ASI-BG.COM • Виж темата - Щастливи заедно / Aska Surgun

Щастливи заедно / Aska Surgun

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Re: Щастливи заедно / Aska Surgun

Мнениеот galya_kost » Пон Авг 27, 2012 5:25 pm

хай: Аууууу,Зигс!Ама той голям Убавец!Шъ мЪ накара да гледам ВВ през септември!да видя историята от по-различен ъгъл!То аз съм чела книгата Роксолана и вече имам една представа за историята...ама,нейсе!Ще видя и другата страна! луда: Е,защо го махнаха,знае ли се?
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Авг 27, 2012 7:22 pm

zigs написа: ...............................
Галка обичам те: гледала съм ВВ,там няма хубави мъже,както казва кукурячето "имаше един и те го махнаха".Ама и тоя един много малък,не е за мен .Ето да ти го покажа, той е на Криска луда: mudji:

[difus_19.gif] [leb.gif] [difus_victory.gif]

Цветенцеее обичам те:
И аз да те поздравя със закъснение за рождения ден обичам те:
Image
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Авг 28, 2012 10:13 am

galya_kost написа:хай: Аууууу,Зигс!Ама той голям Убавец!Шъ мЪ накара да гледам ВВ през септември!да видя историята от по-различен ъгъл!То аз съм чела книгата Роксолана и вече имам една представа за историята...ама,нейсе!Ще видя и другата страна! луда: Е,защо го махнаха,знае ли се?

Гале, хубавеца участва само във втори сезон - от 26 епизод до към 52. Да знаеш, да не се мъчиш да гледаш всичко, а направо по същество 109:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Ani1707 » Вто Авг 28, 2012 4:06 pm

Здравейте! Има ли тук фенки на Дживан? Аз съм му фенка №1 1101159Mwmr68QF.gif , обаче за огромно съжаление
Скрит текст: покажи
ще сменят артиста, вече няма да го гледаме [kangura_cry2.gif]
Изображение
Ani1707
новак
новак

Статус:

Мнениеот zigs » Чет Авг 30, 2012 11:14 am

хай:
Ауууууууууу,замесника на Дживан е отврат шок: нямаше ли някой по-нежен и хубав стена:
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Авг 30, 2012 9:24 pm

здрасти:
Аз съм назад с 2 серии и още не съм го видяла заместника на Дживан , но мн ме е яд , че е сменен . нерви 2:
В него ( актьора ) ме подразни единствено маникюрът му ... много мразя да видя мъж с по дълги нокти от моите [difus_pardon.gif]
Иначе си го харесвам още от 1001 нощ [difus_7.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Авг 31, 2012 2:23 am

zigs написа:хай:
Ауууууууууу,замесника на Дживан е отврат шок: нямаше ли някой по-нежен и хубав стена:

Зигелинке, обичам те: джанъм, да нямаш температура? нее: нее: нее: Кога е било ти да не харесаш някой и да не го бутнеш в харема??? [newsm12.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Авг 31, 2012 2:25 am

kris_run написа:

В него ( актьора ) ме подразни единствено маникюрът му ... много мразя да видя мъж с по дълги нокти от моите [difus_pardon.gif]

Ауууу, ами какво ще кажеш за мъже с маникюр само на кутрето - леле това пък колко е гадноооо! стена: Така и не разбирам за кво им е само един??? мисля:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот galya_kost » Пет Авг 31, 2012 7:49 am

хай: Този заместник....а бе има нещо кофти в него,ама не знам какво...малко е женствен,галиба!Няма да свикна,а пък Аслъ Тандоан е толкова мила,като му се усмихва,имам чуството,че го прави насмешливо...но в никакъв случай не е любовно... :Д
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Авг 31, 2012 8:29 am

kukuryak написа: Така и не разбирам за кво им е само един??? мисля:

Ми по-лесно си вадят пипето от носа и си чистят ушите зъбчо:

Мярнах го новия Дживан , но предишния ми харесваше повече как играе ... Този играе без хъс , някак насила сафие:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот zigs » Пет Сеп 07, 2012 7:28 pm

хай:
Никой не гледа вече филма чудене:
Ей тоя новия Дживан,не мога да го гледам.Каква беше тая целувка къде отпра на Дилян,ама все едно диво прасе грухтеше шок: шок: шок: шок: То,че има проблеми с които трябва да се бори и му е тежко,ама това грухтене не го разбрах не не:
Горкия ми масун: ,изтормозиха го всички,а той нали си е наивен и да не обиди никой на всички по свирката играе.Ще трябва да го стягам малко,ааааааа та той мъж ли е или кукла,всеки да го дърпа зад врата:
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот bibisita » Пет Сеп 07, 2012 9:21 pm

zigs написа:хай:
Никой не гледа вече филма чудене:
Ей тоя новия Дживан,не мога да го гледам.Каква беше тая целувка къде отпра на Дилян,ама все едно диво прасе грухтеше шок: шок: шок: шок: То,че има проблеми с които трябва да се бори и му е тежко,ама това грухтене не го разбрах не не:
Горкия ми масун: ,изтормозиха го всички,а той нали си е наивен и да не обиди никой на всички по свирката играе.Ще трябва да го стягам малко,ааааааа та той мъж ли е или кукла,всеки да го дърпа зад врата:

Няма такова нещо,аз го следя филма ама нямам много време да пиша.
Ресул е такъв образ,направо нямам думи.А за Хазар не ми се пише,че включвам на бързи [witch3wi2.gif] Навсеки ще угоди само на жена си не.Берин ако я побарам женски бой:
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот zigs » Пет Сеп 07, 2012 10:24 pm

bibisita написа:
Няма такова нещо,аз го следя филма ама нямам много време да пиша.
Ресул е такъв образ,направо нямам думи.А за Хазар не ми се пише,че включвам на бързи [witch3wi2.gif] Навсеки ще угоди само на жена си не.Берин ако я побарам женски бой:

Тоя Ресул тая серия ме спука от смях луда: луда: луда: ама и какво хубаво хорце тропна [leb.gif] А що се отнася до Берин и на мен ми иде да я оскубя [28296_609.GIF]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Сеп 07, 2012 11:26 pm

Съгласна съм с вас , слънчогледчета мои обичам те:
И аз още го гледам сериала , но то досега нямаше какво и да се пише - едно и също на няколко гласа с припев отвреме-навреме сафие:
Ресулката ( на Росито любимия луда: ) цепи мрака в повечето случаи 101: хи хи:
Като вземе да пее и ми пълни душата направо песен: луда:
Свикнах с новия Дживан и не ме дразни , а Джесурката пак ми харесва с неговите опити все да помогне и направо да го схрускаш , еййй срамежливко: луда:
Берин зад врата: дано най-накрая разбере , че не бебето , а нейните думи и действия подлудиха и разболяха Зилян шок:
Адалъ и той пич , та дрънка луда:
Да ви кажа - отдавна не ми беше доскучавал така сериал , та да ме кара да си викам "Ох , няма ли да свършва вече?" домати:
То и рязането и разтеглянето във времето от страна на Нова допринасят много за това усещане , но бактън вече 107:
Да идва финала ...
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galya_kost » Съб Сеп 08, 2012 12:56 pm

хай: хай: Аааа,гледам го и аз го гледам когато го хвана,ама и аз като Крис искам да свърши вече! добро утро: И...радостна новина-в ТВ сага-та-клюкарското вестниче дето ги разказва сериалите пише,че тази седмица е финал!Ами сега?Какво ще гледаме докато бродираме? намигане:
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Сеп 08, 2012 2:08 pm

Спокойно , Галка , със сигурност ще пуснат някоя друга кълцотина , дето ще ни хване окото в началото и после ще ни скъсат нервичките както стана със Хазар и компания напушване:
Доколкото разбрах на 19-ти е последният епизод , а на негово място от 20-ти пак започват да повтарят Малки жени [yahoo_10.gif]
А другата новинка е , че и Другите отчаяни съпруги свършва ( закупените от Нова серии , де ) и на негово място започва Д-р Куин лечителката стена:
Ами съпругите нещо не ме грабнаха , но пък докторката .... Като прибавим и поредната простотия наречена Вип и Биг брадър , направо ме губят тотално като зрител сафие:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galya_kost » Съб Сеп 08, 2012 8:37 pm

обичам те: Аааа,Криска,ти ме уби тотално!ШЪ ми потръгне гобленчето дето го цъцкам от една година!То верно ще спрем телевизорите-то не че сега са пуснати де,ама тогава тотално ще бъдат издърпани от контакта! [difus_yes.gif] Казват,че дори и индикацията за ток харчела!Ще спестим доста ми се струва луда: луда: Току-виж сме получили потупване по рамото от половинките! луда: Хади,останете си със здраве! [fc74740d8799d00ae74b8d1461da26c1.gif]
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Сеп 10, 2012 11:28 pm

хай: Аз съм от тия, дето вече отдавна не го гледат, само отвреме навреме минавам оттук да си побъбрим обичам те:
Не знам какво ще дават като свърши сериала, но дочух, сафие: че някоя си телевизия била купила Великолепния век и ще го пуска в БГ представете си! хи хи:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Сеп 11, 2012 7:50 am

Куки обичам те: къде ходиш толкоз време , я казвай бързо сафие:
ВВ почва утре вечер по ТВ7 от 20 часа намигане:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Сеп 11, 2012 6:20 pm

Е върнах се на Карибите с керим: срамежливо:
Дойде време да пратя Зиги да си ходи обратно, че откак ми е окупирала всички острови с безкрайния си харем, нещо съвсем спаднаха акциите на курорта - няма място за милионерите де да си топят краката- и мъжките акули избягаха даже от страх да не попаднат в харема :Д :Д :Д :Д :Д :Д
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив