ASI-BG.COM • Виж темата - Гласът на България

Гласът на България

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Ще гледате ли това реалити?

- да
12
75%
- не
2
13%
- не знам
2
13%

Общо гласове : 16

Гласът на България

Мнениеот Моргана » Вто Юни 21, 2011 11:38 am

Гласът на България
Едно горещо музикално лято...
Изображение

Шоуто The Voice Of…, пожънало огромен успех в Европа и САЩ, идва у нас с името "Гласът на България” и ще търси най-талантливия певец в ефира на bTV. До участие ще бъдат допуснати само добри изпълнители, като гласът на кандидатите е единственият критерий, по който те ще бъдат селектирани първоначално. За първи път в историята на музикалните ТВ формати у нас това ще стане чрез кастинг "на сляпо”, като външният вид и поведението на кандидатите ще останат скрити за журито в първия етап от прослушванията.

Зрителите на bTV ще станат свидетели на изключително позитивно и професионално състезание между истински певчески таланти. Само качествени изпълнения ще бъдат допуснати до телевизионния кастинг на "Гласът на България”, като кандидатите с фалшиви, комични, нелепи или търсещи краткосрочна слава изпълнения няма да бъдат излъчени в ефира на bTV. Участниците сами ще избират песните и жанра, в който да се изявят, а менторите - четири големи имена в българската музика - ще участват в състезанието наравно с участниците.

Продуцент на предаването е bTV, изпълнителен продуцент е Слави Трифонов и "Ку-ку Бенд" ("Седем осми”).

Facebook страница

Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Re: Гласът на България

Мнениеот zigs » Вто Юли 19, 2011 10:22 pm

Айде да се разпиша първа [happy0195.gif]
Искам да кажа,че съм много изненадана от предаването.Днес го загледах и не мога да не споделя,че страшно много ми хареса момичето което изпълни песента на Софи Маринова,евала много хубав глас [28300_634.GIF]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Вто Юли 19, 2011 11:09 pm

zigs написа:Айде да се разпиша първа [happy0195.gif]
Искам да кажа,че съм много изненадана от предаването.Днес го загледах и не мога да не споделя,че страшно много ми хареса момичето което изпълни песента на Софи Маринова,евала много хубав глас [28300_634.GIF]

Права си, Зигсче. За разлика от вчера - днес имаше доста сполучливи гласове, наистина. Камино-то и Софи Маринова [happy0195.gif] [happy0195.gif] много, много ми харесаха.
By the way, аз съм отбор "Ивана", определено. [g060.gif] [kz2vx9.gif] [kz2vx9.gif] [kz2vx9.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот zigs » Сря Юли 20, 2011 7:03 am

t1n43t0 написа:
Права си, Зигсче. За разлика от вчера - днес имаше доста сполучливи гласове, наистина. Камино-то и Софи Маринова [happy0195.gif] [happy0195.gif] много, много ми харесаха.
By the way, аз съм отбор "Ивана", определено. [g060.gif] [kz2vx9.gif] [kz2vx9.gif] [kz2vx9.gif]

Tинче [emo-iloveu.gif] добре,че ме подсети за "Камино",наистина изпълнението и беше много хубаво .Аз също съм за отбора на Ивана [newsm10.gif] Но не знам как ще се развият нещата за напред,но мога да кажа,че каквото и да става,няма да мина от отбора на Миро,много лигав ми стои [kz2vx9.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Сря Юли 20, 2011 11:16 am

zigs написа:
t1n43t0 написа:

Tинче [emo-iloveu.gif] добре,че ме подсети за "Камино",наистина изпълнението и беше много хубаво .Аз също съм за отбора на Ивана [newsm10.gif] Но не знам как ще се развият нещата за напред,но мога да кажа,че каквото и да става,няма да мина от отбора на Миро,много лигав ми стои [kz2vx9.gif]

Зигсче [c06.gif] , аз в началото бях малко повече за Ивана, но и за Миро до някаква степен. Обаче вече - не. Едно е да си добър в това, което правиш (без съмнение, Миро е отличен изпълнител), друго е да предадеш опита си на другите, по-неопитните от теб. Ивана е на възраст и с огромен опит, както и Кирил Маричков. Те ще СА истински треньори, според мен. [think.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот galiateneva82 » Пон Авг 08, 2011 10:23 pm

Добър вечер и аз да се разпиша в тази тема [puter_9.gif]
Тази вечер ми хареса епизодът на вокалните двубои и особенно отборът на М.Попова дето изпълниха песента на Ал.Кийс http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/uchastnicite/video/1686782230-Tsvetelina_Grahich_VS_Nevena_Koleva__If_I_Aint_Got_You.html мисля че песента е доста трудна за изпълнение
и отборът на Миро , които изпълниха песента на Том Джоунс http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/uchastnicite/video/1608659293-Konstantin_Tomov_VS_Ivaylo_Donev__Delilah.html
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Авг 09, 2011 10:25 am

Здравейте,

и на мен много ми харесаха двубоите. Много са добри, Дилайла я изпяха просто превъзходно [hearts.gif]

Само тая Марияна Попова едвам я трая [bang.gif] Някой я е излъгал, че може да пее и тя взела, че му повярвала. [yahoo_10.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Вто Авг 09, 2011 10:34 am

Здравей [yahoo_36.gif] М.Попова и аз не я харесвам , ама тия двете от екипът й ми изглеждат доста добри
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Моргана » Чет Авг 11, 2011 5:54 pm

Довечера ще гледаме новите двубои,
някой знае ли по-нататък какъв ще е регламента? [think.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Пет Авг 12, 2011 9:58 am

Моргана написа:Довечера ще гледаме новите двубои,
някой знае ли по-нататък какъв ще е регламента? [think.gif]

Ето регламента:
http://www.glasatnabulgaria.bg/news/sto ... nlayn.html
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Моргана » Пет Авг 12, 2011 10:24 am

Дама Пика [236.gif]
отдавна не се бяхме засичали из темите [c06.gif]
мерси за регламента.

Снощи ме разочароваха с избора на мъжете. На този младичкия нещо не му достигаше гласец ми се струва, а другото момче имаше толкова нежен и плътен глас, аз бях за него, но уви, мен никой не ме пита [kz2vx9.gif]

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Пет Авг 12, 2011 11:56 am

Морганче, верно не сме се засичали, губиш се през последните месеци [yahoo_36.gif]

Не мога да коментирам снощното предаване, не успях да го гледам.
Напоследък трудно се задържам у дома вечер, съвсем ме е ударило отпускарското настроение [gdance.gif]

Гледах това в понеделник и мога да кажа, че изборът на треньорите съвпадна с моя.
/направо съм си сбъркала професията [laie67dgirltv7.gif] /

Следих внимателно кастингите на тъмно само през първата седмица - допаднаха ми гласовете на Мелинда и Рафаела,
а от този понеделник в групата на фаворитите ми е и Невена. [yahoo_33.gif]
Сред мъжете ми хареса брата на онова момиче, което пееше като Софи Маринова /не му запомних името/.

Едно изпълнение на Невена /до колкото разбрах, песента е авторска/ [yahoo_33.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=NjsXJfXS ... re=related
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Пет Сеп 02, 2011 10:52 am

Здравейте ей това изпълнение от понеделник е невероятно, песента на Мелинда http://www.youtube.com/watch?v=Td8PVRPmBTY
Другите май не ми харесаха много, особенно тази дето пя песента на Галена , едвам се чува горката [14ctngx.jpg]
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Пон Окт 03, 2011 8:44 pm

[28307_696.GIF] извинявам се за двата поредни поста ама тази вечер се накефих много , много добри изпълнения на всички , само май Георги издъни положението, иначе другите нямат грешка [newsm10.gif]
а Невена е просто невероятна http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/uchastnicite/video/896325127-Nevena_Koleva__Whats_a_Woman.html

Приятна вечер
Изображение
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

• Advertisement

Назад към Архив