ASI-BG.COM • Виж темата - Целомъдрие - Iffet

Целомъдрие - Iffet

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Целомъдрие - Iffet

Мнениеот alexandra_l » Вто Яну 10, 2012 4:11 pm

Изображение

Целомъдрие - Iffet

Изображение

Иффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на Истанбул, заедно с баща си и сестра си. Баща и е консервативен човек, който държи на честността и затова я държи изкъсо. Но въпреки страха от баща си, тя успява да се среща тайно с таксиметровия шофьор Джемил, в който е влюбена до полуда. Джемил е луда глава с хулигански дух и не взима на сериозно мечтите на Иффет за брак изтъквайки причината че няма пари.За да осъществи мечтата си, Иффет започва работа като прислужничка в имота на Али Ихсан Емироолу големия притежател на холдингово дружество за производство на текстил.От друга страна най близката и приятелка Бетюл успява да скрие от всички тайната си че е влюбена в Джемил и е готова на всичко за да го спечели. Иффет изтърпява всички трудности и препятствия,само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е доверявала и вярвала.

С участието на: Дениз Чакър, Ибрахим Челикол, Махир Гюнширай, Мемет Чевик, и др.

всяка събота от 20:00 часа по Star TV

Официален сайт

Епизодите на турски

Епизоди с БГ субтитри благодарение на klukarkata, morena и lisanka1 :
Data-bg.org
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Целомъдрие - Iffet

Мнениеот Mimence » Вто Яну 10, 2012 10:06 pm

Оп Първа

Филма е супер и много интересен [vrwt1s.jpg] с голямо удоволствие го следя от самото начало

Браво че сте се сетили да направите тема за него [11363_980.GIF]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот zigs » Сря Яну 11, 2012 3:51 pm

[uc.gif] [uc.gif] [uc.gif] [uc.gif] [uc.gif] [uc.gif]
Цоп иазтук [kangura_crazy.gif]
Филма ми харесва и очаквам с нетърпение следващата серия. [kz2vx9.gif]
Днес изгледах 12 епизод и се глася да изгледам и 13 [vrwt1s.jpg]
Ех,тоя Джемилне мога да го понасям,ще го гръмна през монитора [321.gif] [321.gif] [321.gif]
А и тая малка глезла Нил ми иде да и зашливя два шамара та да се освети малко къде е [catfight.gif]
Нямам търпение да видя как Ифет ще почне да си отмъщава на всички,ще се радвам ако започне и от тъпата Дилек.
Обаче май Емре ще се окаже убиеца на Йомер или поне ще е замесен с парите на Дилек.Дали пък не е влюбен в Дилек и да е искал да я предпази,и в същото време да покаже на Дилек,че Йомер не струва нищо [think.gif]

Алекс [emo-iloveu.gif] Благодаря за темичката [c06.gif] [236.gif] [11363_980.GIF]
Също искам да благодаря на всички,които се занимават с превода на филма [hearts.gif] [11363_980.GIF] [kalp.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Mimence » Нед Яну 15, 2012 10:35 pm

Епизода снощи бе доста интересен вече всички тайни да ясни и сега нямам и никаква идея какво може да се случи в епизода в събота [icon_korku1.gif]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот zigs » Сря Яну 25, 2012 6:53 pm

Изгледах сега 14 и 15 епизод с превод [gdance.gif]
Единствено мога да кажа,че за мен това епизодите на истината.Не съм гледала без превод и не знам до къде са комшийте,но ми е много любопитно какво става,дали Али Ихсан ще си върне Иффет.Моля ако някой е гледал серийте напред да сподели [kz9se9.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Mimence » Сря Яну 25, 2012 9:15 pm

Единствено 16 епизод е излъчен и в него Али Ихсан и Иффет не бяха заедно все още,но в края на епизода той тръгна да отива при нея и сестра му го спря и му каза:

Дилек-Много си щастлив?!
АИ-да,ще се видя с иффет
Дилек-Тогава ще я питаш за джемил и къщата. [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif]

Така свърши епизода сега в събота ще стане ясно да Иффет и АИ ще се съберат или не. [icon_korku1.gif]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот zigs » Сря Яну 25, 2012 10:09 pm

mimencity_91 написа:Единствено 16 епизод е излъчен и в него Али Ихсан и Иффет не бяха заедно все още,но в края на епизода той тръгна да отива при нея и сестра му го спря и му каза:

Дилек-Много си щастлив?!
АИ-да,ще се видя с иффет
Дилек-Тогава ще я питаш за джемил и къщата. [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif] [kz10qd4 (1).gif]

Така свърши епизода сега в събота ще стане ясно да Иффет и АИ ще се съберат или не. [icon_korku1.gif]

Благодаря за подсказката [c06.gif] [236.gif] [emo-iloveu.gif]
Надявам се да се съберат,а тая Дилек като я хвана заедно с малката лигла,ще ги стрелям докато и какпка кръв не остане в тях [321.gif] [321.gif] [321.gif] [321.gif] [321.gif]
Дано се съберат,че някъде бях чела,че Иффет ще стане манекенка,баща и умира и тя се грижи за сестра си.Джемил и е шофьори изнасилва сестра и,след което тя го гърми с пушката на Али Ихсан.Това го четох по стария вариант на филма,дали и тук ще е така не знам.Но може и да не се събере с АИ и да приеме предложение за модел,така ще се издигне на неговото ниво.Ще видим какво ще излезе,но определено ще гледам филма,много ми харесва.
Огромни благодарности на екипа,който прави превода.Благодаря Ви! [11363_980.GIF]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Яну 26, 2012 9:02 pm

Яааа , той сериала взел да се раздвижва нещо [2dgq0jo.jpg]
Беше ми доскучал към девета серия и го спрях , но те пък взели интересни нещица да се случват [girlpinkglassesfn.gif]

Зиги , и игрален филм ли има , или това римейк на някой стар сериал и ти съдиш по него за случващото се напред [question.gif]
Я ме осветли малко , че още се чудя , дали да го загледам [emo-iloveu.gif]

Загледах новия на Дженго от ЕЗЕЛ [kz9se9.gif]
Казва се Край и много ми хареса първата серия .
Сега са превели и втората и я тегля , но с този сняг не знам кога ще стане [277.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Mimence » Чет Яну 26, 2012 9:06 pm

Има оригинален филм Иффет,в които Джамил изнасилва сестрата на Иффет и после тя го застрелва [think.gif]

Не се знае дали сериала ще е то пози филм [kz2vx9.gif]

Последните 3 серии всички истини излязоха на яве вече няма скрито покрито [canim.gif]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Яну 26, 2012 9:12 pm

Благодаря ти , Миме [vrwt1s.jpg]
Ми то , ако не излезе нещо ново , ще трябва да му правят финала , иначе няма да е интересно [kz2vx9.gif]
Ще доразвият нещо и от игралния филм сигурно [kz2vx9.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот zigs » Пет Яну 27, 2012 11:50 pm

Криска на мен ми харесва филма.Първите 1-2 серий бяха като стария филм,изнасилването,визията на героите,дори и мустаците на героя бяха на място [laie67dgirltv7.gif] Ще видим до къде ще го докарат [happy0195.gif]
И аз съм изтеглила новия филм на Дженгис,но чакам да му дойде реда за да го изгледам [happy0195.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Mimence » Пет Юни 08, 2012 3:21 am

Прекрасни снимки от сватбатааааа

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот zigs » Пет Юни 22, 2012 9:05 pm

Mimen4ence обичам те:
Мерси за снимките,аз имам да наваксвам с няколко епизода.Но по снимките да разбирам ли,че все пак Иффет и Джемил са се ожени ли?
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот zigs » Вто Дек 25, 2012 8:42 pm

Нямаше желаещи за филма,но да си кажа,че чак сега му дойде времето да го изгледам.Ама края му е от тъп,та по-тъп стена:
Първо не знам,защо го спряха?
Второ защо ли така завърши първи сезон с катастрофа,да си ги бяха дали как си пътуват,всички живи,здрави и т.н.
След първи сезон излъчиха още 5 серий и то от глупави ,по глупави,колкото да развалят филма.И накрая финала беше прекрасен стена:
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

• Advertisement

Назад към Архив