредната доза наслада за душата. И двамата мислят, че всичко е приключило, че няма смисъл, а същевременно мислят един за друг и то в синхрон. Телепатично усещат присъствието на другия - Гюнеш... Поредната история за една любов изстрадана, но може би пък затова ще бъде и по-сладка... дали!? Както и да е, по-важното е, че всичко страшно ми харесва! [c06.gif] [emo-iloveu.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот viki_17 » Сря Апр 27, 2011 11:18 am

Тинче, [c06.gif] [emo-iloveu.gif] Ех, тази Лейля, започва да ме ядосва с това самобичуване. Докога ще издържат на пафората не зная, но аз със сигурност бих ги отрезвила набързо. [icon_korku1.gif] [catfight.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот margerita » Пон Май 16, 2011 8:28 pm

Тине, аз от много търчане насам-натам напоследък бях пропуснала и предната глава, но тази вечер си доставих двойна доза удоволствие. Благодаря ти. [emo-iloveu.gif]

Много ми хареса идеята за 180 000 вида пеперуди. [iconmelek.gif]

И да си призная, тъй като не помня имена, чак като прегледах последните коментари, разбрах, че всъщност лекарят приятел на Гюнеш е добрият стар г-н Луна. [laie67dgirltv7.gif] Да видим сега още какво зайче ще изскочи там. [kz2vx9.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот viki_17 » Вто Май 31, 2011 12:45 pm

Тинче, [c06.gif] благодаря за удоволствието, което ни доставяш! [emo-iloveu.gif]
Крайно време е, Гюнеш да се престраши и да изрече заветната думичка - обичам те пред Лейля. Тя въпреки всичко, послуша съвета на добрия си приятел и призна пред Гюнеш, че го обича. Очакваше такова признание и от негова страна, но засега уви. Огорчена е и я разбирам, но Гюнеш няма за кога да го отлага вече. [kz2vx9.gif]
Изображение
Image
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот viki_17 » Нед Окт 16, 2011 7:13 pm

Тинче, [emo-iloveu.gif]. Тъкмо днес си мислех, че скоро не си ни поствала поредната глава и ти ме изненада приятно. [hearts.gif] Благодаря, за което. [236.gif] [c06.gif]
А тази Екин е отвратителна, но за съжаление често срещан индивид. Обаче заради мръсотиите, които прави искам да падне сама в собственият си капан. [catfight.gif]
Изображение
Image
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Архив