ASI-BG.COM • Виж темата - До последен дъх / Aci Hayat

До последен дъх / Aci Hayat

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: До последен дъх / Aci Hayat

Мнениеот Mimence » Пет Яну 27, 2012 1:44 am

Ние в момента сме на около 22 епизод турски последния е 59 има доста материал още [107.gif]

Явно и двете сме много любопитни,ама аз повече защото изгледах филма на турски [girlpinkglassesfn.gif]

Скрит текст: покажи
Мехмет и Филиз ще станат съдружници.Нермин ще катастрофира.Мехмет ще я спаси.През това време ония гологлавия ще утрепи дядото дето спаси Мехмет.Филиз ще отиде да провери как е Мехмет ще вечеря и след това си говорят дълго и ще заспят .През това време Нермин ще избяга от болницата като оставя писмо на Ендер в което му казва че се връща при Мехмет,но не се връща защото като вижда Мехмет и ФИлиз тя ревнува много и си прави погрешни изводи.Докато изпишат Нермин от болницата Филиз убеждава Мехмет да отиде и той.Сцената пред болницата е голям момент,значи Ендер стой пред неговия си джип и чака Нермин,до него Мехмет също с джип и той чака Нермин.Филиз и казва че сега е момента да избере.Нермин избира Ендер.Малко по късно се женят.Появява се нов мафиот.Които слага камери в дома на Мехмет.Хасан Мехмет и Хусню откриват хоудин "Косовала".Мехемт и Ендер стават съдружници по проекта на Филиз.Бащата на Ендер и Филиз получава удар,но не умира.Всичко остава в ръцете на Ендер.Филиз и Мехмет прекарват една нощ заедно.Но тази нощ бива заснета от камерите в дома на Мехмет.Новия мафиот изнудва Мехмет и Ендер че ще пусне клипа в интернет.Мехмет плаща необходимата цена,но Ендер не.Клипа е пуснат.Филиз си мисли че за това е виновен Мехмет.Решава да се отдели от него и заминава.За чужбина.Сефа започва да се подобрява и иска да се види с Филиз.Тя се връща.Ендер е изнервен пребива няколко пъти Нермин.Тя решава да го напусне.Мехмет и Нермин се събират на тяхното място,докато тя се опитва да се самоубие.Прегръщат се и в този момент се появява Ендер които стеля по тях стреля и по двамата и двамата са ранени.Ендер взима Нермин.Мехмет трудно стига до колата и се обажда на Филиз да му помогне.Тя отива и го закарва в болницата,но след като той влиза в операционната тя припада.Филиз е бременна от Мехмет. [kangura.gif] Тукощо събудил се Мехмет се притеснява за Нермин.Всички я търсят.Ендер я води в една къща където се крият.Там я оперират.Мехмет се само изписва от болницата с Хасан и Филиз започват да търсят Нермин и Ендер.Не успяват заедно.Мехмет започва да кърви и го връщат в болницата.Но Филиз успява сама да намери Ендер,тя отива там опитва се да избягат с Нермин,но Ендер ги хваща.Филиз си тръгва от къщата и отива при Мехмет в болницата.Когато отива там Мехмет и дава едно куфарче пълно с доказателсва срещу баща и.Филиз има болки,бързо и минава.Сефа е арестуван.Ендер иска помоща на Филиз за фалшиви паспорти.Сефа се обесва в затвора.Мехмет разбира за паспортите и е бесен на Филиз,докато се карат тя разбира че баща и е умрял.(красива сцена) [girlpinkglassesfn.gif] Филиз оставя паспортите на гроба на баща си .Ендер ги взима.Състоянието на Нермие е много зле тя започва да плюе кръв.Мехемт намира мястото където се крият и я спасява.На тръгване Ендер му се изпречва на пътя с пистолет,Мехмет без малко да го прегази,но се намесва Филиз и слага пистолета на корема си и казва на Ендер че носи детето на Мехмет.Филиз маха Ендер от пътя.Мехмет закарва в болницата Нермин,която е в много тежко състояние.Нермин умира няма никакъв шанс да живее.Филиз припада.Мехмет отива да я види,но преди това пита една сестра какво и има на Филиз,сестрата му казва че е бременна.Мехмет си слага ръката на корема на Филиз.Филиз го праща да е в последните моменти с Нермин,тя умира.Погребват я на тяхното място с Мехмет.Филиз е постоянно с него.Няколко Дни по-късно в един дъжд двамата гледат към морето Филиз хваща ръката на Мехмет той от началото не,но после я стиска с все сила.
Край!!!
Последна промяна Mimence на Пет Яну 27, 2012 11:40 am, променена общо 1 път
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Яну 27, 2012 11:21 am

Миме , благодаря ти от сърце [vrwt1s.jpg]
Задоволи ми любопитството [107.gif]
Харесва ми развитието по-нататък и финала също [girlpinkglassesfn.gif]
Приятно гледане след обед [vrwt1s.jpg]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Яну 28, 2012 12:12 am

Миме [emo-iloveu.gif] златна си,така ми се искаше да науча развитието на филма [vrwt1s.jpg]
Алекс [emo-iloveu.gif] погледни тук [difus_blush2.gif]

Искам да си го имам ето такъв ,какъвто е от 14:15 мин.до 14:30 мин.Малиииииииииии,такъв побеснял най-го харча [melting2.gif] [melting2.gif] [melting2.gif] [melting2.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Съб Яну 28, 2012 1:32 pm

Здравейте момичета.
galiateneva82, много благодаря и аз се надявам да намеря там това, което търся!

Такаааааааа, сега и аз съм от тези дето са нетърпеливи да изгледат филма, но и не ми прече после да си гледам пак.
За любопитните като мен и Крис ще разкажа на кратичко как завършва филма!

Филма е 59 епизода, през цялото време се търкат Мехмед и Ендер Филиз е между двамата.
Ендер в един момент съвсем прекалява и в крайна сметка всички остават живи освен Нермин тя умира.
Мехмед направи какво ли не за да я спаси след като Ендер я простреля в стремежа си да застреля Мехмед след , което застрелва
и него, но взема само Нермин уж за да я спасява, но не я води в болница. Води я в някаква къща вика лекарски екип и я държи там без да казва на никой
освен Чаадаш и онзи куция друг не знае. Както и да е накрая Мехмед я открива и я води в болница.
През това време и той никак не е добре с много преясна рана ходи да я спасява, в болницата са и двамата но Мехмед уживява а Нермин не.
Филиз пък е брененна поне така разбрах аз, съвсем в края на филма дават, как Мехмед и Филиз стоят пред гроба на Нермин в един дъжд.
Филиз не е казала още на Мехмед, че е бременна от него, хваща го за ръката той обаче се дърпа, тя пак го хваща за ръката и той нея я поглежда и я стиска силно за ръката, така свършва филма.
Много кофти цял филм тя му се обяснява и моли той я гони и на края какво тя умря.
На мен ми бе много тъжно, но няма как такъв е краят.

Нядявам се да съм ви го пресъздала така на бързо и да сте доволни,.
Обичам вииииииииииииии. [kalp.gif] [c06.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот alexandra_l » Нед Яну 29, 2012 12:06 am

Зиги, [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg] [vrwt1s.jpg] това се казва мъж [277.gif]
Аватар
alexandra_l
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Mimence » Нед Яну 29, 2012 8:05 pm

ninka2010 Изображение

Филиз не казва че е бременна на Мехмет,но той знае.Когато тя припадна в болницата мед.сестра му каза че това е обичайно за бременните [difus_victory.gif]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Чет Фев 02, 2012 9:20 pm

Привет на всички.
Не съм отделяла внимание на филма от два дни.
Бързах да драсна два реда и да хвърля един поглед на темата и тогава да го исгледам.
mimencity_91 , благодаря за инфото, аз това не го знаех, друго си е като отбираш нещо от езика.
Хайде чао и лек вечер. [236.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Mimence » Нед Фев 12, 2012 1:58 am

Филма започва да става все по интересен макар че съм го гледала пак с голямо удоволствие си го гледам

Нермин е заслепена от ревност, [hoernichtzu_snoozer.gif] Филиз и Мехмет бяха много сладки в неговата къща [girlpinkglassesfn.gif]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Пон Мар 05, 2012 3:00 pm

Здравейте дами, успеша седмица желая на всички.
Аз този филм окончателно го зарязах, защото га изгледах в ютуб и сега не ми е ртолкова интересен.
Но като гледа и на вас така, както и да е.
желая на всечки хубав и спокоен ден.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Mimence » Вто Мар 06, 2012 12:51 pm

Не така аз редовно си го гледам [melting2.gif] [melting2.gif] [melting2.gif]