ASI-BG.COM • Виж темата - Седем часа разлика

Седем часа разлика

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Седем часа разлика

Мнениеот Моргана » Вто Авг 30, 2011 3:23 pm

Седем часа разлика

Изображение

Власт, корупция и любов между Ню Йорк и София очакват зрителите на bTV от есента, когато тръгва новият сериал на телевизията "Седем часа разлика”. Абсолютно всеки герой е вдъхновен от реален персонаж, като съдбите на всички са свързани помежду си. Засегнати са хора от всички социални категории и поколения емигранти, заяви в студиото на "Тази сутрин” Любен Дилов-син, който е един от главните сценаристи на поредицата.

"Мнозина от героите ни в Америка плюят по България, но тя е винаги в тях. Има го вътрешният конфликт и мъка по място, което са напуснали. Не са станали американци, никога няма и да станат”, разказа на свой ред Милена Фучеджиева, също главен сценарист на сериала, която от личен опит знае какво значи да си на "седем часа разлика”.

"Сериалът е семейна сага, въпреки криминалните елементи. В основата са личните отношения. Почти няма българско семейство, което да няма близък, който да живее постоянно в чужбина. И докато ние получаваме достатъчно известия за материалното им състояние, тоест снимки пред автомобили, вили, пред служебния офис и т.н., какво се случва в душите им малко знаем”, заяви още Дилов-син. Той подчерта, че историята е доста фабулна и пропускането на дори един епизод ще е проблем за улавянето на детайлите около всяка история.

Сред героите на поредицата има висш съдия, руски мафиот и собственик на българско заведение в Америка, млад и неподкупен прокурор, емблематичен бизнесмен. Героинята на Ваня Цветкова – Таня Стоева, например, е корумпиран съдия с голямо влияние и има връзки с подземния свят. Дъщеря й обаче става гадже със сина на журналистка, която я разследва. Децата не знаят, че има конфликт между родителите и че те ще застанат между тях.

В ролите
Ваня Цветкова, Малин Кръстев, Симеон Лютаков, Александра Раева, Мария Статулова, Калин Сърменов, Ники Сотиров, Евелина Борисова и др.

Продуцент - Магърдич Халваджиян,
главни сценаристи - Любен Дилов-син и Милена Фучеджиева

Страницата на 7 часа разлика във Facebook
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Re: Седем часа разлика

Мнениеот kali_georgieva » Вто Авг 30, 2011 6:01 pm

Морганче, благодаря за темата.

Радвам се, че и в България започнаха да се правят сериали и то (по мое мнение) доста добри.
Абе набираме скорост... Положителното в цялата тази работа, (гледането на български сериали) е че не е необходим превод и редене на буквички.... [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
Искам да стане така, че на туркините, рускините, румънките и т.н. толкова да им харесват нашите сериали, че да започнат (като нас) да ги превеждат на техния си език... [laughing5.gif]
Чух, че в Македония много харесват "Стъклен дом". "Стъклен дом" се излъчва и в Хърватия..., абе напредваме...

Желая успех на новия сериал.
Ще го гледам.
Най-вече заради Ваня Цветкова - ще го гледам.
Аватар
kali_georgieva
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Вто Авг 30, 2011 7:48 pm

Ами то 800 000 македонци са с български паспорти, как няма да харесват "Стъклен дом" [happy0195.gif]
За жалост в другите държави, които е закупен, сериалът не се радва на особен успех.

Факт е обаче, че сериалите ни стават все по-добри, което мен също много ме радва.
Смятам да гледам и този, въпреки, че не съм "сериалопоклонничка" и много бързо губя интерес.
Ще го следя най-вече заради Любо Дилов-син [2dgq0jo.jpg]
queen_of_spades
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Вто Авг 30, 2011 10:01 pm

Здравейте , благодаря за темата [480.gif] ,със сигурност ще го гледам сериала и ще следя темата.Дано наистина този сериал е интересен, щото досега гледаните бг сериали нещо не ми допадат.
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Авг 30, 2011 10:32 pm

[464.gif]
И аз ще го загледам, не обещавам да го гледам, че съм малко резервирана към бг сериалите, но ще направя опит.

Да си призная Стъклен дом е повече от ужасен за мен, не толкова като сценарий, колкото като звук и като игра на тия ръбове, но това си е мое мнение.
Дано този е по-добър.

Ще чакам и Английският съсед, и за него ще направя тия дни тема, само да намеря инфо, че нали ще се излъчва по БНТ - телевизията майка и както сами се сещате из нета няма много инфо [happy0195.gif]
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Вто Сеп 13, 2011 9:28 pm

Морганче, аз благодаря за темата. [kalp.gif]
По мое мнение Стъклен дом не е нещо което ме впечатли особено много ме дразнеше начина на игра на артистите ни нищо общо с онова, което съм свикнала да виждам и чувам, мое мнение.
Ще го загледам, макар да си знам, че от този филм ако мога да пропусна епизод то от някой турски дето ме грабне трудно бих допуснала нещо подобно. [107.gif]
Обичам вииииииииииииииииииии чао. [236.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот galiateneva82 » Нед Окт 02, 2011 10:03 pm

[28307_696.GIF] Някой гледа ли сериала,тази вечер много ми харесаха епизодите, засега от актьорите най- много ми харесва Ваня Цветкова. Мисля че много добре пресъздава образът на Таня Стоева.
Сцената с маските и побоя беше много страшна, първоначално мислех че може да е Роки ,щото очите на този със зелената маска са като неговите - тъжни. Другият вариант ми е прокурорът Иванов [newsm12.gif]
Накрая Таня като разбра че е и изнасилена Мая направо се срина,много въздействащ момент.
Изображение
Приятел е този, който идва , когато всички други си отиват
Аватар
galiateneva82
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот queen_of_spades » Пон Окт 03, 2011 9:07 am

Изображение
queen_of_spades
V.I.P.