ASI-BG.COM • Виж темата - Под липите - İhlamurlar altında

Под липите - İhlamurlar altında

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Под липите - İhlamurlar altında

Мнениеот alice in wonderland » Нед Фев 20, 2011 2:36 pm

Здравейте в неделния ден под липите! Сова, има я тази недостоверност, но всички останали достойнства на сериала я компенсират. Няма перфектен сериал, но важното е да те грабне толкова, че да забравиш малките несъответствия. И с "Аси" беше така, и с "Под липите" е същото. Но определено последните епизоди са наситени с драматизъм, сякаш за да ни държат в напрежение до последно. И дори както се казва "всичко да е като на кино", в някои моменти не можеш да останеш безучастен.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот kely » Нед Фев 20, 2011 6:58 pm

[28307_696.GIF]
Наваксах пропуснатото, ако 134 епизод е последния излъчен по ТВ-то. Психопатът Джем пак ще върши глупости, но малко остана до пълното щастие [vrwt1s.jpg]
За сметка на това Йомер взе да твори глупости, не бил толкова широко скроен [bang.gif] е за туй сега съм му сърдита [yahoo_56.gif] - смених аватара - искам любов.
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот margerita » Нед Фев 20, 2011 7:28 pm

И аз наваксах с епизодите, жалко, че почти стигнахме до края. [lbyegirlwr8.gif]
И на мен ми дойде малко пресилена свободата на действие на Джем - разполага с коли, явно и с пари, оръжие, нали уж беше обявен за национално издирване? [think.gif] Ама нейсе, филм да има, явно са решили да закръглят епизодите на 80 и са нямали с какво да си запълнят 2 серийки. [happy0195.gif]

Кели, развесели ме с твърдението си, че си сърдита на Йомер. Споко, той нали ще се освести и любовта ще победи. А между другото новият ти аватар е много веселяшки. [107.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот margerita » Пон Фев 21, 2011 10:58 pm

Много тъжна серия, всички са толкова нещастни, ще кажа само, че и на мен ми се късаше сърцето като на мама Хандан. [lbyegirlwr8.gif]

А как смятате, дали до петък ще приключим със сериалчето? [think.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот katerina » Вто Фев 22, 2011 7:10 am

По програма в петък има друг филм от 22.00 часа.
Хубав ден на всички.
katerina
новак
новак

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Вто Фев 22, 2011 7:46 am

margerita написа:Много тъжна серия, всички са толкова нещастни, ще кажа само, че и на мен ми се късаше сърцето като на мама Хандан. [lbyegirlwr8.gif]

А как смятате, дали до петък ще приключим със сериалчето? [think.gif]

[emo-iloveu.gif] Да, в четвъртък ще е последния епизод. Мисля, че вчера беше първата половина на 79 епизод, днес втората и оставащие два дена ще е 80 епизод (оригинален). Малко остана от сериалчето ни, но пък не ни пречи да гледаме отнчало, без да се съобразяваме с настроенията на телевизиите. [hearts.gif]
Успешен ден на всички!
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот margerita » Вто Фев 22, 2011 7:55 am

Добро утро под липите. [464.gif]

Аз видях, че в програмата има друг филм, ама тъй като не вярвам вече на никакви информации за бг телевизиите, се чудех дали ще успеят да съберат оставащите серии в три наши. Но снощи като прегледах 79 оригинален епизод ми се стори наистина малко по-кратък. Ще видим в чевтъртък. [kz2vx9.gif]

Хубав ден и от мен! [kalp.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот emanuella85 » Вто Фев 22, 2011 11:44 am

Привет, Липички. [28307_696.GIF]

Много тъжна серия снощи. [28303_666.GIF] Животът за Филиз и Йелмаз спря. Кукуто Джем си прави, каквото си иска. [28301_654.GIF]

Йомер и Фериде също са много нещастни. [lbyegirlwr8.gif]

А на Екрем май му запърхаха пеперуди в стомаха. [gdance.gif] [2dgq0jo.jpg]

В последния брой на TV сага пишеше, че в петък е последната серия. А новия филм май започва от 28-ми.
Изображение

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Аватар
emanuella85
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Вто Фев 22, 2011 5:17 pm

[gdance.gif] Здравейте липички! Не си мислете, че не съм гледала нашето сериалче, но работния не ме пита и през деня не мога да вляза в една от любимите ми теми, за да коментирам! Във вчерашния епизод имаше чоооооооооооок мъка, чооок драма и въпреки това стоя като залепена пред телевизора. Сценаристите са решили като за последно да ни измъчат, за да можем после да видим хубавия финал. Джем достигна нови висини в своята лудост (на този актьор му отиват такива роли много е убедителен [321.gif] [321.gif] ) и сега реши да вземе детето. Реакцията на Филиз не беше правилна, но от друга страна толкова мъка преживя тя, че не се изненадвам. В такова състояние човек не може да мисли трезво и за това я разбирам. Йълмаз от своя страна трябваше веднага да й каже за бягството на Джем, така се създаде едно напрежение във Филиз, а да не говорим че това рано или късно щеше да излезе наяве.
Пожелавам ви приятен следобяд!

http://www.youtube.com/watch?v=lfjf59mCfGs
И едно клипче, за да не пускам няколко поста един след друг. [laie67dgirltv7.gif] [kz9se9.gif] Тъкмо да си припомним колко хубави бяха преди няколко епизода. [11363_980.GIF]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот margerita » Вто Фев 22, 2011 11:28 pm

Алиска, мерси за клипчето,супер е и то на фона на италианска песен. [emo-iloveu.gif]

Много накъсаха сериите тези хора, ама поне утре най-сетне ще се отървем от Джем. След този епизод вече той окончателно оглави списъка на филмовите гадняри и откачали (задмина даже и Али от Аси). [291.gif]

Мисля все пак, че имаме материал за серия и в петък, ама ще видим. [kz2vx9.gif] Личи си, че не ми се иска да свършва филмчето, само смятам колко серии още ни остават. [happy0195.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот emanuella85 » Сря Фев 23, 2011 3:57 pm

Привет, Липички! [28307_696.GIF]

Лудият Джем май не е толкова луд - беше купил всичко за бебето. Филиз се чудеше как да го изпрати за нещо, а той веднага й го подаваше.
Но как й грейна лицето, като видя Йелмаз на монитора пред вратата. [gdance.gif] Не знам дали и Джем не забеляза това, отивайки да й приготви "вкусна супа".
Дано Йомер по-бързо да се осъзнае и да спрат да се измъчват с Фериде.
А Екрем как хитро опипва почвата. [laie67dgirltv7.gif]
Пожелавам Ви приятен след обяд. [hearts.gif]
Изображение

Аватар
emanuella85
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот sovabg53 » Сря Фев 23, 2011 7:15 pm

Здравейте,милички,днес изгледах епизодчето от снощи и повярвайте ми,очите ми се насълзиха,когато гледах Филиз опустошена от скръб по детенцето си...Как хубаво играе това момиче,как истински предава изживявания,които не са й присъщи за възрастта - евалла!
Аватар
sovabg53
фен
фен

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Сря Фев 23, 2011 11:26 pm

Като за последно имаше много мъка и сълзи в очите на Филиз, но йетер акртък ... Сега е ред на щастието и любовта, радвам се че Йълмаз и Филиз не позволиха случилото се с детето да повлияе на отношенията им. Важното е, че всичко завърши добре.
Само не разбрах Салих къде изчезна така от хоризонта, но поне се завърна за финала, с малко промяна и брада (нищо и така ще го приемем). Сега остава само да се изяснят чувствата между Йомер и Фериде, както и Красавеца да се вземе със своята изгора. [gdance.gif] [gdance.gif]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот margerita » Сря Фев 23, 2011 11:35 pm

Не знам Салих къде се беше изгубил, ама поне се върна, докато Джанан я разкараха от филма без никакво обяснение, а беше толкова хубав образ. [think.gif]

На мен ми е малко тъжно, че свършва сериалчето, хубаво беше. Затова ви поздравявам с този клип, да си припомним откъде тръгнаха и докъде стигнаха Филиз и Йълмаз. [girlpinkglassesfn.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=NG3OiVZyCQw&feature=related

А между другото докато гледах тази вечер си мислех, че Йълмаз започна филма по тениска и дънки и така и ще го завърши, отмина костюмарският период, или просто времето е било прекалено горещо. [happy0195.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Сря Фев 23, 2011 11:48 pm

[11363_980.GIF] Мерси за клипа, Марге, определено е един от любимите за сериала. Много неща им се случиха на нашите герои за 80 серии, много герои си отидоха, появиха се нови. Имаше въртележка в съдбите на всички - накрая Филиз се премести в бедния квартал на Йълмаз, както и Хандан, Йомер и Йълмаз заровиха томахавката, Мюжгян и Хандан се научиха да се разбират. Да не говорим, че Филиз от самоуверена млада дама се превърна в млада майка, преживя много, беше поставена в положение да избира между семейството и любимия. И двамата с Йълмаз направиха грешни избори и допуснаха много грешки, но важното е, че накрая поне ги виждаме щастливи, а кратките моменти, в които бяха заедно си заслужаваха гледането. [laie67dgirltv7.gif]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот margerita » Чет Фев 24, 2011 9:22 am

Добро утро, да поднеса едно от последните кафета под липите. [de-87.gif]

Изображение

Алиска, много хубави думи си написала. [236.gif]

Наистина героите преминаха през много премеждия, успяха да се преборят не само с другите, а преди всичко със самите себе си, със собствения си инат, гордост и предразсъдъци. Любовта победи на всички фронтове. [kalp.gif]

Хубав и усмихнат ден ви пожелавам. [11363_980.GIF]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот sovabg53 » Чет Фев 24, 2011 9:40 am

Марги,благодаря за удоволствието да се потопя в романтика отново и отново...! [melting2.gif] [c12.gif]
Алис,златни ти ръце /и талант и въображение и ентусиазъм /мило дете![28300_634.GIF] [10665_504.GIF]
Весел и усмихнат ден желая на всички ви !
[10668_524.GIF]
Аватар
sovabg53
фен
фен

Статус:

Мнениеот emanuella85 » Чет Фев 24, 2011 10:00 am

Добро утро под липите. [28307_696.GIF]

Благодаря за кафето и прекрасните клипове. [141.gif]
За съжаление довечера ще е последната серия. Тези от Диема съвсем ме побъркаха. Сериите започват по-рано, станаха и по-дългички от обикновено. Та довечера ще се насладим на последните хубави моменти. [gdance.gif]
Малко се ядосах снощи на Йелмаз, че не изхвърли пистолета, докато Джем лежеше в несвяст, ама драма да има. Малко му беше боят. [28301_654.GIF]
Видяхме и как мама Моаля отбеляза 40-тия ден на Джан. На мама Хандан й дойде малко в повечко от обичаи и традиции. [laie67dgirltv7.gif]
Важното е, че двете гълъбчета са заедно и са щастливи. [gdance.gif] Вече няма кой да попречи на щастливия им съвместен живот. [kangura.gif]
Сега Йомер и Фериде остава да се съберат, Налян и Керем - също, Екрем с Айсел, и всичко ще е о'к. [iconmelek.gif]
Пожелавам Ви приятен ден. [c10.gif]
Изображение

Аватар
emanuella85
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот sovabg53 » Чет Фев 24, 2011 3:29 pm

И какво,вече сме на финала...сериалът свършва. [swoon.gif] Остава ни сладостният привкус на бурната и същевременно романтична история. [2dgq0jo.jpg] [difus_18.gif] Не е малко,но нали съм ненаситна на емоции-не ми стига!Ще си гледам домашния архив... [c06.gif]
Аватар
sovabg53
фен
фен

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Чет Фев 24, 2011 5:26 pm

sovabg53 написа:И какво,вече сме на финала...сериалът свършва. [swoon.gif] Остава ни сладостният привкус на бурната и същевременно романтична история. [2dgq0jo.jpg] [difus_18.gif] Не е малко,но нали съм ненаситна на емоции-не ми стига!Ще си гледам домашния архив... [c06.gif]

[emo-iloveu.gif] Сова май и аз така ще правя като теб .... Изобщо не ми се иска да свършва, подобни емоции изпитах с "Аси", а сега и с "Под липите". Да се настроим за гранд финалето довечера - нека ни донесе хубави емоции.

п.с. Мерси момичета за нещата, които сте написали [11363_980.GIF]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив