ASI-BG.COM • Виж темата - Aşk ve Ceza - 15 / Любов и наказание

Aşk ve Ceza - 15 / Любов и наказание

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Aşk ve Ceza - 15 / Любов и наказание

Мнениеот bibisita » Чет Мар 01, 2012 7:03 am

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!Изображение
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Чет Мар 01, 2012 7:58 am

Баба Марта бързала ,мартенички вързала, на момиче и кокиче, на момче и на дръвче!
Аз пък връзвам на теб, с пожелание за късмет !
Изображение
Биби и на теб да е честита !
да ви е сладко кафето с пожелание за усмихнат ден !
Изображение
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 01, 2012 12:40 pm

Изображение ой-ла-лаааа... Изображение Изображение
Изображение Sari, Serif, Yanik and Iska Ibo [difus_blush2.gif]
Скрит текст: покажи
Изображение [6311_467.GIF]
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение Изображение

Здраве и късмет и на Изображение, но по-добре да си играе, да не [14ctngx.jpg] ... ... [kangura_crazy.gif]
Иначе добре го раздава - обикаля TV програмите Изображение

P.S. [6311_467.GIF] [difus_blush2.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Последна промяна petan на Чет Мар 01, 2012 4:26 pm, променена общо 1 път
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот mariya.1942 » Чет Мар 01, 2012 2:14 pm

Честита Баба Марта!
Нека зараждащата се Пролет да ни донесе здраве, да изпълни сърцата ни с любов и да ни направи по-добри!

Изображение

НАЗДРАВЕ! В очакване на вълнуващото събитие тази вечер с любимият ни Мурат! [hearts.gif]

ПС: Благодаря на Диал и Петан за поздравите и пожеланията, а също и за това, че поддържат темата с информации и снимки от новия сериял...Искам да попитам дали ще има тема за "Мълчаливите" и съответно превод...Благодаря предварително! [vrwt1s.jpg]
Image
Аватар
mariya.1942
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 01, 2012 7:53 pm

Гледайте ме в SUSKUNLAR

Изображение

Изображение http://canlitv.im/live/337/show-tv.html
http://www.hdtvizle.com/13-show-tv-hd-canli-izle.html
http://www.etvizle.com/show-tv-canli-izle/
http://www.tvizler.net/2011/04/show-tv-canl-izle.html
http://www.bedavacanlitvizle.com/show-tv-alternatif/
http://www.online-tv-izle.com/online-show-tv-izle
http://www.canlitv.net/show_tv_izle.aspx

или на запис ...ще поглeдна дали и къде го качват в You Tube ...

Приятно гледане, пък дано да вденем без превод [think.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 01, 2012 10:14 pm

[c06.gif] 1:30 не се отлепих от монитора , нямаше и реклами!
Браво на турците и сценаристката за началото!, а и музиката беше [difus_19.gif]
Сарп е върха - довършиха с Мурат докрай разстрела на мафиота, Мустакаткото е готин, за Мурат - без коментар, а тази патка Аху на финала ми зацикли екрана - на неподходящото място в неподходящо време [277.gif]
Още не вдевам с имената ... сцените с децата в затвора - надминаха и американците [laie67dgirltv7.gif]

Потопих превода с кутия цигари и .. Изображение
Засега началото е ОК! (рейтинга утре ще видим).

Може и да съм пристрастна (Sleepers е върха), но ще гледам и тези, пък да видим ...
Щраках до 1-вия час и после се занесох [laie67dgirltv7.gif] , ама тая турска баклава им изяде на дечицата главите [277.gif] Нека излезе серията и тогава ще фоткаме, щот иначе не си заслужава ...

някои кадри ...

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ето тук качват http://www.youtube.com/user/LeventKabas ... ture=watch
Гледайте, заслужава си и без превод!
Ще видим после къде ще го гледаме с превод и какъв! Изображение

Maria, сега видях [2dgq0jo.jpg] Тема няма да правя, не съм специалист!, а съм и карашък - с Dial захванахме Anneler ile Kizlari и те го спряха [277.gif] на 13 серия, макар че дизито си струваше, но проблема с бердела и жените в Турция, засега явно не се харесва на турците и ...

Пускам ви линк към iimmgg.com на VYK 968 [difus_18.gif] от офиса на адвокатската кантора, където работи Ecevit http://vyk968.iimmgg.com/gallery/g424eb ... 5eb2130b1/

P.S.
Линковете ще бъдат активни 120 часа. Suskunlar.BL.01.DVB.XviD.TORA.avi http://tranzit.dir.bg/load.php?id=ftMeq ... ODE1141392

YouTubeBu http://youtubebu.com/video/12406/Suskunlar-1Bolum-Izle

Kanal von OfficialSuskunlar http://www.youtube.com/user/OfficialSuskunlar/videos

Total: 5 SUSKUNLAR SHOW TV 19:55:26 21:41:14 01:30:51 6,12 13,63 [kangura_crazy.gif]
AB:3 SUSKUNLAR SHOW TV 19:55:26 21:41:14 01:30:51 6,46 15,05

И Мурат дано престане да се усмихва насила (изкуствено) ... влезе в амплоато си едва към средата на серията ...нещо мацките не му изкарват чаровния поглед - поне в началото ...

Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пет Мар 02, 2012 8:22 pm

Петан мерси за инфото , снощи не гледах но утре ще наваксам
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Мар 02, 2012 11:09 pm

Suskunlar Dizisi 2.Bölüm Fragmanı

Аде, идва комисаря от полицията [321.gif] ИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Мар 03, 2012 9:24 am

[28307_696.GIF]
Честит празник [100.gif]
Петанче [emo-iloveu.gif] мерси за инфото,аз със сигурност,ще гледам,дано да го има и с превод [iconmelek.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот bibisita » Съб Мар 03, 2012 11:31 am

Честит празник!
Честит имен ден на всички Тодоровци и Тодорки!
Филма не съм го гледала още имах ангажиент,но ще го наваксам.Имам чувството ,че съседите се ориентират към друг вид филми.Следя Край,сега ще гледам и Мълчаливите,определено не са като филмите до сега.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Мар 03, 2012 11:50 am

Честит празник на Българите по всички краища на света [difus_18.gif] Изображение

Еджевит: Има неизплатен дълг отпреди 20 години, сега със смъртта на Зеки дойде време за разплата
Билял: Предлагам да ги свалим един по един, и къде да направим това, на него, на гроба на Зеки
Някой в кола: Стъпчи го!
Еджевит: Ще ги накарам да обяснят всичко, което ни направиха, ще запиша всичко това на видео и после ще го представя на делото.
Билял: Ако някой научи какво се е случило с нас, дори това да е в съда, кълна се, ще се самоубия
Мъжки глас: Свършен сте господин адвокат
Еджевит: Как можеш да мислиш само за себе си и да оставяш улики
Билял: Еджевит!
Зеки: Повече неможе да бягате от истината приятели , тя ви преследва в тъмнината, раздялата не убива, истината обаче може да го направи…

нали си падам малко по бандюгите [difus_nea.gif] , та ето какво копнах за нетърпеливите оттук-оттам [difus_blush2.gif]
от Мишел - следя я [runlolarun.gif] за превода!

Встъпителните думи на Зеки, в началото на серията.

Зеки
„Знаех си, чаках го, даже много издържах, защото нашия край се знаеше от началото. Бяхме 4 души, четири невинни деца на квартала „Дъното на ямата”. Еджевит, т.е. Шериф-нашия лидер, Билял, т.е. Саръ най-малкия сред нас, Ибо, т.е. Ъска жизнерадостния между нас, аз Зеки, т.е. Янък и още Аху, скъпа на всички ни. Това бяхме петимата. Сториха ни нещо лошо и ние се заклехме...да мълчим. След години ще ни дадат едно име, ще ни нарекат Безмълвните. Сега никой незнае. Само аз знам. Всъщност нашата история беше приключила преди 20 години, но тази сутрин всичко почна отначало. Аз го започнах.

От години не се бяхме виждали. Тръгнахме по съвсем различни пътища, от нас само един беше късметлия. Учи в добри училища, имаше всичко, скъпи коли, дългокраки любовници, отбрана компания. Забрави „Дъното на ямата”- квартала ни, детството си, това, което го сполетя, но повече не позволи несправедливост към никого. Еджевит Оран, т.е. нашия Шериф. Еджевит, на върха на кариерата си. Казват, че дума човек не убивала, но тази го довърши...а беше на крачка да победи.

Не всички бяхме късметлии като Еджевит. Някои от нас трябваше да положат много повече усилия, за да се задържат в живота, например Ибрахим Кене, нашия ъска Ибо ...И човека, на който казва батко е нашия Саръ, Билял Туткун. Бяхме се заклели да не се виждаме, но Саръ и Ъска отдавна бяха я нарушили тази клетва. Бяха принудени, защото никога не напуснаха „Дъното на ямата”. Изритаха ги от гимназията, когато Билял беше в първи курс, а Ъска във втори курс. Техният проблем не бил в ученето. По-правилно е да се каже, проблема на Билял бил различен. Що се отнася до мен .....нито открих парите като Еджевит, нито тичах след тях като Билял и Ибо. Аз съм Зеки Сисанлъ – Янък Зеки. Нямах къща като човек, нито приятел, нито любима..Но последното казано днес бе на път да се промени. В един ден имах кандидат хем за баща, хем за съпруга. Не можех да се побера в себе си. Съдбата щеше да се усмихне и на мен, ето че живота не бил толкова несправедлив.

в този турски форум след серия слагат и реплики ... с GT, но на engl., щото иначе на bg. е голяма боза [laie67dgirltv7.gif] http://www.dizifilm.com/forum/showthrea ... st16621829
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Нед Мар 04, 2012 12:07 am

Добра нощ [41.gif]
На ход е funda [difus_18.gif] с великолепните портрети на Муратовите превъплащения - вече и от Suskumlar !
Изображение
http://d1203.hizliresim.com/v/3/36r95.jpg
http://e1203.hizliresim.com/v/3/36trj.jpg
девойката има нужда от консултация със специалист по дентална медицина, но е по-добре да си притваря усмивката когато играе, извън това - нейна си работа

Изображение

Финала:
А- На 60 места попитах, за да те открия. Има съдебно заседание казаха и аз побързах да дойда.
Е- Какво, нещо ли е станало?
А- Не нищо не е станало имах да ти казвам нещо...
Е- Кажи
А- Не знаеш как се зарадвах вчера като те видях в ателието..
Е- И аз се зарадвах Аху
А- Накрая дойде...
Е - Дойдох.
А- Ще поискам нещо от теб.
Е - Искай.
А- Не идвай повече, разбра ли? Ние с Билял сме заедно.
Е- Как не ми го е казал Билял...
А- Ето аз ти го казвам Еджевит. Незнам защо дойде.
И още, за каквото и да си дошъл да направиш не го направи...
Както си влезнал в живота ни, така и се махни, разбра ли
Сбогом

Срещата в полицията
İbo : Сякаш всичко ни е ок.
E: Няма време, хайде после ще се прегръщате
Z: Такова нещо като после няма, братле
E : Сега ти разкажи всичко от самото начало братле.
И от колко седмици подготвяш това, грешка
Z: Грешка-мрешка няма, просто слязох и застрелях Юзджан.
E : Шшшт ти никой не си застрелял, не си признавай. Остави на мен , аз ще оправя това.
Z : Еджевит аз и една мравка не съм смачкал, Бог ми е свидетел, но застрелях Юзджан.
E : Добре, млъкни и да си го застрелял ще оправя това.
B : нищо няма да оправиш
E : какво значи това
B : Значи, че не съм те довел да разрешаваш случая братле
E : защо си ме довел
B : Доведох те, за да довършим работата започната от Зеки.
Забрави ли?
Забравили ли какво ни сториха?
Забравили кои бяхме преди да ни го сторят?

Монолога на Еджевит в болницата при Зеки

Зеки, с теб съм братле, ще излезем заедно от тук-ти, аз, Иска и Саръ, ето защо не ти казвам довиждане, не ти пожелавам хубав ден…има още толкова много неща (за казване) днес, но ще ти ги кажа, когато излезем от тук.
Ще кажа, че съжалявам, че неможех да остана, затова си тръгнах, неможех да се изправя срещу вас (неможех да ви погледна), аз никога не забравих погледите ви братя мои, каквото и да правех аз никога не забравих, ще ви кажа всичко това, когато излезем от тук , няма да ви го кажа сега, спасете Зеки , ДОКТОРЕ!!! Моля те, не умирай…

P.S.
В кафенето
B : Сега, чу какво каза Зеки. Нашите сметки са с тези 4 човека. Аз и и без това ги издирвам.
B : Не ме прекъсвай Ибо. Озджан работи заедно с Ирфан, занимават се с нещо незаконно, ще разберем какво. Този Саит в хосписа още работил, все още е там, не е напуснал тази работа. Ако го потърсим ще го открием, паднал ни е в ръчичките. Към Газанфер не допълвам нищо различно, Никой не знае. Това е ще ни занимава..вече
İbo Свършени са, дай боже
Bilal : По въпроса за Озджан. Не ме допускат по него. Този тип отпреди се разкарваше с двама души охрана, сега вече се движи с цяла орда. Вече ти трябва да намериш начин да се добера до него и да го ликвидирам. Това е плана..има ли въпроси.
Ecevit Защо да го правя?
Bilal : Моля, какво каза..
E : 20 години работих като куче. И все още го правя…напуснах майка си, дома си. Отидох на другия край на света, чистих тоалетни, бърсах подове, носих чай…така учех аз, така градих живота си…от нулата…за колата си, дома си, работата си на никого не съм задължен, но си направих нов живот Билял, сега защо го правя това..
B : Сега ти забравили ли какво ни сториха онези хора?
E : Имам нов живот ти казвам, чуваш ли?
B : Значи си забравил а?
E : Изоставих миналото си, всички и всичко. Започнах отначало. С пот спечелих всичко, Защо да се обръщам/връщам сега.
B : Еджевит за последен път те питам…забрави ли? Забрави ли спането на бетона в изолатора? Забравили какво е да си лягаш в собствената кръв? Забравили крясъците, наказанията на онзи мъж? Това, което изживяхме…забрави ли?
E : Забравих
B : Лъжа
E : Всичко забравих, нищо не е било, мина, аз забравих.
B : Не си забравил брат, не си..затова спиш вечер на светнало, затова все още виждаш кошмари, затова когато видиш да издевателстват над дете буря те изгаря буря..
E : Не
B: Нали е несправедливост Шериф? Каквото искаш промени, дома си смени, колата си смени, жена си смени, смени приятелите си, но тази работа не може да я захвърлих, да спреш да я следваш. Защото, заради това, което ни сториха в този хоспис, ние все още сме там и ние няма да излезем от там.
E : Излязох, няма да се върна тука..Аз съм друг човек вече, няма да се върна тук още веднъж. Не помня…и вас не помня. Нищо няма да направя, разбрахте ли. Това е последната ми дума..забравете ме и не ми се показвайте насреща вече.
İbo . Шериф ?
B : Шшшш ще се върне.
İbo : Откъде знаеш ?
B : Защото ще си спомни в един момент.

Зеки - Саръ не разбира положението, Сари е невеж, Саръ си няма и на идея...но за тази война/поход Саръ е прав, вратата на тази дупка е била отворена вече един път...

В апартамента
Е- Бирсен, тук ли си, какво е станало с шалтера
Б- Тук съм
Е- пусни шалтера, къде си, Бирсен нещо ли е станало..
Б- тука съм
Е - пусни го тогава /той не може да стои на тъмно/ Бирсен не го прави, пусни го
Бирсен- Изненада
Пред огледалото
Е-"Забрави, забрави, забрави, не нищо не се случило, забравих...
Бирсен - всички си отидоха, отпратих ги
Е- съжалявам
Б- не искам извинения
Е - какво да направя
Б- разказвай
Е - няма какво да ти разказвам
Б- защо тогава сме тук Еджевит, за пръв е различно, като полудял си с часове си в банята затворен, какъв ти е проблема
Е- Нямам проблем
Б- Аз имам, аз имам проблем, омръзна ми от всичко, което се налага да правя, имаш всичко, какво още искаш Еджевит .../ще ме извините но има големи пролуки между диалогаа нямам време да ги изгледам/ Когато той получи криза, тя го прегърна опита се да го съвземе, той каза че всичко вече е ок, но тя пак настоя да и разкаже и че нищо не е наред. Той стана и отиде да се разходи.

Билял и Аху
Ahu : Пил си и си ядосан..
Bilal : Защо не е заключена тази врата?
Ahu : Пак се почва.
Bilal : Детето къде е? (явно й е компания)
A: Изпратих го в къщи.
B: По това време?
A: Какво да направя, цял ден беше тук, измори се детето.
B: Номер едно си Аху..номер едно.. Вратата не е заключена, ти си сама вътре, но явно непознаваш махалата
A: Познавам я, ако си спомняш и аз съм израснала тук и при това въобще не съм излизала всъщност.
B: Какво правиш, опитваш се да ме засегнеш ли? Направи го де. Ти не ми вярваш, не ми се доверяваш..Аз не съм ли некадърник /нищо започнато не съм довършил/..Но ще видите ще довърша това, което никой не може да направи…
A: Bilaaal.

Вечерта, след разговора в кафенето
A: Билял какво е станало? Билял какво си направил с ръката си? Сби ли се?
B: Въобще не се е променил нали… Еджевит? Все още е привлекателен, добре облечен, изтънчен..
A: Защо е дошъл, каква работа има тук…колко години станаха…
B: Нищо
A:Нещо ли е станало…виж кажи ми истината..
B: Неее, затъжил се и дошъл..
A: постоянно ли ще идва вече?
B: Защо питаш?
A: Мен какво ме интересува, ако иска да идва, да идва… за това искам да кажа…ако дойде отново, според мен трябва да му кажем..
B: Какво?
A: Че сме заедно, не му ли каза. Днес не можах да погледна момчето в лицето…
B:) Засрами ли се…Аз цял живот съм те обичал и от никого не срамувам…Засрами ли се
A:. Аз не искам така..знаеш
B: Еджевит е мой брат не мога да го излъжа, когато му дойде времето ще му кажа. Лично ще отида и ще му кажа.
A: Добре, дай си ръката, браво на теб юнако, съсипал си ръката си

Изображение
Последна промяна petan на Пон Мар 05, 2012 5:26 pm, променена общо 1 път
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Мар 05, 2012 11:51 am

[107.gif] Преводи /частични/ на репликите се правят по сайтове на арабски, руски, хърватски, турски ... [difus_23.gif] не знам какво разбрах и какво не [think.gif]

ей тези ми харесаха [kangura_crazy.gif]

ИзображениеИзображение

арее... вън ... имаме да си говорим Изображение

аре бе, до кога ще те чакам [277.gif] Изображение двамата като тандем са [difus_19.gif]

тази явно за роклите се е съветвала с Нурга [kz2vx9.gif] Изображение но иначе мацето не е лошо [difus_17.gif] иде му на фасона на Муратко, а и зестра си има - татенце с кантора [kangura_crazy.gif]

загубих някъде из нета измъчените усмивки на Еджевит, ама като ги намеря, ще ви ги пусна ...

чакаме и BG превод ...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот mariya.1942 » Пон Мар 05, 2012 12:09 pm

[464.gif] Здравейте, момичета!
Петан, благодаря ти за снимките и информацията... [11363_980.GIF]
Аз успях да гледам и то почти без проблеми първия епизод на Мълчаливите и мнението ми напълно се покрива с твоето...Много обещаващо начало...сцените с децата са покъртителни и дано не прекалят с тях, защото едва ли ще издържа да гледам....Не понасям насилието, а срещу деца е нещо непоносимо... Голяма драма се очертава да бъде сериала...Дори и без превод си заслужава да се гледа.
Прикрепих се към БГ мамите и от там разбрах подробностите и превода, който и ти си пуснала...Много различен е Мурат, но за сега ще се въздържа от коментар ...израства с всяка следваща роля...Дано тази роля да му донесе истински успех...Другите актьори също са добри, но имената им едва ли скоро ще запомня...Операторската работа е на ниво и наистина е впечатляваща музиката, която както разбрах от известен турски композитор...
Е, пожелавам успех на Мълчаливите!!! [newsm10.gif]
На всички вас спорна и успешна седмица! [hearts.gif]

ПС: Само аз ли не си виждам аватара, подписа и изображенията?!?
Image
Аватар
mariya.1942
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот petan » Пон Мар 05, 2012 7:08 pm

Suskunlar, İkinci Bölüm İkinci Fragmanı

"Ben seni unutmak için yıllarca uğraştım, ama bir an, tek bir an.." Suskunlar yepyeni bölümüyle Perşembe günü saat 20'de ShowTV'de!/GT: "Аз се опитах да те забравя в продължение на години, но за миг, за един миг ..." Четвъртък в тихата част на чисто нов 20 ShowTV'de!/

2.Bölüm fragman ;

Ecevit: Bize yaptýklarýný unutmak yirmi sene aldý , hatýrlamak bir an.
Ahu: Ben seni unutmak için yýllarca uðraþtým, ama bir an, tek bir an..
Bilal: Ýþte böyle defol git , sen defol git.
Ecevit: Sana mutluluklar..Ahu'yla...
Zeki: Hangisi daha zor gerçeði söylemek mi sevdiðin birinin gözüne baka baka , yoksa ona yalan söylemek mi ?
Bilal: Bekle beni kardeþim,ben de geleceðim yanýna.Bu gece..yanýmda bir de misafir getireceðim.

Young Ecevit: Leave him, Leave him alone...
do not take him please donot
Ecevit: It has taken 20 years for us to forget what they did to us Iska, but only a moment to remember
Ahu: I fought very hard to forget you,
but in a moment a single moment
Bilal: Just like that, just go, would you just go!
Ecevit: I wish you happiness with Ahu
Bilal: Ecevit
Ahu: I told him
Zeki: Which is more difficult, admitting the truth while looking into the eyes of someone that you love, or lying to that person
Bilal: Because there is a debt from you that has remained unpaid
Ecevit: The police will be able to trace the phone call
Police: I have just finished you off Mr. Attorney
Bilal: Ecevit!!!
Mans Voice: Watch Out!
Bilal: Wait for me my brother, I am going to be joining you, tonight,
I will also be bringing a guest...

Thanks Cennet for translation.

посещение на снимачната площадка 0т днес http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=10836
[kangura_crazy.gif] http://www.yukleresim.com/di-IJC4.png
[difus_what.gif] https://lh3.googleusercontent.com/-C9ZI ... 00/222.png
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Мар 06, 2012 5:48 pm

Изображение [difus_18.gif] ....Изображение [think.gif]

2.Bölüm Özeti

“Ayrılık Öldürmez…Gerçekler Öldürür”

Ahu'nun Bilal'le birlikte olduğunu öğrenen Ecevit'in içinde bir şeyler kırıldı. Bilal'in tamam mı devam mı sorusuna cevap vermek, o yüzden bu kadar zor.Ama Ecevit ve Bilal'in dostluğu, bu soruyu taşıyabilir. Çünkü daha önemli bir soru var: Nasıl intikam alacağız?

Düşmanlar belli. Geçmişte onlara unutulmaz işkenceler yapan dörtlü. İrfan, Sait, Özcan ve Gazanfer. Ama intikam planı henüz belli değil. Çünkü yola nasıl devam edecekleri konusunda Bilal ve Ecevit farklı fikirdeler. Artık bambaşka adamlar olan bu iki kardeş, ilk günden fikir ayrılığına düştüler bile. Bir yandan İrfan peşlerinde, Özcan'ı öldüren adamları arıyor. Bir yandan yeni bir avcı daha giriyor resme. Zıpkın gibi bir polis, Gurur Kutay. O da Özcan cinayetinin peşinde. Ahu öte yandan, Ecevit'i göndermeye çalışıyor hayatlarından.

Bir noktada, öyle bir sıkışıyor ki her şey. Ecevit'in hepsine birden yetişmesi mümkün görünmüyor. Bir plan yapmazsa eğer. Ya kendini feda edecek. Ya Bilal'i...
‘Suskunlar’ ikinci bölümüyle 8 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

"Раздялата няма да те убие..Истината убива"

Когато Еджевит разбира,че Аху и Билял са заедно,нещо в него се пречупва.
Да даде отговор на въпроса на Билял: Спираме..или..продължаваме..
Е много трудно.
Но приятелството между Еджевит и Билял може да понесе този въпрос.
Защото има нещо,което е по-важно: Как ще отмъстим?
Враговете се знаят.
Четворката,която е била изтезавана в миналото,от Ирфан,Саид,Йозджан и Газианфер.
Но планът за отмъщение все още не е ясен.
Защото Еджевит и Билял имат различни идеи,за да продължат започнатото.
Двамата братя,които са вече съвсем други хора,още от първия ден се разделят,поради несъвместимост на идеите.
От една страна,Ирфан е по петите им,търсещ убиеца на Йозджан..
От друга страна,се появява и нов ловец в историята..
Полицай,точен като харпун,Гурур Кутай.И той разследва убийството на Йозджан.
А Аху от друга страна,се опитва да премахне Еджевит от живота им.
В един момент всичко е обтегнато.
Еджевит изпитва съмнение,че ще може да смогне да се справи с всичко това.
Ако не подготви някакъв план..Ще пожертва себе си,или..Билял..

http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... e2q04v.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... 94l1ui.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... 2z8r2l.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... y4x92b.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... f7ds1w.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... wkcwhc.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... 6gsqww.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... p07hey.jpg
http://www.almlf.com/get-3-2012-almlf_c ... sayhmr.jpg
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Мар 07, 2012 11:59 am

[41.gif]
Раздавам го като пълна откачалка [kangura_crazy.gif] в темата - никой не ще да пише или поне да каже Hi , а съм сигурна, че гледате Муратко и сие [g060.gif] (друго турско не гледам, разнообразявам си почивките) ...
Та ето какво намерих при хърватките - там има агенти на КГБ & ЦРУ [laie67dgirltv7.gif]

Изображение Изображение [2tooth.gif] роман от 2007 г. ... Османската империя ...
A trivial fact is that each of his books have a character named "Uzun İhsan" (meaning "Ihsan the Tall"), which is in fact a reference to himself. Anar is a tall and imposing figure, with a height over six feet four.

Те затова ли все повтарят, че е адаптация на Sleepers от 1996 г. с турски привкус [difus_nea.gif] да не би хората да си помислят, че е адаптация на тоз роман и да юрнат да увеличат продажбата [think.gif]

Сарп е прегърнал ролята си от раз [difus_ok.gif]
Изображение Изображение Изображение

Изображение [difus_18.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bibisita » Чет Мар 08, 2012 6:53 am

Бъдете мили и добри, бъдете скромни в любовта, бъдете горди за това, че носите името-”жена”.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
Снощната серия беше Моето си е мое,Чуждото е общо!Правели Агата на глупак,ама той си беще глупак през цялото време.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Чет Мар 08, 2012 8:02 am

Добро утро ,
Изображение
Биби мерси за пожеланията ,
Петанче чета те не си сама , но напоследък не ми стига времето за да пиша , обещавам да се реванширам след събота , само накратко дамите до Еджвит ми харесват и двете са много хубави и нежни и стоят добре до него за разлика от друга особа
Усмихнат ден ви пожелавам и ви пускам една моя любима песен !
http://www.youtube.com/watch?feature=iv ... GImoycQt5s
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив