ASI-BG.COM • Виж темата - Aşk ve Ceza - 14 / Любов и наказание

Aşk ve Ceza - 14 / Любов и наказание

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Aşk ve Ceza - 14 / Любов и наказание

Мнениеот iva81 » Нед Май 08, 2011 7:42 pm

Изображение
ИзображениеИзображение

Изображение
Изображение
Aşk ve Ceza / Любов и наказание

ИзображениеИзображение

Ясемин е 25-годишна млада жена, работи в рекламна агенция. Няколко дни преди да застане пред олтара, Ясемин разбира, че е била лъгана... Бъдещият и съпруг и изневерява с нейната приятелка и колежка - Мюжде. Ясемин и наранена, и не удържа обещанието, което е дала на баща си преди той да почине - да няма извънбрачна връзка.

Наранена и объркана, Ясемин търси спасение при майка си - пенсионирана учителка, която живее в Бодрум, там след опит да удави мъката си в един бар, Ясемин среща Саваш и решава да прекара нощта с него - без да се поинтересува дори за името му...
Саваш, който Ясемин приема за барман е млад и богат, завършил образованието си в Америка, син на влиятелния Балдар Ага. Семейство Балдар живеят в Истанбул, но осигуряват прехраната на голяма част от жителите на Ван - родното място на Балдар Ага - място, което държи на традициите и отхвърля всичко ново и модерно....
След катасрофата, при която баща му и по-големият му брат умират, Саваш оглавява семейството си. След като разбира, че семейният бизнес е повече свързан и зависещ от наркотици, отколкото от надениците, Саваш решава да промени това, да изчисти името на фирмата, да започне бизнес с модерен начин на мислене, да загърби всички закостенели разбирания, и да превърне фабриката на Балдар във водеща на пазара. Тази нощ с "бармана Саваш", Ясемин няма да може да забрави никога - тази нощ оставя спомен в нея и в сърцето, и този спомен се казва Йомер, Ясемин се връща без Йомер, той е поверен на майка и и живее в Бодрум, Саваш е изправен пред още един проблем, произтичащ от изостаналите обичаи – за да се предотврати кръвно отмъщение, той е принуден да се ожени за вдовицата на брат си-Чичек.

Пътищата на Саваш и Ясемин един ден непременно ще се пресекат.

Обсъждането на eпизодите ще започва след излизането на преведeната серия. Ако искате да споделите нещо по серията преди това, моля правете го с бутона за скрит текст /spoiler/

Официален сайт на филма: http://www.askveceza.tv/ или http://www.askvecezatmc.com/
http://www.sinematurk.com/film_genel/32 ... 0ve%20Ceza
http://www.askvecezadizisi.net/

Канал ATV on-line: http://www.atv.com.tr/canli_yayin всеки вторник от 20.00 часа

серии с БГ субтитри може да намерите в
www.nitrobg.org
vbox7 - Пепеляшка

Сериалът достига до вас с превод, благодарение на:
K@SMET
aleynam
shedi
SUNNY67
KEII
Деря Джамбазова
Изображение
Изображение
"Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... Те се усещат в сърцето" Хелън Келър

http://www.youtube.com/watch?v=jxoTXdA1K7g -
Аватар
iva81
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Aşk ve Ceza - 14 / Любов и наказание

Мнениеот dial » Нед Май 08, 2011 8:33 pm

ето кой ще се запише първи в новата тема
Изображение

Иве [141.gif]
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот margerita » Нед Май 08, 2011 9:42 pm

Хайде и аз тука. Благодаря за новата тема. В старата се позагубих, но се надявам тук да наваксам. [kz2vx9.gif]

Изображение
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bibisita » Нед Май 08, 2011 11:20 pm

Нова серия,нова тема.И аза да се запиша в нея. [464.gif]
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Нед Май 08, 2011 11:30 pm

Нов ден, нова тема, нова серия и нов късмет [11363_980.GIF]
Какво ще следим тази вечер - Шахи, Саваш, Китка и ... http://www.photosnack.com/slideshows/bb ... f4a884943#
Ако виждате нещо, значи това ми е подаръка (първи опит) за всички в новата тема !
За всеки случай си донесох и момчето Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот margerita » Пон Май 09, 2011 6:58 am

Добро утро, да сложа първото кафенце за темата с пожелания за успешна седмица.
А довечера да ни изненадат със смислена серия. [happy0195.gif]

Хубав ден. [480.gif]

Изображение

Изображение
Image Image
Аватар
margerita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот aleynam » Пон Май 09, 2011 8:00 am

Дали някоя добра душа ще ни светне - кой на кой е брат, коя е сестрата и къде е M.Y. в тая фамилия [think.gif]
*** Bu konuya ancak sıra geldi. Bu haberi bende bugün buradan öğrendim. Bu duyumun doğru olduğunu farzedersek; Süreç film daha öncede Murat Yıldırım ile çalışmıştı. (Bütün çocuklarım)
İyi kurgulanmış bir proje, sağlam bir senaryo ve birbirine uygun cast seçimiyle farklı bir rolde Murat Yıldırım izlemek ilginç olabilir.
*** about what Murat's new project you talk, Gönülce? Taxi driver?
***üreç Film görüntü yönetmenlerinden biri de Bülent Terzioğlu. En son Adanalı dizisinde çalışmıştı. (Burçin Terzioğlunun abisi)
***Eğer bu proje gerçekleşirse acaba bizim kara çocuk kayınbiraderi ile birlikte mi çalışırlar ? dalga
......., MY has worked with Süreç Film before (All My Children) and also Bülent Terzioğlu (Burçin Terzioğlu's older brother) is a director at this company... It might be interesting to watch MY in such a different role, provided that the project is supported with a solid story and a good cast.
***Burçin hanımın abisi görüntü yönetmeni mi Oha falan oldum !!! &()&Bilmiyordum.Eger süreç filmin görüntü yönetmenlerinden biriyse murat mutlaka bu projede oynar s16

Петан,мисля,че тази която го е писала визира новия проект на МЙ(който май засега не се потвърди официално)и че продукцията ще е на Süreç Film,където братът на Бурчин май(не са сигурни) е режисьор-кадър(изображения)
и ако наистина е така МЙ със сигурност ще играе в този филм
aleynam
новак
новак

Статус:

Мнениеот mimi_271980 » Пон Май 09, 2011 8:16 am

Добро утро и от мен благодаря за за новата тема отдавна не сам се включвала снощи изгледах двете преведени серии ми какво да кажа някои от нещата придобиха смисал с превод Китка та ревла направо [icon_korku1.gif] Ясемин то път си призна по рано за Явуз че е влюбен и че затова я преследва аСавашчо как се закахърил че някои е влюбен в стрина а нека си остане на Явуз ми ние какво да кажем като сме влюбени всички ела при нас [gdance.gif] .Изображение

АЗ да сложа закуската щом кафето е сложеноИзображениече като се разбуди момчето да хапне
Приятна работна седмица
Изображение
mimi_271980
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот dial » Пон Май 09, 2011 8:24 am

Добър ден и от мен ,
мерси за фотките на Петан , получило се е при това много добре , на Маргото за кафето , на Али за инфото , на Мими за закуската [difus_18.gif] (карах по реда на постовете , да няма обидени )
за мен остана да ви поднеса нещо красиво , а какво по хубаво от този чаровен и неустоим мъж
Изображение
и да започнем седмицата с настроение , не е ново но все си е Мурат
http://www.youtube.com/watch?v=gBvRx4I1 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=SNimToNNYvE
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Май 09, 2011 9:45 am

aleynam написа:Петан,мисля,че тази която го е писала визира новия проект на МЙ(който май засега не се потвърди официално)и че продукцията ще е на Süreç Film,където братът на Бурчин май(не са сигурни) е режисьор-кадър(изображения)
и ако наистина е така МЙ със сигурност ще играе в този филм

aleynam, добра душа си [difus_18.gif]
От клюките за него, които чета, семейството на Бурчин било във филмовия бизнес. Но ако брат й наистина е отговорен оператор (шеф), то би трябвало да светне на зеткото, като го дават в по-близък кадър (а това е 80%) да не му режат главата та да броим копчетата на ризата [laie67dgirltv7.gif] Това ми направи впечатление, когато щраквам фотки на стопкадрите [difus_8.gif] Очите му...погледа му..., да... ама той си има и глава ... [laie67dgirltv7.gif] Не напразно дават оскари и за операторско майсторство, което е бонус за всеки актьор!

Ето тук има какво да се види и по-надолу Изображение [difus_ok.gif] Изображение [difus_yes.gif]

Спорна седмица! До довечера!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Май 09, 2011 11:52 am

Момичета, изненада [c06.gif]
Ask Ve Ceza 48 Bolum BG SUB
http://masters-tb.com/details.php?id=62402
http://www.p2pbg.com/index.php?page=tor ... 9b47fb26c5
http://www.nitrobg.org/details.php?retu ... hp&id=1933

Да са живи и здрави от екипа преводачи Превод: Деря Джамбазова и Субтитри: keii [11363_980.GIF]

[difus_blush2.gif] Взех пример от xhippie [difus_18.gif] Резюме на 48 епизод /преведено от aleynam [difus_18.gif] / [difus_blush2.gif]

Скрит текст: покажи
ВЕЧЕ И ТИ НЯМА ДА НАПРАВИШ И ЕДНА СПОКОЙНА КРАЧКА!

След излизането на Явуз от интензивното, полицията го разпитва и му задават въпроса, дали се съмнява в някого. Веднага след това, в болницата пристига Саваш, застава пред него и иска равносметка за всичко случило се досега. Саваш е шокиран, научавайки истинската причина за дългогодишната омразата на Явуз.
Същевременно Ясемин се ядосва, като научава от Саваш, че Джейда се е срещала с Явуз и уговаря среща с нея, да й иска сметка. Джейда очаква този разговор и майсторски успява да задейства новите си планове. Пала е впечатлен от вниманието на Джейда, но и разтревожен за сина си Халдун. Заради сигурноста му, не го пускат на училище. Страха, че всеки момент може да бъде отвлечен, е причина за развалянето на психиката на Халдун, но се чувства по-добре, след запознанството си с Джейда.
В конака Балдар цари вълнение, заради процеса на Мустафа. Не знаеща какво се случва, но с научаването, че адвоката е открил нови доказателства, Шахнур безнадежно се надява, че синът й ще бъде пуснат на свобода. В съда Шахнур научава, че Явуз, на когото е била благодарна, че е спасил внука й - е човека станал причината, синът й Мустафа, да стане убиец. Шахнур подивява и веднага отива в болницата.
След посещението на Саваш, Явуз е изпълнен с чувство на отмъщение, отново дава показания на полицията. Докато разкрива името на човека, който мисли, че може да е стрелял по него, задейства и плана си относно Чичек.
Докато Саваш и Ясемин получават новини от лекаря за здавословното състояние на бебето, което ще се роди, в същото време лекарят на Явуз му съобщава болезнената истина за състоянието му. От чутото светът на Чичек се срива и веднага отива в конака Балдар. Тук, след като вдига скандал,излиза на улицата и там, където отива прави стъпка, която хвърля в още по-голям шок даже и нея. След тази стъпка за нея вече нищо няма да е както преди.
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Пон Май 09, 2011 1:39 pm

Здравейте [yahoo_36.gif] и аз да се запиша в новата тема Изображение

Имаме си нов преведен епизод [leb.gif]
Благодаря на момичетата за превода [10665_504.GIF] [c06.gif]
Петан мерси за линковете , добре че си постнала и резюмето че бях забравила за кво става дума в епизода [87.gif] приятен ден и до довечера [yahoo_36.gif]
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот emanuella85 » Пон Май 09, 2011 2:02 pm

Благодаря на екипа за преведената серия! [11363_980.GIF] Страхотни сте! [270.gif] [466.gif]
Изображение

Графа, Любо и Орлин - Заедно
Да направим нещо малко, но за някой друг.
Аватар
emanuella85
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Май 09, 2011 7:04 pm

Dobra вечер! На линия съм! Но при мен yildiz-а е кофти!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Пон Май 09, 2011 7:10 pm

И аз съм тука, при мене засега е добре Изображение [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg]
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот dial » Пон Май 09, 2011 7:23 pm

и аз съм тук , приятно гледане ,
Последна промяна dial на Пон Май 09, 2011 7:26 pm, променена общо 1 път
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Май 09, 2011 7:26 pm

Dial, благодаря! При нужда ще прехвърлям! Не мърдам и не дишам!
Стрина пречи на момчето да кара! Назан .... лелееее... криза... [lbyegirlwr8.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Пон Май 09, 2011 7:33 pm

Назан да не би да не е с всичкия си след загубата на бебето [think.gif] , ми то малко ли мина през главата й .Шахнур какво ли ще преживее още
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот n_nati » Пон Май 09, 2011 7:34 pm

Привет момичета! Приятно гледане!Назан ще превърти
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
n_nati
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Май 09, 2011 7:38 pm

Тоя Хакан ... егати завеяната работа ... как ли се е оженил първия път!!!!
Ураааа... Явуз се готви за скок през зандана!!!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Архив