ASI-BG.COM • Виж темата - "Bir Istanbul masali"/ "Истанбулска приказка" - Тема № 1

"Bir Istanbul masali"/ "Истанбулска приказка" - Тема № 1

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: "Bir Istanbul masali"/ "Истанбулска приказка" - Тема № 1

Мнениеот kely » Пет Фев 11, 2011 4:45 pm

Не мога да го оставя без коментар - Мога да живея далеч от всички, стига тя да е до мен [melting2.gif] [melting2.gif] [melting2.gif]
Ей как обича тоз мъж [kalp.gif]
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот galq75 » Пет Фев 11, 2011 5:54 pm

Привет мацки, почти всички влюбени в тази сериа са за бой. Есма "Ако сърцето ми иска да отида", ами отиди бе мила, разговаряйте, скарайте се ако трябва, но изправете кривите влакна и стига премълчава. Селим, ей тоз човек много обича жена си, че чак не може да живее без нея, направо го съжалих как седеше сам на масата и как обнадеждено вдигна очи когато чу шумът от токчета, но уви беше дамата която му подаде бележка от Есма. А Чичек какво иска така и не разбрах. Щом е ден на влюбените й трябва Неджати, щом е обикновен делничен ден, не става, не й трябва. Не трябва да си играе така с чуствата на този човек.
А Сузан, какви погледи мяташе към Селим, когато сервира хляба, все едно той не трябва да говори с други жени, освен Есма. Все пак Даря е гостенка и трябва да й се обърне внимание, а не Селим да стои като пън.

Мацки до кой оригинален епизод стигнахме
Изображение
Аватар
galq75
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kely » Пет Фев 11, 2011 9:32 pm

Опитвам се да оправдая постъпките на Есма, но уви това става все по - трудно. Да всеки има причина да постъпва по един или друг начин - животът на всеки от нас е низ от взети решения, но нейните напоследък са все погрешни. Как й издържа сърцето, което иска да отиде, да стои и да го гледа отстрани, да го вижда как страда и да не поиска да го прегърне, да отнеме от тежеста на бремето, което носи, да му каже че го обича и винаги ще е до него, как?

Гале днес сме на средата на 57 оригинален епизод
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот galq75 » Пет Фев 11, 2011 10:43 pm

Мерси Кели.
Изображение
Аватар
galq75
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galq75 » Пон Фев 14, 2011 6:41 pm

Нерде сте мацки [gdance.gif] само аз ли ще си пиша в темата [lbyegirlwr8.gif] Днес на такъв хубав празник, май забравихте Селимчо [think.gif] , но аз съм тук и го отнасям с [witch3wi2.gif] и нищо не оставам за вас [laie67dgirltv7.gif] .
Днес се опитах да гледам сериите на пред, но нещо са изчезнали или блокирани от всички [g060.gif] чудя се тези турци да не са започнали да се борят с всички сили за авторското право [catfight.gif] ей не ни оставиха почти нищо за гледане.
Днешната сериа, [kz2vx9.gif] нещо не ме изкефи. Бащата виси в затвора и само наставления и ултиматоми поставя [bang.gif] а бе оланкулу заради теб стана всичко и си за [321.gif] от както пое фирмата Селим, всичко [480.gif] . Изкефи ме Селим, как отговори на Есма относно изневярата, но според мен не постъпи правилно че не поговориха повече и не си казаха [emo-iloveu.gif] , въпреки че очите им точно това изказват.
А Чичек как ме качи на [witch3wi2.gif] тя нали си оправи семеството и започна да дава съвети на Есма, че Селим е виновен и ще отрича до последно. Идваше ми да я [kz10qd4 (1).gif] , но тя после сама се сети какво наговори и ооо [c08.gif] , ама късно пусна мухата в главата на Есма, вмясто да и даде едно рамо и да [deal.gif] я сдобри с мъжа й, както и тя клонеше и мечтаеше. Оставям ви и отивам да търся някъде другаде серии в оригинал.
Изображение
Аватар
galq75
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alexandra_l » Вто Фев 15, 2011 11:01 am

Гале ето тук ги има , но трябва да ги теглиш - бързо става - http://divxm.com/bir-istanbul-masali-t3 ... 6ca73f4a5& - цъкаш на второто жълто и ти ги нарежда
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот galq75 » Вто Фев 15, 2011 5:26 pm

Алекс, благодаря ти
Изображение
Аватар
galq75
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bibisita » Вто Фев 15, 2011 10:53 pm

Есма се сети за мъжа до себе си ама късно.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот mira » Сря Фев 16, 2011 9:16 pm

Изображение
Изображение
mira
новак
новак

Статус:

Мнениеот bibisita » Пет Фев 18, 2011 5:54 pm

Гледам никой не е писал два дена,но аз съм яхнала метлата. [witch3wi2.gif] Днешната серия я изгледах без да ми се досажда и съм на черешата.
Абе тая Бехие какъв сътвор е бе,то бива свекърва бива ама това е свекървище [catfight.gif] Та ще поучава Есма,на какво на лицемерие и лъжа в брака.В последните серии и Есма ме дразнеше ,но евала поне поставя дъртата вещица Бехие на място. [catfight.gif] И как само каза на художничката,"бившата съпруга" [catfight.gif] Колко па гледа да обясни,ще си заслужи развитието на сериала в следващите епизоди. [eck13.gif]
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galq75 » Пет Фев 18, 2011 6:26 pm

Привет и от мен, не можах да гледам първите 10 минути на днешната сериа, но сега си новаксах и аз като Бибисита яхнах метлата. Бибе, Бехие си е направо свекървещица. Май само тя ме накара да яхна метлата, колко бързо прецени кой, с кого, и за какво. Ще се кефя до последната минута, когато Йомер се изнесе при любовницата си. А днес Селим и Есма се гледаха като ученици, влюбени, но не смеещи да изразят любовта си. Особено когато танцуваха с други половинки. Демир сега ако има акъл да поговори с брат си за Есма и с Есма за брат си, да им налее малко акъл как се самоизмъчват. Съжалявам че есма не сподели със Закиря, той със сигурност щеше да се намеси и да изиграе ролята на съдбата
Изображение
Аватар
galq75
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот mareaaa » Пет Фев 18, 2011 6:43 pm

Много ме е яд,днес не можах да гледам епизода. [bang.gif] От коментарите ви разбирам,че вещицата Бехие(подла твар еййй...)пак се е проявила.Няма да се откаже,да се меси в живота на Селим и Есма. [28301_654.GIF] Колко нещастия им се случиха накуп и пак не си взима поука ами само отрова пръска. [321.gif] [321.gif] [321.gif]
ImageImage
Аватар
mareaaa
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alexandra_l » Нед Фев 20, 2011 1:24 am

ЕПИЗОД 81-88

в тубето
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kely » Нед Фев 20, 2011 7:04 pm

Алекс, златна си [236.gif]

Да си кажа и за сериите, които изгледах - още не разбирам защо двама души, които се обичат си причиняват болка [kz2vx9.gif] И за страничния наблюдател е повече от ясно, че се обичат, а те само се гледат като шести клас в голямото междучасие.
Стигнах и до извода, че Селим е не по-малко виновен за задълбочаващата се раздяла между двамата - сещам се за епизодите със старата му любов и как и казваше, видях те в леглото с най-добрия ми приятел какво искаш да си помисля и същевременно казва на Есма толкова доверие ли ми имаш, че ще ти изневеря, а и пред Озан каза не съди прибързано. Да очите лъжат, но при положение, че си преживял същата болка, защо не обясни какво се е случило, Есма просто видя последствията от алкохола, но откъде да знае. [kz2vx9.gif]
Бехието продължава да ме нерви, с нетърпение чакам да и смачкат фасона [kz10qd4 (1).gif]

Харесва ми приятелството между Демир и Есма и двата са нещастни в любовта и затова така добре се разбират. Това ще доведе до някой недоразумения по-нататък, но нейсе.

И остана да добавя чисто информативно - актрисата, която играе Дерия, художничката е съпруга на Синан Тозджу, познат ни като Йомер от Под липите и Хакан от ЛиН.
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот vanjas » Чет Фев 24, 2011 8:31 am

Здравейте момичета, отдавна ви следя, но все не остава време да пиша. Много искам да благодаря на Алекс затова, че качва епизодите, защото сега като гледам сериала ми е много тъжно за Есма и Селим [think.gif] и след всяка серия си пускам част от старите серии [107.gif] .
vanjas
новак
новак

Статус:

Мнениеот kely » Пет Фев 25, 2011 5:31 pm

vanjas [043.gif]

И аз благодарение на Алекс наваксвам [c06.gif] но днес усях да гледам в риал тайм и Бехието отново ме качи на [witch3wi2.gif] Голямо напъване, зор та зор да сватоса Селим и Дерия, пък тя като чувства нейната подкрепа, що да не се пъха тук и там и да вее чувствата си навсякъде [kz10qd4 (1).gif]
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот vanjas » Пет Фев 25, 2011 7:29 pm

И мен Бехие-то ме нерви, но днес много ми хареса Неджати как премести мерките на кантара за да е щастлива Чичек. Въобще въпреки, че Селим и Есма не са заедно сериала остава интересен, поне за мен [2dgq0jo.jpg] .
vanjas
новак
новак

Статус:

Мнениеот alexandra_l » Вто Мар 01, 2011 2:40 pm

ЕПИЗОД 89-92

в тубето

ЕПИЗОД 93 и 94

в тубето
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот galq75 » Вто Мар 01, 2011 3:52 pm

Александра, балодаря за епизодите. Аз замлъкнах в темата, защото съм изпуснала няколко, но сега ще си наваксам
Изображение
Аватар
galq75
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kely » Сря Мар 02, 2011 7:03 pm

Наваксах и аз пропуснатото, гледах и днешната серия и какво се получи накрая - развод ми дай [bang.gif] [bang.gif] [bang.gif]
Не, че не можеше да се очаква, при всичките недомлъвки и недоразумения по между им.
Аватар
kely
пристрастен
пристрастен

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив