ASI-BG.COM • Виж темата - "Yalancı Bahar" - Джансел Елчин, преди и след него

"Yalancı Bahar" - Джансел Елчин, преди и след него

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

"Yalancı Bahar" - Джансел Елчин, преди и след него

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 09, 2011 8:01 pm

Изображение Изображение

"Yalancı Bahar" (Лъжовна пролет)

Изображение Изображение

Изображение

В ГЛАВНИТЕ РОЛИ: ДЖАНСЕЛ ЕЛЧИН (ПЛЕНИТЕЛКАТА НА СЪРЦА)
ФАХРИЕ ЕВДЖЕН (ЛИСТОПАД)

Изображение Изображение

С участието на:

Изображение

Продуцентска компания: Gold Film
Режисьор: Серкан Ипекьорен
Сценарист: Нил Гюлеч

Изображение Изображение

Сюжет:

Зейнеп (Фахрие Евджен) е снаха в много заможно и високопоставено семейство от Истанбул, известно като родът Караман. Тя е влюбена в съпруга си Мехмет (Серкан Ерджан) и сина си Йомер. Направила си е оранжерийка с приятелката си Дениз и се радва на работата си. Накратко, Зейнеп е много щастлива жена и е много доволна от живота си.

Но тази "Лъжовна пролет" не трае дълго. Това е заради нещо, което тя е сторила в миналото си - то ще се върне обратно, за да я преследва и да превърне живота й в кошмар.

В 20-те си години Зейнеп е живяла в Бодрум, с приятеля си Селим (Джансел Елчин), в когото е била много влюбена. Заради невинността на ранната си възраст и чувствата си към Селим, тя не му задава въпроси, поради което става съучастник в схема, която не е планувала. Когато осъзнава, че това, което прави, е погрешно, тя му съобщава, че не иска да продължава така. Но Селим няма намерения да спира, напротив - иска да разгърне все повече и повече схемата. Зейнеп, настоявайки, че иска да се оттегли, осъзнава, че единственият начин да го стори, е да предаде Селим.

Години по-късно, след като Селим е освободен от затвора, той задейства план за отмъщение, който е съставял години наред. Но не преценява едно нещо, когато си е правил плана.
Това е любовта, която чувства към Зейнеп.
Ще успее ли да я спечели отново?
Единствено времето ще покаже...

Изображение Изображение

ОФИЦИАЛЕН САЙТ НА СЕРИАЛА:

http://www.startv.com.tr/yalancibahar/yalancibahar-129.html

STARTV- ОНЛАЙН

http://startv.com.tr/CanliYayin.aspx
Последна промяна kali_georgieva на Пон Мар 05, 2012 6:43 am, променена общо 11 пъти
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Re: "Yalancı Bahar" (Лъжлива пролет) - с Джансел Елчин

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 09, 2011 8:34 pm

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА НИ ТЕМА!

ЧАКАМЕ НОВИЯ СЕРИАЛ НА ДЖАНСЕЛ И ФАХРИЙЕ - ОТ 5-10 СЕПТЕМВРИ ПО СТАР ТВ
НЕКА ЗАЕДНО СЕ ПОТОПИМ В МАГИЯТА НА СЕРИАЛА И СЪПРЕЖИВЕЕМ СЮЖЕТА, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПРЕКРАСНАТА ИГРА НА ПОЗНАТИТЕ НИ АКТЬОРИ!
ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!

ПЪРВА ОТРИЦАТЕЛНА РОЛЯ ЗА ДЖАНСЕЛ ЕЛЧИН

Изображение

(нов имидж на Джансел Елчин)
Изображение Изображение
Последна промяна kali_georgieva на Сря Авг 10, 2011 5:33 am, променена общо 1 път
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 09, 2011 8:51 pm

Изображение

(ЕДНО МНОГО ОТКРОВЕНО ИНТЕРВЮ С ДЖАНСЕЛ ЕЛЧИН от 09 АПРИЛ 2011 г.)

ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД - НЕ, СТЪПКА ПО СТЪПКА (ПОСТЕПЕННО) СЕ ВЛЮБВАМ...

Джансел Елчин (37) "Пречупени криле и "Спомни си любима". Засне и първия си филм „С боси крака в училищния двор”.
Сега в "Пленителката на сърца" с Туба Бюйюкюстюн в главните роли.
Влиза във всички анкети направени в Турция за най-очарователен (привлекателен) актьор. Със стила си на обличане и различната поза (позиция) влияе върху жените.
Добре, какво му е специалното на този мъж?
Той разказва за себе си...

АЙДА АКСЕЛ - 100 СЕРИИ МИ Е МАЙКА...
„Пленителката на сърца” ми повлия с разказа си за света на музиката и циганската махала, и показва живота, който се живее в кьошка (вилата) с едни и същи чувства. Не правим агитация (Ajitasyon - френска дума според мен, с турска азбука - мисля, че е агитация). В "Пленителката на сърца" майка ми е Айда Аксел. В „Спомни си любима” също игра моя майка.
Вчера се поздравихме за 100-ната серия майка-син. Много неща научих от нея относно живота.
Много обичана от мен актриса и приятел.

ДЕТСТВОТО МИ
Имах три мои играчки...
Израснах в семейство на гурбетчии. Баща ми в Тире беше шивач, майка ми беше домакиня. Имам брат седем години по-голям от мен. Прекарах много хубаво детство. Къщата ни беше до гарата. Като в каубойските филми, парния влак идваше веднъж на ден и пристигането от Измир беше голямо събитие. Имах три играчки. Едно колело, мраморни топчета, и закърпена футболна топка. Винаги когато времето е топло на улицата дори на бос крак играехме с голямо удоволствие. Прекарвахме времето си катерейки се по дърветата и бяхме щастливи. Спомням си в празничните дни белите ни чорапи и празничните ни обувки, строгия ни външен вид (официално облекло).

ФРАНЦИЯ
Баща ми шиеше костюми на Ален Делон...
1980 г. икономиката в Турция преживяваше трудности. Баща ми умееше да шие костюми. Във Франция работеше с големи шивачи. Дори за Ален Делон е шил костюми. Когато се върна в Турция, бях на девет години, и всички ни отведе във Франция. В началото единственото нещо което исках е да се върна обратно в Турция и да се видя с приятелите ми. Новата (различна) култура за мен беше много стряскаща. В училищата никой от нас не обличаше униформа. Всички бяха с дънки. С много хубави чанти, с герои от рисувани филми. Освен това тамошните деца имаха сумати играчки. Все още си спомням първите ми дни в училище. Учителят, който влизаше клас, през цялото време само мен вдигаше. Защото не знаех френски език, се затруднявах да придобия (спечеля) приятели. До средното училище много не разговарях, даже бях асоциален. В къщи вечер винаги работех върху езика. За две години реших проблема с езика.

ПЪРВА ЛЮБОВ
Бягах в училищния коридор за да я целуна...
В Тире бяха само детски споглеждания. Но първата ми любов изживях на 10 годишна възраст във Франция. Учителят в клас каза "Axelle" (чете се Аксел). Мислех, че повиква мен. Но, с това име имаше и едно момиче. Момичето, с което имената ни си приличаха, привлече вниманието ми. (браво бе, ненаучил френския още..., ама че любовчия - бел. на преводачката). Един ден в коридора един мой приятел близо до Аксел каза „Ти си влюбен в това момиче!” Станах аленочервен. Момичето се усмихна и тръгна. Но аз не можах да издържа, изтичах след нея, целунах я и избягах.

РЕЖИСЬОРСТВОТО
Очакванията ми (за зрителски интерес) не се получиха...
Опитвал съм с късометражни филми. След това прочетох роман и намерих разказа за Шива за много интересен. Така заснех дългометражния филм „С боси крака в учлищния двор". Харесвам филма си. Нямаше зрителски интерес, но 20 хиляди души го гледаха. 45 ако го бяха гледали, много повече щеше да ми хареса. Но DVD продажбите доста добре вървят. Хората имат различни страсти. Направих филм по мое въображение (фантазия). И след това ще продължа да се занимавам с режисьорство.

АКТЬОРСТВОТО
Много работих върху себе си, за да се развивам (усъвършенствам)...
Шест месеца четох икономика и други науки. През това време и работех, за да подпомогна материално и семейството си. От Турция се внасяше текстил и аз го разпродавах на големи търговски центрове и фирми. С времето работите ми напредваха. Добре печелех, но ми беше скучно в този сектор. За да се развивам, започнах да се занимавам с театър. Записах се в курс, работейки с добри учители, влязох в приключението Театър. Образованието ми продължи три години. След това снимайки нещо във Франция, на оглед дойде Ферзан Йозпетек. Той поиска да застана зад камерата на филма Harem Suare. Благодарение на него научих тънкостите на правенето на един филм. След това дойдоха рекламни филми. С запознанството ми с Томрис Гиритлиолу..., започнаха сериалите.

МОДА
Влязох в света на Карл Лагерфелд
През годините ми на актьор, за да мога да си плащам наемите, съм се занимавал с различни професии. И за Шанел съм работил. По време на дефилета съм бил и в логистичната служба. В един момент влязох в света на Карл Лагерфелд и Джон Галиано. За това и винаги се отнасям с внимание към модата. Всъщност за един актьор и режисьор е нужно да познава историята на модата, вярвам в това. Харесвам сака от кадифе. Да изглежда елегантно и изчистено. В последно време се поотказах от черното, опитвам се да наложа тенденцията на кафявите тонове. Ризата - трябва уважително отношение към нея, обличам се с местно производство. Поло, тишъртка, хем наподобяват риза, хем изваждат моята привързаност към спорта. Харесвам спортни обувки, изглеждащи като стари. Разбира се бидейки актьор, всичко ще облека, но в личния си живот няма да облека слип-бански.

ЖЕНИТЕ
Трябва да ме харесват такъв какъвто съм (естествен)
Виждам, когато жената е "богата". Умна и схватлива. С нея, след като изгледам един филм, трябва да мога да разговарям. До един мъж винаги трябва да има една жена, която да го обича и да споделя мислите му. Не вярвам в любовта от пръв поглед. Връзките ми винаги са минавали по един и същ път, крачка по крачка. Освен това трябва да ме харесва естествен (по природа) и да й вярвам. И ще обичам жената, с която ще тръгна на път. Защото трябва да познаваш човека, с който ще продължиш пътя си.

КЪМ ВСИЧКО (СЪБИТИЯ И СЛУЧКИ) СЕ ПРИБЛИЖАВАМ (ПОДХОЖДАМ) НАИВНО...
Светът е пренаселен. Трудно е да се разбереш, да се споразумееш с хората. Заради това към всичко подхождам наивно.
Живея живота си без затягане (напрежение). Затова се опитвам да не се залавям (хващам) за "дребните" неща.
В ръцете ни е (можем) да се откажем от материалните неща.

Парфюмът, който ползва: Issey Miyake ve Guerlain Vetiver
Аксесоара от който не може да се откаже: Мъжете не са като жените, те нямат много аксесоари. Харесвам часовници.
Кой отбор поддържа: Галатасарай
Най-любимият му футболист: Арда Туран
(Превод: Dani_ka)
Последна промяна kali_georgieva на Пет Авг 19, 2011 4:22 pm, променена общо 7 пъти
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 09, 2011 9:06 pm

Yalanci Bahar, скоро по Стар тв (трейлър)

http://www.youtube.com/watch?v=3i_6Gu56 ... r_embedded

Думите от трейлъра:
Една грешка, само една грешка...
"Цената трябва ли да е толкова болезнена?
Ти, никак ли не си грешил и със съжаление да си спомняш? "Да можех да върна времето назад" - да си кажеш...
От живота си единствено да искаш да изтриеш, да изхвърлиш тази грешка.
Аз го направих..."
Миналото никога няма да спре да ви преследва...
..."Лъжовна пролет"..., скоро.

Подсказка за първи епизод:
Адвокатът: Поздравления, навън си.
Селим/Азиз: Благодаря.
Адвокатът: Бре, колко години минаха! Никога не го забравих. Беше първият случай, с който се заех след преместването си в Бодрум.
След това Азиз говори за усилената работа на адвоката, заради която е излязъл преждевременно.
Адвокатът: Не преувеличавай, просто си свърших работата. Но ти също стори доста по случая. Никога не съм виждал толкова последователен затворник като теб.
Селим/Азиз: Донесох ти книгите, които ми даде.
Адвокатът: Защо си създаваш неудобства? Можех сам да ги взема.

След това адвокатът докосва рамото на Азиз, след това казва нещо и казва "добра работа".
Селим/Азиз: Изминаха много години, откакто съм излизал в открито море.
Адвокатът: Стигна до този момент. Хайде, качвай се на лодката и ние ще (направим нещо)... И ни ще отпразнуваме освобождаването ти.
Селим/Азиз: Няма ли да те притеснявам?
Адвокатът: Никакви притеснения. Хайде, де!
Последна промяна kali_georgieva на Сря Авг 10, 2011 5:39 pm, променена общо 5 пъти
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Tanya » Вто Авг 09, 2011 9:21 pm

Кали, благодаря, мила, за новото инфо за Джансел. Да не би да са започнали снимките на новия му сериал вече? Или са само подсказки от сценария? Ще се хване ли някой да превежда? Май само въпроси на консуматор поставям! Прощавай! [kz2vx9.gif]
"Ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб." Мечо Пух
Аватар
Tanya
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 09, 2011 9:25 pm

Изображение

Yalancı Bahar Motor Dedi
'Yalancı Bahar' isimli dizinin çekimlerine Bodrum'da başlandı.

Star Tv'de eylül ayında yayınlanmaya başlayacak 'Yalancı Bahar' isimli dizinin çekimlerine Bodrum'da başlandı. 60 kişiden oluşan ekip, ilk çekimleri Bodrum Cezaevi'nde yaptıktan sonra, Milta Bodrum Marina'da devam etti. Dizinin başrol Oyuncularından Cansel Elçin'in yeni imajı ise dikkat çekti. Sakallarını uzattığı görülen Elçin'in, dizide cezaevinden çıkan birini canlandırdığı öğrenildi. Geçen sezon ekrana veda eden "Gönülçelen" dizisinde başrol oynayan Cansel Elçin, Fahriye Evcen ile rol alacağı yeni dizi 'Yalancı Bahar' için Bodrum'da kamera karşısına geçti. Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Serkan İpekören, görüntü yönetmenliğini ise Alper Derli yapıyor. Dizide, geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan, daha sonra başka bir hayatı seçen güzel bir kadının öyküsünü anlatılıyor. İlçe merkezindeki cezaevinde yapılan çekimlerin ardından Milta Bodrum Marina'ya geçildi. Oldukça sıcak bir havada gerçekleşen çekimlerde Oyuncular ve set ekibi zor anlar yaşadı. Güneş altında süren çekimlerde, set aralarında Oyunculara büyük şemsiye ile gölge yapıldı. 10 gün sürecek çekimler için, Bitez, Gümüşlük ve Torba'daki mekanlar tercih edildi. İlk bölümü Bodrum'da çekilecek olan dizi İstanbul'da devam edecek. Cansel Elçin'in yeni dizi için imaj değiştirdiği görüldü. Hapisten yeni çıkan bir kişiyi canlandıran Elçin, dizideki rolü gereği sakallarını uzattı.

http://www.haberler.com/yalanci-bahar-motor-dedi-2917321-haberi/

В Бодрум започнаха снимките на сериала "Лъжовна пролет"

В Бодрум се започнаха снимките на сериала "Лъжовна пролет", който ще започне да се излъчва по "Стар тв" през месец септември. Екипът, който е от 60 души, след като направи първите снимки в затвора, ще продължи в Milta Bodrum Marina. Новият имидж пък на Дженсел Елчин, от когото се играе главната роля в сериала, привлича внимание. Порасналата брада, която виждаме на Елчин, е защото играе ролята на някой, който излиза от затвора. Дженсел Елчин, който миналия сезон игра в главната роля на приключилия вече ПС, и заедно с Фахрие Евджен получи главна роля в новия сериал "Лъжовна пролет", в Бодрум задстана срещу камерата.
Продуциран от "Голд филм", главен режисьор на сериала е Серкан Ипекьорен, режисьор на снимките пък е Алпер Дерли. В сериала се разказва историята на красива жена, в миналото с любимия заедно извършила мошеничество, след това избира друг живот. След заснетото в централен затвор, след това се преминава към "Milta Bodrum Marina". Заради доста горещото време актьорите и членовете на екипа преживяват трудни моменти по реализацията на снимките. По време на снимките, продължили под слънцето, някои от членовете на екипа са правили сянка на актьорите с големи чадъри. За снимките, които ще продължат 10 дни, Битез, Гюмюшлюк и Торба са предпочетените места. Първата серия ще се заснеме в Бодрум, и сериала ще се продължи в Истанбул. Заради ролята си в новия сериал, Джансел Елчин e с променен имидж. Елчин играе ролята на токущо излязъл от затвора човек, затова брадата му е пораснала.
(Превод: Dani_ka)
Последна промяна kali_georgieva на Сря Авг 10, 2011 5:41 pm, променена общо 1 път
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Tanya » Вто Авг 09, 2011 9:30 pm

Любопитен сценарий, поне на пръв поглед! Не мога да си го представя Джансел като злодей, ама кой знае, ако се справи с тази роля, значи наистина е велик! Дано успеем да го гледаме ЛП както ПлС - онлайн и преведен! Ех, мечти.... [2dgq0jo.jpg] Кали, още веднъж благодаря! Имаш една детелинка още от срещата в Русе през пролетта у мен! Помниш ли? Когато беше дежурна и не успя да дойдеш (прости ми, че го пиша тук, а не на лични, ама май само двете сме на линия). [c06.gif]
"Ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб." Мечо Пух
Аватар
Tanya
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 09, 2011 9:38 pm

Tanya написа:Кали, благодаря, мила, за новото инфо за Джансел. Да не би да са започнали снимките на новия му сериал вече? Или са само подсказки от сценария? Ще се хване ли някой да превежда? Май само въпроси на консуматор поставям! Прощавай! [kz2vx9.gif]

Снимките са започнало на 5 август в Бодрум.
От 16 август ще продължат в Истанбул.
Сериалът ще започне да се излъчва от 5-10 септември по Стар тв.

Трейлърът (според мен) е първи - за целия сериал.
Подсказката е от 1-вия епизод.

Последна промяна kali_georgieva на Сря Авг 10, 2011 5:13 am, променена общо 1 път
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 09, 2011 9:43 pm

Изображение

Интервю с Джансел и Серкан (другия главен герой)
http://www.youtube.com/watch?v=C6mj0EExWOc&feature=player_embedded

(доловени изречения от интервюто)
...Джансел говори нещо за Франция и Германия по едно време - (ще има някакви препратки и към двете в сериала).
Джансел казв, че Серкан е най-облагодетелстван. Джансел с дълга коса и брада, Фахрийе с по-светла коса, а Серкан си е същият. Ха, ха, ха, Джансел се жалва (и се поглажда по брадата) от брадата си, нооо "рисковете на професията"...
Питат ги и двамата (понеже са с очила): Ама такъв ли ви е имиджът в сериала, очите ви няма ли да ги видим? Затова, Джансел си сваля очилата.
Серкан: "Най-голям проблем са ни снимките на лодката, тъй като морето много клати. Но ние се спасяваме, прегръщайки се един друг."
Джансел: "Селим започва нов живот (относно себе си, и относно Зейнеп, героинята на Фахрийе Евджен) - 13-14 години по-късно..."
Серкан: "Аз изпълнявам ролята на богаташа Мехмет, за когото Зейнеп се омъжва."
Джансел: "Лош герой няма" (във сериала).
Задават въпрос към Джансел: Няма лош герой, ама постоянно се говори за желание за отмъщение, а и че не сте играли нищо такова досега?
Джансел: "Събитията са различно и нетипично подредени. Но този мъж ще обича, ще видите."

Изображение

Интервю с Фахрие Евджен:
http://www.startv.com.tr/webtv.aspx?WebTVID=3625
Последна промяна kali_georgieva на Чет Авг 11, 2011 6:00 pm, променена общо 9 пъти
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Tanya » Вто Авг 09, 2011 9:45 pm

Ясно! Значи...ще чакаме. То септември, всъщност, ей го къде е! [difus_good.gif]
Лека нощ от мен, трябва да ставам от компа! [434.gif] До утре на всички упорити фенки! [canim.gif]
Аватар
Tanya
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот t1n43t0 » Сря Авг 10, 2011 11:12 am

И аз да се разпиша. [runlolarun.gif]
Калииииии [kalp.gif] [kalp.gif] [kalp.gif]
Изображение
'Je te souhaite tellement fort...
Je te souhaite trop d'amour.
Prends la vie à bras le corps,
puisque les miens sont trop courts...'
Аватар
t1n43t0
V.I.P.
V.I.P.

Статус:
Местоположение: София, България/Aberdeen, United Kingdom {İstanbul, Türkiye ♥ Madrid, España ♥ Θεσσαλονίκη, Ελλάδα}

Мнениеот kali_georgieva » Сря Авг 10, 2011 4:21 pm

Изображение

ФАХРИЕ ЕВДЖЕН (FAHRIYE EVCEN) В РОЛЯТА НА ЗЕЙНЕП

http://www.youtube.com/watch?v=uSLyrx3XKOg

Фахрие Евджен е родена на 4 юни 1986 година в Солинген (Германия). Тя е най-малката от четири сестри. Баща й е емигрант от Солун, а майка й е черкезка. Учи "Социология" в университета "Хайнрих Хайне" в Дюселдорф, но прекъсва и се премества с майка си в Истанбул, когато я откриват за киното, и й предлагат роля в сериал в Турция. Нейният първи опит е през 2005 година с поредицата Asla Unutma като гост-актьор. През 2006 година изиграва кратка роля в сериала Hasret заедно с Емре Алту. През същата година започва да се снима в сериала "Листопад". През 2007 година получава първата си роля в киното, във филма Cennet, където си партнира с Енгин Алтан Дюзайтан. Една година по-късно отново се снима за киното заедно с Толгахан Саишман - в Ask Tutulması. През февруари 2011 година участва в италиано-турската продукция "Синьора Енрика" заедно с Клаудия Кардинале, където изпълнява ролята на младата Енрика. Сега продължава висшето си образованието в Boğaziçi, но вече е записала "История".
Филмография:
● Asla Unutma Dizisi / Series (2005)
● Hasret Dizisi / Series - Songül (2006)
● Cennet Sinema Filmi / Heaven Movie - (2007)
● Aşk Tutulması Filmi / Goal of my life Movie - Pınar (2008)
● Takiye: Allah Yolunda Filmi / Hypocrisy: In the way of God Movie - Sevde (2010)
● Yaprak Dökümü Dizisi / Series - Necla (2006-2010)
● Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak / Being Italian with Signora Enrica (2011)
(играе ролята на младата Клаудия Кардинале)

(Интервю с Фахрие Евджен пред списание "Вог"- за м.септември 2011 г.)
ПОВЕЧЕ ХАРЕСВАМ ХОРА С НЕДОСТАТЪЦИ...

Фахрие Евджен позира пред модният фотограф Стефано Галузи за Септемврийския брой на Вог Турция. След снимките говори и за прикючилата след 2.5 г любов с Йозджан Дениз и връзките. (той е кюрд, до колкото знам. в много остър конфликт с Нургюл Йешилчай, която отказа да играе с него в новия й проект и за това поканиха Мурат Хан. Дениз е й певец, с малко женск глас)

Бих искала да съм „смесица” (микс), като Марлене Дитрих...

Фахрие Евджен, за визията на снимките. „След втората световна война европейската жена се въздига (съживява). И в това е удобството, комфорта: 50 те и 60те са години на жените. Точно затова харесвам феминизма в тогавашните италиански филми. Поглеждайки, във всичко в този период виждаме една завършеност и любезност, вежливост. А днес всичко ми идва като заповед, команда. И френската жена харесвам. Марлене Дитрих пък е съвсем друго нещо. Германка е, но има огъня на италианската жена, и едновременно носи и достойството на французойката. Като нея бих искала да бъда, в онази епоха бих искала да живея.”

Играе младостта на Клаудия Кардинале...

Евджен, четири сезона играе Неджля в Листопад. Ще станат пет сезона. Играе и в три кинофилма. Четвъртият, “Seniore Enrica: ıtalyan Olmak.”, ще бъде представен на 3 декември (2011)
Точно, и според епохата, подходяща роля, жена като нея. Защото италианското кино издига в култ актьорите. Да играе младите години на Клаудия Кардинале, фаворитката на Фелини, във филм. „Намериха ме чрез посредник от Листопад. Разбира се, много е важно й това, че приличам на Клаудия Кардинале на младини. Това е страхотно за мен. Снимките правихме в Истанбул и в Италия.

Личният ми живот, не искам да причинява болка...

Не е сребролюбец, опитва се да бъде решителна. „Че си заслужава да си търпелив, ако повярвам, ще настоявам до края. Пророкът, когато е дошъл на земята, е имал моето търпение” казва тя.

Замисляйки се: Фахрие и е прочута, известна, и като че ли не. Стои и вътре в тази окръжност, и извън нея. Ако славата е огън, трябва да го държиш под контрол до къде се разпростира.”Относно мен твърде много неща не се знаят, да. С възрастта съм все по-внимателна. Когато отивам да се срещам с режисьор, или пък с продуцент, да не се гледа на мен предубедено, и колкото по-малко неща се знаят, толкова по-добре. За вбъдеще, за да не съжалявам за преживени неща, от днес обмислям всичко. В един момент ако се изнервя, може да направя грешка и ще ми се лепне, десет години след това ще се върне, ще ме намери (грешката). Тази мисъл ме възпира.

С Йозджан 2,5 години бяхме заедно...

Всички знаем за връзката й с Йозджан Дениз, която ту започаше, ту свършваше. Не много срещан случай, продължава доста време, след това нещо се нарушава, но всъщност и не може да приключи. Казваме, че сме разделени, но вратата е оставена отворена, всеки момент всичко може да се промени – казва Фахрие Евджен. Заедно 2,5 години. Днес я има, а утре вече я няма, преминала е, не беше такава връзка. И заради това от тук нататък какво ще стане е трудно да предвидя.

Лесно ли е да си влюбен Фахрие, ако нe, трябва ли да се внимава с чувствата и да си сдържан: „Нещо трябва да ме „удари”. Може да е жест, дори походка може да е. Лесно e да се влюбя. Някакъв бутон трябва да се натисне. И хиляда пъти да сгреша дори, един поглед например може да ме възхити. Това според мен е любовта. Грешките, хора и връзки с недостатъци много повече ми харесват. По-добре да е трудно. Разбира се и да е хубав един мъж, в мен нещо трябва да се отвори.

Мъжът търси спокойствие в една жена...

Какво трябва да направи един мъж, за да успее да влезе в живота й, и да остане? Ето отговора: Ако за него съм приоритет, отговора на този въпрос е много важен. Къде в живота си ме поставя. Преди да стане каквото и да било, първо трябва да може да каже „ти”. Защото ако съм заедно с него, и се влюбя в него, и той стане мой приоритет, трябва да може да го каже.

Според теб един мъж какво трябва да намери в теб, за да остане с теб? – за да отговори на върпроса дълго време мисли. Май не беше гледала на себе си по този начин. Отговори малко смутено: Мъжът иска да намери в една жена спокойствие. Знам ли... Но за да остане с мен, може би, това което ще търси в мен е спокойствие и доверие. Предполагам, че и след двайсет години това ще е.

Казват, че жената трябва да е мъдра (умна)...

Казват, че жената трябва да е мъдра (умна). Мъжът в една връзка може да бъде дете, според мен жената е тази, която трябва да ръководи връзката. Разбра се и на мен ми се иска, ако той излезе от правия път, да мога и аз нещо дръзко да направя, но това са минали неща. Но ако искаш дълго време да бъдеш и майка и добра съпруга, мъжът трябва да може да се допитва до теб. Жената с бърз, пъргав ум може с всичко да се справи (всичко да разреши). Може би трябва да бъде малко строга, но винаги с милосърдие и зрялост. Жените трябва да е жена, и да излъчва доверие. Но разбира се първо трябва да избере подходящия за себе си мъж.

Бащин съвет (наставление)...

В живот ви време и място не се обвързват, след пет години къде ще бъдете дори през главите ви няма да е минало, - казваше татко. Вярвам в това. Но малко по различно, в зависимост от това какъв човек съм. Ако аз съм господар на нещата, нищо не може да ми бъде отнето от ръцете.

Превод: Dani_ka
Последна промяна kali_georgieva на Нед Авг 14, 2011 2:30 pm, променена общо 4 пъти
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Re: "Yalancı Bahar" (Лъжовна пролет) - с Джансел Елчин

Мнениеот kali_georgieva » Чет Авг 11, 2011 3:47 pm

Samira Garayeva posted:

Джансел дава някои подсказки в интервюто си:
1) няма лош мъж- това означава, че всеки характер си има позитиви и негативи, но ние сме способни да ги заобичаме /харесваме/
2) Зрителите ще харесат Селим. Той е чувствителен мъж, единствената разлика е, че вижда хората под различен ъгъл.
3) Епизодите ще са много вълнуващи и ще завършват по вълнуващ начин. Ще има доста екшън (бел. на прев. може би в смисъл на действие, динамика). Дори Джансел е бил затруднен в изиграването на някои сцени.
4) Джансел харесва Фахрие, особено новия й имидж. Той мисли, че тя е красива, като бебе (чиста красота). За тях е добре да могат да изразяват правилно чувствата си. Той ще може да я гледа с влюбен поглед.
5) Джансел казва, че не винаги печели добрият. Това означава, че на финала ще спечели Азиз-Селим (както знаем той е лошият).
6) Най-важното нещо е, че Селим ще е любящ (любим) мъж. Това ми харесва. Обичам да гледам любящият Джансел.
(Превод: missence)
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Vihar » Пет Авг 12, 2011 10:48 pm

Кали [236.gif] много благодаря за новата тема и за това ,
че ни държиш в крак с новините за новия проект на
нашия фаворит (нали мога да го нарека така [2dgq0jo.jpg] ).
Очаквам с нетърпение да започне излъчването !
Изображение
Ти виждаш нещата и питаш "защо?",
аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"
Джордж Бърнард Шоу
Аватар
Vihar
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот kali_georgieva » Пет Авг 12, 2011 11:13 pm

Vihar написа:Кали [236.gif] много благодаря за новата тема и за това ,
че ни държиш в крак с новините за новия проект на
нашия фаворит (нали мога да го нарека така [2dgq0jo.jpg] ).
Очаквам с нетърпение да започне излъчването !

[newsm10.gif] [newsm10.gif] [newsm10.gif]
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Моргана » Нед Авг 14, 2011 11:44 am

Здравейте момичета,
понеже сте събрали много инфо за филма, направих отделен раздел и преместих темата, за да е видима за всички.
[236.gif]
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот kali_georgieva » Нед Авг 14, 2011 1:13 pm

Моргана написа:Здравейте момичета,
понеже сте събрали много инфо за филма, направих отделен раздел и преместих темата, за да е видима за всички.
[236.gif]

Оооо, благодаря Морганче!!! [141.gif]

Един колаж на Фунда. Неин любим актьор е Джансел (носи си го по подписи и аватари....)

Изображение

И една лоша новина - Томрис Гиритлиолу е болна...
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/unlu_yapimci_tomris_giritlioglu_akciger_kanseri_ne_yakalandi_.htm

Тази жена открила толкова талантливи актьори - Туба Буюкюстюн и Берен Саат...
Намери Джансел Елчин чак във Франция, и му повери главни роли в едни от най-добрите си проекти...
Защо ли го е правила (при положение, че се налага и дублиране)..., просто му е повярвала в таланта...

Нека бог да е снея и и даде сили, да преодолее това състояние!!!
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Архив