ASI-BG.COM • Виж темата - Aşk ve Ceza - 14 / Любов и наказание

Aşk ve Ceza - 14 / Любов и наказание

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Aşk ve Ceza - 14 / Любов и наказание

Мнениеот dial » Съб Ное 12, 2011 2:48 pm

слагам ви следобедно кафе в компанията на Еркан
Изображение
с тази визия е в новия му сериал "Сам "( Tek Başımıza )който стартира на 20.11 в неделя по Стар тв от 20ч
Изображение
Изображение
Изображение
http://www.tekbasimizadizi.com/
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Нед Ное 13, 2011 10:03 am

Добро утро
Изображение
една много , много интересна анкета , защо ли само 82 човека са харесали стрина и Мурат като екранна двойка от 21 хиляди гласували ?
http://www.televizyondizisi.com/index.p ... /57891/02/
и нов клип за Мурат
http://www.youtube.com/watch?v=KnOrv_swOUo
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Ное 14, 2011 1:51 pm

Изображение Son Dakika/Last Minute [107.gif]
ИзображениеИзображение не останаха билети [84.gif]
ИзображениеИзображение No comment...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Пон Ное 14, 2011 10:16 pm

Здравейте [yahoo_36.gif] тия дни никаква ме нямаше ,никакво време за форума

Петан мнооого добри колажи, много бързо напредваш [28300_634.GIF]

притеснявам се за момчето , да не вземат тия дето приличат на капаци за тенджери да не му паднат на главата , тъй че го прибирам при мене [kz10qd4 (1).gif] , пък и с тоя потник дето си го облякла ,притеснявам се да не настине в това студено време , уредила съм се с билет на първия ред

Изображение Изображение

От днешния епизод откроявам сцената между Назан и Шахнур , много силна , иначе Джем разбра за какво става дума , на Надя май все й дават да играе роли на изоставена
Таз Къймет пък , кви са тез майки , какво е туй нещо магия на детето си ще прави
Шахнур и тя вярва ли си , ако не искаш няма да те оженим , да беше казала

Лека вечер [434.gif]
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот bibisita » Вто Ное 15, 2011 11:52 am

[28307_696.GIF] и от мен!
Аз снощи проспах филма,просто не мога да повярвам [bang.gif] [bang.gif] [bang.gif] ,но се пробудих точно на време когато Чичек даде пълномощното на Агата за развода и той започва да отстъпва бавно назад.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Вто Ное 15, 2011 10:57 pm

[28307_696.GIF]

Пала и Шахнур са ужасни, кой щял да поеме вината на онзи пикльо Мустафа , много ме е яд на него и на такива момченца дето майките им ги защитават.Саваш като го знае какво леке е трябваше от поглед да не го изпуска , ама не, той само стрина гледа.

Саваш много разсеян , хич го няма , влюбен човекът
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот bibisita » Сря Ное 16, 2011 4:29 pm

Така е Гале,Саваш въобще не е в час за нещата ,които стават около него.После ще си бие главата [bang.gif] [bang.gif] [bang.gif] ама късно.Хубаво се Репчи на АМ,ама незнае какво става зад гърба му ,затова и АМ беше толкова самодоволен снощи.Освен това се издразних и като каза Саваш на Чичек-Спасението съм ти АЗ.Ама с кое и е спасението с въртенето на синджирчето ли [think.gif]
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Сря Ное 16, 2011 11:06 pm

този Саваш ще ме умори , неговата наред ,тръгнал отношенията на Надя и Джем да оправя.
Това не мога да го разбера у Балдарови , Шахнур по-точно, живеят си със техните традиции , такъв сериозен проблем какъвто е Мустафа , крие от Саваш и Назан , как щяла да позволи Мустафа да отиде в затвора , просто отлага неизбежното.
Човекът я моли да не го изоставя тя не, прави се на тежка и тя скри от него Мехмед,сама ще се оправя, не вижда че за нищо не става.
Този път Шахнур не прецени нещата , вместо да я отдели от Саваш, тя му направи услуга - Саваш научи за Йомер

Изображение Изображение
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот bibisita » Чет Ное 17, 2011 7:12 am

Добро утро.
Евала снощи на Чичек,жената си има достойнство,колкото и да е влюбена ще остави мъжа да бъде с жената,която иобича и иска.Ама я стрина [Yasemin.gif] ще знае,че Мехмед я изнудва и ще продължава да крие от Саваш за детето,те това е любоФФФФФФФФ!
Ето и по едно кафе Изображение и ще тичам за работа.
Лек ден ви пожелавам.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот xhippie » Чет Ное 17, 2011 7:51 am

Биби, мерси за кайвето, ама той човека много вещ в либофните дела, затова помага на другите,
ама да дойде и мойте такива ще се оправят [vrwt1s.jpg] аз няма да съм дойстойна като Чичек, не го пускам,
хеле пък при Стрина. А Мустафата да ми падне, такъв пердах ще му дръпна, че боя от Саваш ще му се види галене,
ама и на Шахнурката ще й дръпна. Да си бяха казали навреме, нямаше да ги изнудват после и да стане още по-голяма беля.
Ама на, на шубето са големи очите, пък и как ще ни нервят нас.
Хади, спорен ден и за късмет една красота [canim.gif]
Изображение
ИзображениеИзображение
Любовта не може да се обясни, но именно тя обяснява всичко.
Аватар
xhippie
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот dial » Чет Ное 17, 2011 8:10 am

Добро утро , Биби мерси [344.gif]
много моля никакви обиди по адрес на Мястафа , такова кротко дете е , послушен , ученолюбив него Явуз ще го развали и ще го тикне в затвора за да може мама и Саваш да имат с кого да си измият ръцете щото е по-удобно винати вината да се търси на друго място
стрина и Саваш няма да ги коментирам писала съм много за тяхната невпечатляваща с нищо любов , преди дни ви пуснах анкета тя показва колко човека е впечатлила голямата им любов -цели 140 , за разлика от сериали излъчвани преди ГОДИНИ
пускам я отново не за да гласувате а да видите фактите
http://www.televizyondizisi.com/index.p ... /57891/02/
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Чет Ное 17, 2011 2:22 pm

xhippie написа:... А Мустафата да ми падне, такъв пердах ще му дръпна, че боя от Саваш ще му се види галене,
ама и на Шахнурката ще й дръпна. ...

Аде, ела да те видя колко ти е мерака (изхвърлих отдавна халостните патрони...) [laie67dgirltv7.gif]

Какво пак ви е виновна Шахнур Ага!!!!!
Къде е Саваш като син, като брат, като глава на семейството, след смъртта на баща му - баш Агата, и по-големия брат [think.gif] Него го нямаааа... оставил е конака и цялата отговорност на старата си майка, на брат й (все едно на никой), а той гони вятърничавата по Босфора и Бодрум [277.gif] Кога седна да говори с брат си като мъж с мъж! Първият, който почеса самолюбието на Мустафа, беше Явуз - умен мъж, независимо с каква цел! Що го не направи Саваш - новоизлюпения Ага по традиция! Ама то не може да мислиш само с долната глава... имаедна по-нагоре [asik.gif]
Шахито си падала по изтърсака (нормално е), ама се питам що са пратили Саваш да учи в чужбина, а не и Мустафа, и защо не са го прибрали Саваш след ученето обратно, а си е вял онази работа по Америка и Италия - 10 години [laie67dgirltv7.gif] Ама там май не е попаднал на 30 годишна девственица [uc.gif]
Няма майка на убиец, която да каже - ще го предам, да лежи, да му доде акъла! Първата й мисъл винаги е - как да го отърве да не лежи, или най-малкото - да го скрие, докато му намери добър адвокат!!!!!!!
Гледам едно дизи, дет пистолетите ги ползват вместо прибори за хранене! И тук в конака - само Китка не се е снабдила с пистолет! Какво очаквате от тинейджъри с оръжието на бащите им [think.gif] дет и Стрина намери ключето от кутията!
Не на Мустафа, не на Шахи - дръпни як бой на Саваш Балдар [28301_654.GIF]

[vrwt1s.jpg] Изображение [difus_18.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Чет Ное 17, 2011 4:18 pm

Какъв мъж може да е Мустафа пък, на такива като него не да му говориш ами и с фуния да им го наливаш е все тая,то добре че в чужбина не са го пратили , че то учението му щеше да е като това в Турция.Там няма да се отърве толкова лесно.
Не оправдавам Саваш за действията ама , то слънцето че е слънце не може да огрее навсякъде че Саваш ли ще успее да ги държи под око всички .
Както казваш Петан примерът на родителите е много важен , следователно вината е на Хасип и Шахнур ,не на Саваш , то това е видяла детето това прави .Просто Шахнур като го прикрива , по този начин му вреди .
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот xhippie » Чет Ное 17, 2011 9:58 pm

petan написа:Не на Мустафа, не на Шахи - дръпни як бой на Саваш Балдар [28301_654.GIF]
Аде, ела да те видя колко ти е мерака (изхвърлих отдавна халостните патрони...)

Все се въздържам от коментари, че не съм последователна в гледането.
Но сега с този тупаник дето го предлагаш за Саваш, ме провокира за отговор, та изгледах серията по новаплей - снощната от Диема – еп.43.

Да видим какви ги върши Шахнур ага. Съгласна съм, че всяка майка ще скрие детето си, но от правосъдието, а не от брат му. Брат, който е доста по-умен и далновиден. Значи, Шахи има доверие на малкия келеш, който скача от беля в беля, а няма на интелигентното си и доказано честно чедо. Не само това, но и обвини Саваш за участта на Мустафа.
Ако Саваш не се противеше за наркотиците, то Моран нямаше сега да притиска Мустафа, и да ги шантажира като държи оръжието. - каза Шахи на Пала.
Пала я попита – А не мислиш ли, че Мустафа е виновен за тази ситуация, синът ти е убиец. Чуваш ли?
Шахи само зяпна, не каза нищо. Сигурно си е мислела, че я гони критическата, а то се пръкнал Мустафа. И понеже си е изкарала всички възпитателни мерки върху предишните сега се е отдала на забавление, ще си полигави изтърсака. Не че с мачкане става човек, ама с лиготене гаранция, че не става. Лешперлъка му си е нейно творение и не го е пратила в лицей, не щото й се свидят кинти, а за да си го държи до полата и защото все пак вижда, че учението не го влече, ако беше пожелал маминия, щеше да го прати и тя с него да отиде, например в някой швейцарски кантон. Де да беше, ама йок. Сега от тоя дембел всички сърбат попара. Тя не приема, келеша за виновен, защото той не се опъва на бизнес интересите й, както Саваш. И какво значи това, вял си д-то из чужбината 10години и що Мустафа не отишъл да учи в Америчко. Вял се, ама първо се образовал, пък после стажувал и както се разбра идваше от Италия, където смяташе да развие колбасарския бизнес на тате по европейски стандарти. Е, Шахи също развива международен бизнес но с бял прашец, не със суджуци. Те тука е конфликта на интересите. Харесва й да е ага с власт, но даже Моран каза, че тук е бизнесмен, ага е само във Ван при семейството си. Защо натиска Саваш по неин тертип да бъде. Като го е пратила да се учи в странство, що не го оставя да приложи наученото. Като го нарочи за ага на 10 хил. диваци, защо не го остави да ги управлява. Хем той да носи отговорността, като глава на клана, хем тя да дърпа конците по нейния си маниер. Ще продава прашец в Булгаристан та да купи лапачка за диваците дето се излежават по пущинака. До толко не й вдява чутурата, че му турна прът в колелото на инвестицията за завода. Майка, грижовна. За кого обаче е грижовна. За тунеядците. За плебеите от Ван и за келеша Мустафа. А за градивния, конструктивен и проспериращ син – йок. Не само, че не я е грижа, ами и му пречи всячески. И най-гадното е, че го прави, мислейки че прави добро. Саваш е жертвеното й агне. Той ще ги спаси, женейки се за Чичек, той ще ги спаси ставайки лице на клана. А единственото, за което се допитва до него е какво да сготвят за вечеря. След като вижда, че е слаба и не може да се справи с Моран, защо не каже на сина си за проблемите. Всичко е тайно и интригантско.
Само мързела и безмозъчието на Стрина е явно. Севги я пита защо изчезна по време на работа, колко е важно сега да работят, а тя – Не мога, в труден период съм. И кога я пусна тоя период, щото работа от нея не видях. Ни един свършен проект, в офиса седеше колкото да си чати във фейса със Саваш. През другото време все редуваше преддепресивно, депресивно и постдепресивно състояние. Абе образите са един път, няма ни една нормална жена. Севги пък ревнува, че Яса си има кинти, нали Саваш й ги взе от Бора, ама реве на рамото на кого – на Бора. Мамооооо, толко келява жена не съм виждала. Завижда й за Саваш и изпада в депресия. Надя също се кълчи как да му се обясни и тя в депресия. Чичек бере душа за него. Стрина се дърпа и се депресира. Егати, тия могат да напълнят едно отделение на Карлуково.
Как да е в час тоя човек, като кой откъде го наближи все е шестак. С кой да общува нормално, като няма един трезвомислещ около него. Не ще се сбъгне, ами и оттатък. На кой да угоди по-напред. Отчита си сам грешките, че не е бил искрен първоначално със Стрина, защо веднага не й казал, че е женен по варварски обичай и че е ага. Ама как да й го каже от раз, кой светски човек ще му повярва, нали щеше да го сиктердоста още от раз и да го вземе за луд, та тая история си мяза на врели-некипели. Даде й възможност да го опознае първо като човек, да го приеме и тогава да й разкрие постепенно, така че тя да може да го асимилира кой е всъщност той и в кой век живее родата му. Но дори и тогава, Яса показа колко го е опознала и обикнала, веднага го напусна заради начина му на живот, заради обичаите им. Дори любимата не го подкрепя, никой, никой не е до него. Приятелят от детинство също бяга, заради любовна мъка. Сестра му не си призна също, че е нещастна от любов. Абе идиотска работа, всеки флибен, ама в грешния субект. Хопалаааа, случайна среща със Стрина в Бодрум. Тя се лекува с шопинг терапия по червен минижуп. Виждайки я, Саваш първо се втрещи, после инстинктивно кръстоса ръце на гърдите си – жест на предпазване. Рече й: Отсабнала си, но и така те харесвам. Понеже не виждам да е отслабнала от предната серия насам, явно говори за умственото й отслабване. Ей това е либоф, проста, грозна, луда, ама като я обича, обича човека, не й държи кусури. А тя?- какво обича у него?- щом не може да приеме даже нещата извън него, засягащи го къде косвено, къде не. Барем веднъж да беше казала, не ме кефят ванските обичаи, но заради готиния му задник ще ги преглътна.
А тя какво изтърси. Готова била да умре с него, не се притеснявала за себе си, но се притеснявала за него, обаче, не можела да живее притеснявайки се и затова ще го напусне.
Малейййййй желязна логика, три пъти си го повторих на ум, че да го схвана. Сега да го разнищя: значи тя го обича и е готова даже да умре с него, обаче не може да чака да умрат.
т.е. като не е до него, няма да чака умирачката и като са се разделили, ще спре да се тревожи за него и ще си вее шапка на тояга. Айде пак : като са разделени, Саваш кучета го яли. Като е с него ще се притеснява за него. Е, верно главата ми е квадратна и тая логика не я схващам. Виж Чичек ми хареса, наясно е, че Саваш не я либи и вече няма да се мята посред нощ с черни дантели, като някоя сврака в спалнята му. Насила хубост не става, то и затова Стрина не стана по-убава де, въпреки сменената визия. Видя си старото гадже до новото във вестника и пририта, не от либов по двамата, а от шубе да не се разбере, че и тя лъготи, нищо, че само обвинява Саваш в това.
Край на серията.
Сега по същество и по препоръка на Петан.
Да, мерак ми е, ще напляскам Саваш и още как, ще го нашляпам по хубавото дупе с най-голямо удоволствие, само да ми падне. [vrwt1s.jpg]
ИзображениеИзображение
Аватар
xhippie
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Чет Ное 17, 2011 11:02 pm

Браво Хипи [28300_634.GIF] поздравявам те за поста, на същото мнение съм

не ме кефят ванските обичаи, но заради готиния му задник ще ги преглътна.

това ми хареса най-много
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот dial » Пет Ное 18, 2011 8:10 am

Добро утро ,
Изображение
Мурат и Бурчинела са обявени за най- мафиотското семейство [laie67dgirltv7.gif]
http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam ... 652&page=3
тук Мурат сигурно се оглежда за Хипи
http://www.youtube.com/watch?v=hgy1axDb ... grec_index
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот xhippie » Пет Ное 18, 2011 8:26 am

[107.gif] Добро утро! Снощи съм се пенявила нещо,
сега да поднеса кафето за извинение
Изображение
Бравос Диал, уловила си ни на миротворческата акция, верно за малко се бяхме разделили и той ме търси [laie67dgirltv7.gif]

Хубав ден, къзлар Изображениее иде уикенда [107.gif]

Таз бижутерска кутийка много ми хареса [canim.gif] ако ми направят дисекция на сърцето, това ще видят и при мен [laie67dgirltv7.gif]
ИзображениеИзображение
Аватар
xhippie
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот janono » Пет Ное 18, 2011 9:15 am

Хипи [236.gif] след буреносните облаци над главата ми в последно време,твоя пост ми дойде като слънчев лъч.Много ми хареса [28300_634.GIF]
Колкото до
не ме кефят ванските обичаи, но заради готиния му задник ще ги преглътна
,ние цял сериал преглътнахме ,заради него ,та едни обичаи ли ще ни спрят.
Не само ти не разбираш голямата либофф на стринка и убийствената и логика.Единственото нещо в което беше последователна в целия филм бе постоянното и пуфтене,отекчената и физиономия,вечно недоволна от някой или нещо,с две думи жена-мечта.Толкова простотии сътвори на Саваш от еНтелегентност и любов,че той няма нужда от врагове,достатъчна му джанъмката да му стъжни живота.
Желая ви лек,слънчев и изпълнен с хубави емоции ден.
Изображение
Аватар
janono
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bibisita » Пет Ное 18, 2011 10:39 am

Ей,Хипи Браво [28300_634.GIF] ,хубаво е от време на време да припалваш заради хубавото дупе [laie67dgirltv7.gif]
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Ное 18, 2011 2:34 pm

xhippie Изображение Разби ме Изображение

Уайййй... какъв хубав коментар [difus_victory.gif] Не предполагах, че ще предизвикам такваз реакция !
Изображение Изображение

С много от написаното ще се съглася, но ... има неща от показаното по сценарий в поведението на Шахи, които повечето от нас никак няма да приемем, защото не приемаме тази вековна турска традиция – тьоре/бердел/!!!!
А само тя ли е показана [think.gif] Традиция ли е още в 21 век, да не правиш секс 3 години с любимия (при това на 30 г., не на 16) докато не се вречеш пред аллах и не сложиш подпис в тефтер! Че той от въздържание и самозадоволяване, в първата брачна нощ може да не те помирише [kangura_crazy.gif]

Ще цитирам Bibisita/поста й от10.11.11/
«не знам защо някои си мислят че се разказва за любовта между Саваш и [Yasemin.gif] .Комшиите точно на тази любов не са много наблегнали,за тях е важен и си остава важен аширета»

и Кралицата на ЛиН Изображение

Опитах се 62 серии да вдена защо тази традиция съществува вече 1000 години! Защо вече не им отърва на комшиите! Дали случайно решиха да лепнат на бердела и бизнеса с дрога (смесването на бердела с дрогата, упоменаването на тероризма, е едно замазване и отвличане на вниманието от същината на традицията – за мен си е неудач)! И дали главния носител на тази традиция в дизито - Шахнур Ага, във всичките си действия е АУТ! Нима всичко, което е постигнала в живота си, е шкарто и единствения й успех е само сина й Саваш! Как следва да реагира, когато и парите и властта идват от бизнеса с дрога, който се върти от години, и сега след смъртта на главата на аширета, сина й идва след 10 години и казва СТОП! Приема традицията – взема жената на брат си на хартия и пред аллах, ама без бизнеса на бащите и без да я помирисва, с намерението след време да я върне, та да я утрепат и да даде старт на аширетска война, в която ще паднат главите на синовете й!
Ееее... и аз трудно бих се съгласила на такъв сценарий в края на живота си, колкото и да го обичам сина и да си падам по него! Може би и по-големи гадории бих сътворила, ако съм била зачената във Ван по традиция и без право на глас!
Винаги до сега всичко е било сделка на ниво Ага ! Така се и трансферира в края на сериала живота на Китка – срещу земя! Само не ми казвайте, че бизнеса със суджуците е покривал печалбата от транспорта на дрогата! Саваш Ага наруши цялата стройна система на производство и пласмент на дрога – А.М. как ще го допусне това! Дреме му за Китка – те женските ги имат само за разплод и сделки! Китка му е нужна дотолкова там, до колкото са важни камионите на Балдар Холдинг и тайниците им, да не говорим за отработения коридор към Европа! И как се излиза от този бизнес – хей така с НЕ! ДА ама НЕ! Показаха го с инудването на Саваш, с удавянето на сина си от А.М., с вкарването на Явуз в играта (няма празно място)... с Бешир Ага... с тъмните субекти по високите етажи на властта... И нищо повече за онези 10 хил. Закрепостени селяни във Ван, които работят без пари (дърва за огрев, помощ при наводнение... място за прислуга и охрана в господарските конаци...). Това си е чиста форма на феодализъм, ако наистина я има, в 21 век! И аз искам такава власт !
Щом сина се прави на интересен и застрашава властта и парите на фемилето – маман влиза в действие както си може и знае! А няма нищо по-изнервящо за мама от влюбен СИН, на който севгилето не споделя винаги чувствата и му върти безкрайни номера, излага го пред цял Истанбул! Те всичко възможно правят да не влизат в полезрението на властта и медиите зарад бизнеса, а тя ги изтипосва през ден по новините!

И власт не се дава, а се взима! Саваш Ага не беше достатъчно твърд, за да подреди или по-скоро да разкара (различни къщи и вилаети) всичките жени в живота си, да си намери верни авери за идеята (и Пала, и Хакан, и Ешреф, и Явуз го направиха на глупак!) и тогава да действа! Тоз конак беше направо зверилник! Той не беше готов за такава кардинална стъпка, която да разклати тази хилядолетна традиция. Да, беше сам... не му подхвърлиха любима, която да застане твърдо до него, образа на Китка затвърди отвратителното им представяне на жените от разните им турски вилаети! Между другото, само Надя прие цялото му положение такова, каквото е, готова да помага докрай, но... не й отвориха сценаристите парашута (лош договор [difus_blush2.gif] ). Вкараха някаква там измислена приказка за любов, някакви аборти... (за рейтинг, дето не постигнаха), но колкото и да си падат някои по сладките пиленца (визирам Саваш и Стрина), не балдахините решиха кардиналните въпроси на деня им - видя се и във финала им!

Леле... май се олях! Ама нали си падам провокаторка [asik.gif] та накрая залповете са по мойта глава... [laie67dgirltv7.gif] не гледам по ДФ, разчитам в коментарите си на първото ми гледане (онлайн) и повтаряне на запис ...

to be continued ....

P.S. Гледам друго дизи (няма рейтинг, турците го гледат явно тайно по нета), та там разбрах за 13 серии много повече за тьорето им и пътя за действие, отколкото 62 серии на ЛиН! И не се опитват да превъзпитават дъртите, а сочат пътя на младите [difus_ok.gif] - на тези, като Стрина, Китка и Назан тук!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив