ASI-BG.COM • Виж темата - Под липите - İhlamurlar altında

Под липите - İhlamurlar altında

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Под липите - İhlamurlar altında

Мнениеот kely » Чет Фев 24, 2011 10:12 pm

[28307_696.GIF] и от мен
Изгледах всичко пропуснато и се надявах да гледам финала с вас, но уви. След цял час търсене из мрежата така и не намерих он лайн Фемилито [bang.gif] [bang.gif] [bang.gif]
Маргото доста по-наред бе дала един линк, на бгсреща, но и той не върви. Нейсе.
Утре ще се насладя на финала, а на вас приятно гледане [107.gif]
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот margerita » Чет Фев 24, 2011 11:06 pm

Кели, и аз съм така, точно пък тази вечер БГ срещата отказа да се размърда. [bang.gif] [bang.gif] [bang.gif]

Нищо, утре ще се гледа финалето. [kz2vx9.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Чет Фев 24, 2011 11:13 pm

[kalp.gif] Успях да изгледам сериала и естествено беше страхотен финал! [480.gif] Всички герои имаха щастлив край, а това да ги видим заедно "под липите" най-накрая е още по-хубаво. Един от най-хубавите сериали, който съм гледала. Ще ми липсва всяка вечер от 10 часа епизодчето и емоциите, които носеше. Определено мога да разбера защо арабите и турците са луди и все още продължават да си спомнят за този сериал, е да вярно имаше неточности, пропуски, научна фантастика тук-таме, но пък щом нещо ти харесва игнорираш тези неща. Така е и с "Под липите".

п.с. Ако все пак има някой, който ще започне сериала от понеделник да не се срамува и да пише тук в темата. Може и да се съберем повечко.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот emanuella85 » Пет Фев 25, 2011 10:17 am

Добро утро под липите! [28307_696.GIF]

Хайде да сложа чайчето.

Изображение

Хубава приказка с хубав край. [gdance.gif] [iconmelek.gif]
Всяко гърненце си намери похлупачето. Три дни яли, пили и се веселили. И аз бях там, и аз пих и се веселих. [laie67dgirltv7.gif]
Важното е, че любовта отново победи. Дори и Сема забременя. [144.gif]
Туба ме изненада приятно - много добре се справи с ролята си. Доколкото знам, това е първият й филм, а и няма образование за актьор. [28300_634.GIF] [newsm10.gif]
Пожелавам Ви приятен ден и до нови срещи под липите. [c10.gif]
Изображение

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Аватар
emanuella85
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот margerita » Пет Фев 25, 2011 10:35 am

Добро утро и от мен под липите. Емануела, благодаря за чайчето. [236.gif]

Чакам с нетърпение да се появи последната серийка, та да й се насладя и аз. [vrwt1s.jpg]

Напълно споделям това, което казва Емануела за Туба, може би само в началото й личеше колко е млада и че няма опит, а и не ми харесваше особено с онова бретонче като на първокласничка. Но след страхотно отиграния момент, когато Йомер й разкри истината, че Йълмаз я използва, тя просто се срастна с образа на Филиз. Признавам, че започнах да гледам филма с доста резерви, особено към Бюлент Инал и партньорството с Туба на екран, но играта му обори всички мои опасения и предубеждения, да не говоря, че актьорът ми стана страшно симпатичен. [kz9se9.gif] С две думи много ми хареса сериалът и съжалявам, че заради безумно осакатените серии го точиха толкова време, а и много хора се отказаха от него. А филмът определено си струва всички добри отзиви. [kz2vx9.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Пет Фев 25, 2011 11:08 am

[kalp.gif] Марге и аз имах своите резерви към Бюлент, но ги преодолях,а и дори започна да ми харесва. Но например гледайки го в "Безкрайна песен" не мога да го възприема, твърде остарял ми се вижда. И двамата с Туба се справят прекрасно с ролите си, нека да имаме и предвид, че това е една от първите й роли, всъщност с това започва истерията по Туба (преди това има участие във филми и сериали, но не с такъв успех). Другите актьори също са много добри, няма да ги изброявам всичките, защото едва ли ще намеря някой, който не ми е допаднал, те всички пасват идеално за образите си. По принцип подборът на актьори е едно от най-важните неща и със сигурност тук авторите на филма имат отличен от мен. Гледайки онези клипове, заснети по време на снимките направо им се чудя как успяват да пресъздадат убедително такива емоции, а в същото време да се смеят.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот sovabg53 » Пет Фев 25, 2011 2:41 pm

E-e,битти-гитти/нали така се казва "свърши"-демек отиде,та се не видя?/... Снощи,след последния епизод,момичета,ето какво ме "осени":финалът не ме разтърси така,както го изживях през лятото,когато за 20-тина дена изгледах сериала в оригинал.Да оставим настрана ефекта от" първото впечатление",от задъханото проследяване на фабулата,от това,че разбирах едва половината/колкото и нескромно да звучи/от съдържанието-филмът беше за мен една оратория на чувствата,построена и звучаща като прекрасна хармония на емоционално-социалните елементи на живота.Дано не ви звучи много патетично,но аз така го почувствах.Сега,гледайки го преведен,ми се изясни другата половина от съдържанието, изживях отново трепетните вълнения,но на части,накъсано,осакатено от умниците на НоваТВ!!!Какво им пречеше да си структурират така програмата,че да дават поне по един цял епизод?Какво спечелиха?Рейтинга ли си вдигнаха?
Добре че си имам изтеглени и надлежно архивирани всички епизоди,та когато си искам пак да си организирам филмов маратон.
Пожелавам ви весел уикенд и да не се забравяме!Лично аз сигурно ще продължа да се мотая в темата/ако я има,разбира се/.Бъдете здрави!
[i][/i]
Аватар
sovabg53
фен
фен

Статус:

Мнениеот kely » Пет Фев 25, 2011 3:09 pm

Марге, Фенчето го е качела в тубето

http://www.youtube.com/watch?v=hJkKeNTVwYU

Сядам да гледам [de-87.gif] [a070.gif] после ще пиша отзиви и аз.
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот margerita » Пет Фев 25, 2011 3:41 pm

Мерси, Кели. [236.gif]

Аз успях да изгледам повторението по Диема он лайн, за разлика от снощи днес сайтът вървеше.

Какво да кажа освен класически хепи енд за един сериал, наситен с толкова премеждия и неочаквани обрати за георите, но и пълен с много любов от първата до последната минута, като се започне от лудо влюбения в Елиф Йълмаз, с който се запознахме в първи епизод, и се стигне чак до щастливите и обичащи се герои събрали се на пикник под липите. [kalp.gif]

Мисля, че с удоволствие бих изгледал филма отново, но може би след като мине малко време, така че можем пак да си устройваме приятни срещи в нашата темичка под липите. [kz2vx9.gif]
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kely » Пет Фев 25, 2011 4:28 pm

Изгледах финала, но за съжаление и в последния епизод продължавах да се ядосвам на приумиците на Нова. Само загубиха от всичкото това рязане, проточване във времето, местене от една телевизия в друга и от един часови пояс в друг. Но нейсе.
Все пак се насладихме на филмчето, видяхме, че обичата има много проявления и лица, а съдийки по Екрем - никога не е късно за нея.

Аз сигурно ще се върна след време да гледам някой серийки, особенно първите, когато Йомер гонеше Елиф - лично на мен те са ми най-любимите [87.gif]
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Пет Фев 25, 2011 5:43 pm

[kalp.gif] И аз се ядосвам на Нова и това местене на сериала, както и рязането на мини-епизодчета, не спечелиха нищо - нито рейтинг, нито сериалът успя да събере толкова зрители, колкото заслужава ... Но както и да е, важното е че издържахме стоически и си го изгледахме. Осакатиха финалния епизод, но нима трябва да се изненадваме, не им е за първи път.

За да не пускам два поста един след друг ви поздравявам с едно клипче - опитвам се да го направя от близо седмица, но все не ми остава време да го довърша. Е днес успях най-накрая - поздрав за всички фенове на сериала с пожелания за приятен съботен ден!

http://vbox7.com/play:26059d4a
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот kely » Чет Юли 21, 2011 6:02 pm

kely написа:Аз сигурно ще се върна след време да гледам някой серийки, особенно първите, когато Йомер гонеше Елиф - лично на мен те са ми най-любимите [87.gif]

Самоцитирам се, но днес се загледах в повторението, което върви по Диема Фемили - Йомер определено е много последователен в преследването на новата си играчка.
А гледам Йълмаз в тези първи серии - истински неандерталец, чак се чудя как успя да впечатли Филиз. [kz2vx9.gif] И определено затвърдих позицията, че по-голямата вина за раздялата им с Елиф е негова, но то така е замислено, щото иначе нямаше какво да гледаме.

Прохладна вечер на всички [yahoo_36.gif]
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Чет Юли 21, 2011 7:15 pm

Ще гледам повторението, но от 10 епизод насам, всеизвестен факт е, че харесвам двойката Филиз- Йълмаз и чакам да се появят първите тръпки. [gdance.gif] [laie67dgirltv7.gif] Хубавото поне е, че знаем че сериите са по 45 минути и началния час - за сега е ясен. Да не кажа, че е много по-удобен от 22, 00 часа например. Така че след седмица и аз започвам да гледам отново. [vrwt1s.jpg]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Чет Юли 21, 2011 9:42 pm

Здравейте [yahoo_36.gif] сериала ще го изгледам отново с най-голямо удоволствие , много ми харесва . Приятна вечер на всички.

Изображение
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот zigs » Пет Юли 22, 2011 4:24 pm

[28307_696.GIF]
Не съм и разбрала,че го повтарят [bang.gif] [bang.gif] [bang.gif] моля някой да ми каже от колко часа е повторението [emo-please.gif]
Искам да споделя с вас,не знам дали тук му е мястото ,а и не съм видяла тема за филма,затова ще пиша тук.
Слагам линк с превода на филма с Бюлент "Безкрайна песен" [gdance.gif]
http://masters-tb.com/browse.php?search ... searchrs=0
Огромни благодарности на екипа [11363_980.GIF]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот katerina » Пет Юли 22, 2011 6:53 pm

Зиги, филмът е в 18.00 по Диема Фемили, а на следващия ден пак там от 12.30 е повторението.
Хубава и прохладна събота и неделя.
katerina
новак
новак

Статус:

Мнениеот zigs » Пет Юли 22, 2011 7:27 pm

katerina написа:Зиги, филмът е в 18.00 по Диема Фемили, а на следващия ден пак там от 12.30 е повторението.
Хубава и прохладна събота и неделя.

Kатерина [236.gif] благодаря! [c06.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Юли 24, 2011 1:30 pm

Зиги [vrwt1s.jpg] благодаря ти за линка на Безкрайна песен [2dgq0jo.jpg]
Сериалът е прекрасен , но аз за съжаление го гледах до към девети епизод мисля [think.gif]
Дълго време нямаше превод и се отказах . Да са живи и здрави всички , които ни радват с превод и редене на буквички [kalp.gif]
А да попитам , имаи някой представа , дали сериалът е свършил като ЛиН и ПнС , или продължават да го снимат ?

И за да не е само спам , радвам се , че почнаха повторение на Под липите [gdance.gif] Този път дано имам възможност да го изгледам до края [iconmelek.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Пон Юли 25, 2011 5:08 pm

http://www.bgsreshta.com/content.php?page=tv&channel=13

Хайде аз пак да сложа линка за онлайн гледане - за всички, които нямат Диема фемили. От тази седмица започвам да зяпам серийките. Първо ще се ядосвам на Йълмаз, после на Елиф, после пак на Йълмаз. [laie67dgirltv7.gif]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот kely » Пон Юли 25, 2011 6:27 pm

Сори мацки, но и на второ четене не мога да харесам Йълмаз. [icon_korku1.gif]
Неговите действия в комбинация с мърморенето на Мюжгян и липсата на много акъл у Елиф предопределиха хода на събитията. Йомер бавно и спокойно си плете кошницата, а мама Хандан гледа от мноооого високо, то за туй много болеше като падаше [happy0195.gif]
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив