ASI-BG.COM • Виж темата - X Factor

X Factor

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Ще гледате ли това реалити?

- да
8
80%
- не
0
Няма гласували
- не знам
2
20%

Общо гласове : 10

X Factor

Мнениеот Моргана » Вто Юни 21, 2011 11:46 am

X Factor
Ново музикално шоу по Нова тв.

Изображение

“X Factor” е най-мащабното и най-успешното музикално шоу в историята на телевизията. Tо се излъчва в десетки държави, събирайки милиони зрители по целия свят, и се различава от всички останали подобни предавания, показвани в България до сега. “X Factor” предлага на зрителите възможност да станат свидетели на емоциите, усмивките, сълзите и триумфа на атрактивни, даровити, странни, интересни и неочаквани таланти. В шоуто почти няма възрастови ограничения. Това е първото музикално предаване, в което могат да участват както солови изпълнители, така и дуети и вокални групи.
“X Factor” съдържа четири етапа: кастинги пред публика и жури, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо.
Всеки, който смята че притежава талант за да пее или усеща, че е роден за звезда, има уникалния шанс да стане част от това световно шоу. Може да сте тийнейджър или пенсионер, може да пеете джаз или поп-фолк, опера или рок, естрада или поп – няма никакви ограничения. Единственото условие е към 1 Август да сте навършили 16 години. Забавлявайте се и докажете на всички на какво сте способни. И не на последно място – превърнете се в национална звезда!

Тази есен по Нова тв

Официален сайт
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Re: X Factor

Мнениеот galiateneva82 » Сря Сеп 14, 2011 9:18 am

[28307_696.GIF] мерси за темата [10665_504.GIF]
този клип е от вчерашния епизод на шоуто, голяма откачалка е ,преби се на сцената
http://vbox7.com/play:ddd9707667

журито нещо не ми допада [kz2vx9.gif]
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Съб Сеп 17, 2011 7:55 pm

След тези две изпълнения снощи, мисля, че X-Factor България приключи [happy0195.gif] [gdance.gif]

X Factor Bulgaria - Стела Петрова
http://www.youtube.com/watch?v=10KUoDo3 ... re=related
и
X Factor Bulgaria - Богомил Бонев
http://www.youtube.com/watch?v=Tb6eneUVY0c

Остава да проследим интригата, дали ще допуснат малкия Богомил да се състезава по-нататък, и кой от двамата ще е победителя.
/а може би, на мен ми се иска състезанието да протече по този сценарий [laie67dgirltv7.gif] /

Колкото до журито - според мен то се представя доста по-интелигентно и професионално от менторите в "Гласът на България".
Мария Илиева на моменти е леко лигава, но какво да прави жената, като са и отредили такава роля.
Васко Василев ми е любимец - изключително точни професионални оценки дава и не спестява истината на никого. [g060.gif]
Направи ми впечатление, че само той посъветва Светозар Христов /след изпълнението му на Nessun Dorma/,
да не се занимава с оперно пеене, докато колегите му сипеха комплименти по негов адрес. [icon_korku1.gif]
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Сря Сеп 28, 2011 9:42 am

[28307_696.GIF]
това изпълнение на Сани е невероятно http://xfactor.novatv.bg/video/view/2011/09/27/221/%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D0%B8--Womans-worth/

снощи не гледах предаването ама сега като гледам клипчетата озвучаването на голяма част от песните е ужасно, дано го оправят
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

• Advertisement

Назад към Архив