ASI-BG.COM • Виж темата - Малки Тайни / Küçük Sirlar

Малки Тайни / Küçük Sirlar

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Малки Тайни / Küçük Sirlar

Мнениеот bibisita » Вто Сеп 06, 2011 12:27 pm

kris_run написа: Момичета , моля Ви , споделете с бели букви , какво се е случило на финала , защото разпалихте до Н-та степен любопитството ми с коментарите си [emo-5ange.gif]

Крис,филма свърши много хубаво.Ще пиша в общи линии какво стана,а ти ако имаш въпроси ще питаш.
ББ
Али предложи брак на Арзу след като в предната серия се сдобриха,Бириджик беше пред откачане като разбра.Су остава с Демир,Мерич отиде да учи в чужбина и не можа да се върне за партито,защото беше изпуснала самолета.
Айшегюл беше държана затворена в една стая за да не се среща с Чет,но Су каза на Омер че и тя трябва да присъства на партито,ако не иска да остане иска в полицията срещу нея и той я доведе.Су я заведе при Чет и заедно избягаха.Хевес пък остана с този дето Су и Арзу го използваха за ревнуване ,но сега му забравих името.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Вто Сеп 06, 2011 1:56 pm

Ехооооооооооооооооооооо, здравейте сладки мой, мили мой, много ви обичам всичките.
Ей бибче, [emo-iloveu.gif] това с бб не се получи ли и при мен така се случват нещата някой път, е голяма работа случва се а пък и аз мисля, че това не е проблем, както и че никой няма да направи проблем за това.
Та така весело завършва филма,за всички добре, весело и свежо , абе влез и го гледай или пък нещеш Крис [emo-iloveu.gif]
Ще чакаме да започнат да го дават по тъпото БТВ дето едно започват после друго и нищо с нищо не го завършват като хората.
Хубаво де сега чао и приятен ден [c06.gif] на всички ви. [kalp.gif] [236.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Пон Сеп 19, 2011 7:53 pm

Здравейте мацки.
Аз съм голям шемет защото толкова се старах да незабравя, че днес ще дават от 13 30 ч. филма и взех, че забравих да го гледам.
Както и да е ще го гледам в нета и ако някой има линк за днешната серия моля нека ми го пусне.
Сега изчезвам чао обичам виии. [kalp.gif] [236.gif] [c06.gif]
Последна промяна ninka2010 на Съб Окт 01, 2011 1:23 pm, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Окт 01, 2011 11:47 am

Биби , благодаря ти , че се отзова на молбата ми да разкажеш [emo-iloveu.gif]
Много съм щастлива , че отново започнаха да го излъчват по Бтв . Не мога да го гледам тогава , но все още се намират добри хора , които го качват в р2рbg и го тегля веднага щом го качат [vrwt1s.jpg]
Су и мен започва много да ме дразни .... наивна до глупост [14ctngx.jpg]
Чет най-много ми харесва от всички [kalp.gif] Онова чудо Айшето ич не я понасям до момента , нататък не знам , ще видим . Арзу е ебати тъпото същество . защо си мисли , че като порти това-онова ще постигне нещо хубаво [g060.gif]
Иначе като двойка много се радвам на Али и Арзу [vrwt1s.jpg]
С нетърпение чакам понеделник с новата серия [2dgq0jo.jpg]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Чет Окт 06, 2011 10:45 pm

Здравейте момичета, в последно време за компа не ми остава много време, но се опитвам да гледам сериала доколкото ми е възможно! И така сега по същество, започва много да ми писва от Су, защото много изглупява неумее да се владее а със Айшегюл оправия йок ако не си като нея. За слепият глупчо Джем Аслан не ми се говори изобщо, много е наивен за негово и на семейството му нещастие. Айшегюл е голяма гад, но дълбоко в сърцето си много беззащитна и ранима душа, която прави всичко това за да се по някъкъв начин прикрие в това и други отношения и т. н. ама сега да не се впускам в подробности.
Ако Арзу успееше да устои на Али ще е добре но не ми се вярва това да стане, а Али е такъв самонадеян фукльо и тарикат, че думи сега повече за него нямам. Майката на Су ако някога е предпочела себе си то тогава си заслужава всичко, което и се случва. Берижик ме кефи не във всичко, но я харесвам много я харесвам. Фикрие пък е опасна тя вече си знае работата изучила е училището завършила го е с отличен и сега прилага знанията си, само не мога да разбера защо не проведе един свестен разговор със Су и не я просветли в бъдещите си планове за Айшето ама нейсе.
Много ми се спи вече стига съм бъбрила лека нощ и чао. [c06.gif] [434.gif] [236.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Mimence » Пон Яну 16, 2012 4:40 pm

Последните 3 епизода са много интересни [canim.gif] Започва и да се поражда любовта между Чет и Айшегюл [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg]

Су премина през толкова неща така и не поумня малко същата наивница си е както в началото и си мисли че света се върти около нея [asik.gif]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Архив