ASI-BG.COM • Виж темата - Г-н Джевдет и неговите синове

Г-н Джевдет и неговите синове

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Бихте ли гледали този сериал, ако се излъчва?

- Да, с удоволствие
68
63%
- Не, не бих
3
3%
- Когато почне ще реша
5
5%
- Да, стига да има превод
31
29%
- Не знам
1
1%

Общо гласове : 108

Re: Г-н Джевдет и неговите синове

Мнениеот viki_17 » Вто Юли 10, 2012 11:12 am

Крис, и аз обичам те:
Дано ни зарадват с нещо, което наистина си заслужава. [emo-5ange.gif] Но по-важното разбира се е - отново да се съберем подобаваща тайфа. мажоретки: Ще чакаме търпеливо преди това обаче, с пожелание за хубаво лято на всички! [difus_19.gif]
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юли 13, 2012 6:52 am

Момичета , почерпете се за мое здраве влюбена:

ImageImage
ImageImage
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот zigs » Пет Юли 13, 2012 9:49 pm

хай:
Криска обичам те:
Да си ми жива,здрава и много късмет в живота [236.gif] [141.gif] [301 (1).gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юли 13, 2012 10:33 pm

Зиги обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galka05 » Сря Юли 18, 2012 10:23 am

Привет, момичета! здрасти:

Малко със закъснение срам: Криска, да си жива и здрава, много щастие и късмет и все така пълен харем! обичам те: [236.gif]

И малко ново инфо:

Отговор на продуценска къща Ay Yapim във връзка с новите им проекти и участието на Туба

Превод: Bagi

Фенове на Туба Буюкюстюн са се свързали с Ay Yapim, за да получат точна информация за участието на Туба Буюкюстюн в един от техните проекти, както се тиражира в медиите. Отговорът е, както следва:
От Ay Yapim не са предлагали на Туба проект, в който ще играе Кенан Имирзалиоолу. Друг сериал, продуциран от Ay Yapim и е предлаган и преговорите все още продължават. Затова публикуваните новини, че Туба Буюкюстюн е отхвърлила техен проект заради бебета, не са точни. Ay Yapim ще се представи с повече от един сериал през следващия сезон. Единият е с Кенан Имирзалиоолу и още два. Още не е оповестен кой проект е предложен на Туба - дали е "Джеджет бей и неговите синове" или е "Крилата на гълъба" или някой друг. Следователно все още Туба не е разккрила решението си по отношение на 2те проекта, предлагани и от Ay Yapim и Tims. И двете компании правят всичко възможно да я убедят.

A source from Tuba BÜYÜKÜSTÜN fans contacted Ay production to have accurate news about the participation of Tuba Buyukustun in one of their projects as published by the media. The answer was as follows:
Ay yapim has not presented any offer to Tuba BÜYÜKÜSTÜN for the series in which Kenan IMIRZALIOGLU is starring. The offer presented to Tuba is for another series produced by Ay Yapim and the negociations are still ongoing between the 2 parties. Therefore the news published about Tuba rejecting the offer from ay yapim for her babies are not accurate.
Ay Yapim will be present in the new season with more than 1 series. The one in which Kenan Imirzalioglu will play and 2 other ones. The project presented to Tuba BÜYÜKÜSTEN has not been revealed yet so we don't know if it is "cevdet bey and his sons" or "the wings of the dove" or another one.
therefore, it is understood that Tuba BÜYÜKÜSTÜN has not yet revealed her decision regarding the offers of the 2 production companies Ay yapim and Tims and both of them are trying their best to convince her.

http://www.facebook.com/notes/tuba-buyu ... 3198262935

Явно няма да ги видим двамата с Кенан в сериал, [hoernichtzu_snoozer.gif] да видим какво ще избере, може пък да си партнира с Енгин. [difus_8.gif] Или с някой друг хубавец. :)

От Ай Япъм са коментирали и слуховете около Кенан, бяха се появили статии в които се твърдеше, че Бергюзар Корел ще е партньорка на Кенан. http://televizyongazetesi.com/kenan-imi ... el_6_55869

Превод: Varna72

Преди малко излезе кратка бележка на репортер от gecce.com, който по повод на тази новина се е свързал за потвърждение с представител на продуцентската фирма. Той е отрекъл с думите, че кастингът все още продължава и нито тази, нито излязлата миналата седмица новина, че партньор на Кенан ще бъде Туба, е вярна. Те щели да съобщят, когато приключи кастингът.
Последна промяна galka05 на Сря Юли 18, 2012 10:45 am, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 18, 2012 10:43 am

galka05 написа: Явно няма да ги видим двамата с Кенан в сериал, [hoernichtzu_snoozer.gif] да видим какво ще избере, може пък да си партнира с Енгин. [difus_8.gif] Или с някой друг хубавец. :)

Представяте ли си да вземе да е Мурат :) Май вече не ги спрягат двамата? хи хи:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот galka05 » Сря Юли 18, 2012 10:54 am

kukuryak написа:
galka05 написа: Явно няма да ги видим двамата с Кенан в сериал, [hoernichtzu_snoozer.gif] да видим какво ще избере, може пък да си партнира с Енгин. [difus_8.gif] Или с някой друг хубавец. :)

Представяте ли си да вземе да е Мурат :) Май вече не ги спрягат двамата? хи хи:

Кукуряче, спрягат ги и още как, :) има техни "фенове" които смятат, че Мурат, а не Онур е татко на близначките. [yahoo_10.gif] А и Мурат се снима в "Мълчаливите", а той ще има 2-ри сезон. [kz2vx9.gif] Ще чакаме да видим тя с кой ще играе и Кенан с коя ще е, дано и сценариите да са на ниво. [difus_19.gif]
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 18, 2012 8:58 pm

Гале , благодаря ти обичам те:
Ужас , беее ... не я оставиха на мира тази жена . Децата й били от Мурат луда: Малийййй , колко болни мозъци има на този свят , Божееее сафие:
Грозни били мъжете , с които се хващала , а сега и това стена:
Ето за това я уважавам нея и като човек , и като актриса - знае какво прави , прави го добре и явно й доставя удоволствие срам2:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 19, 2012 12:38 am

kris_run написа:

Ужас , беее ... не я оставиха на мира тази жена . Децата й били от Мурат луда:

Направо да я записват в Гинес - като най-дългата бременност - щото те от Аси до сега като не са се виждали... :Д :Д :Д :Д :Д :Д
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот zigs » Чет Юли 19, 2012 8:47 pm

хай:
Да не ме забравихте,тука съм да знайте пиле:
И за мен това,че близнаците са от МЙ,са пълни глупости шок: .Не харесвам Онур за неин съпруг,защото тя е многооооооо по-красива от него.Той ми мяза,на размазана поничка,но все пак избора си е нейн,и ние трябва да се съобразим с това.Нямам търпение да я видя в нова роля,без значение с кой ще играе,тя умее да предостави удоволствие с всеки песен: песен: песен:

Скрит текст: покажи
Момичета не знам как е при вас в БГ,но ние тук умряхме от горещини 107:Особено на работата е някакъв ад,фурни,котлони и без климатик е направо ужас. 471.gif
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 19, 2012 9:23 pm

Живи и здрави да са и двамата , да си гледат дечицата и да си живеят в хармония [236.gif]
Куки обичам те: то в Турция може и по въздушно - капков път да хващат , знам ли луда:
Зиги обичам те: усети ти , че някой ти крои нещо тука за атака над харема и веднага паркира метлата хи хи:
Ооох , и тук е голям ад . Два дена беше паднала леко температурата , но аз на работа не го усетих . Усещам го вечер , защото е поносимо за спане . Дават го пак да е ад под небето тия дни , но дано не е като миналите . В Сандански на сватбата като бях , направо щях да пукна на едно хоро . За 4 дена там сигурно свалих поне 4 кила от потене 107:
Днес четох , че в Кипър било добре , но в Анталия ( не помня обаче за кой ден беше , май за неделя ) е била измерена 52 градуса температура шок: Градът е приличал на призрачен , а Адана , Анкара и още доста познати ми имена от сериалите са били с няколко градуса по-хладни шок:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Юли 20, 2012 12:55 am

Зиги, обичам те: вземи поне отвори и хладилника, че да неутрализира печката :Д
Това за размазаната поничка откъде ти хрумна? Много образно сравнение - ще ме скъсаш! луда: луда: луда:
Криска обичам те: Значи в Турция да ходим само с маски, че току-виж сме прихванали шок:
А няма ли и друга теория - че едното близначе е от МЙ, а другото от Джансел? чудене:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юли 20, 2012 10:39 am

Куки , направо трябва да измислят и някакъв предпазващ спрей , или крем за тяло , че то може и през порите на кожата да се хваща там [kz2vx9.gif]
На мен пък Онур повече ми харесва от Джансел домати:
Всеки с предпочитанията си намигане:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galka05 » Пет Юли 20, 2012 12:34 pm

По последно инфо / не се знае колко е последно :) / партньорка на Кенан ще е Бергюзар Корел.

İmirzalıoğlu’nun dizide partneri Bergüzar Korel
Hayranlarının merakla beklediği Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisindeki partneri kesinleşti

Tuba Büyüküstün’ün ikizleri Toprak ve Maya’nın biraz daha büyümesini beklediği için yer alamadığı projede Bergüzar Korel oynayacak. Eşi Halit Ergenç ve oğlu Ali ile şu günlerde tatil yapan Bergüzar Korel, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği diziyle prensipte anlaştı. Bölüm başı ücretinin 35 bin TL olduğu konuşulan Korel, tatil dönüşü projeyle ilgili son görüşmelerini yaptıktan sonra sözleşmeyi imzalayacak. Senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı dizi atv’de seyirciyle buluşacak.

http://magazin.milliyet.com.tr/imirzali ... efault.htm

А по последно инфо за Туба / и тук не се знае колко ще е последно :Д / тя ще се включи във "Великолепният век", ще играе съпругата на героят на Мехмет Гюнсюр / съжалявам, но не го гледам и не знам кой какъв е срам: /.

Image

kukuryak написа:А няма ли и друга теория - че едното близначе е от МЙ, а другото от Джансел? чудене:

Кукуряче, за бебетата има и такава теория :) но има и друга, че и двете са на Джансел. :Д Само Бюлент още не са го наредили на опашката. :Д
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юли 20, 2012 2:48 pm

Гале обичам те:
Би ме учудило , ако поддържаха теория за това баща на децата да е Сами луда:
Какво не му харасвате на човека , не зная , но и той като Онур не е чак толкова лош , колкото повечето твърдят домати: а и Туба я уважавам за това , че не скача от "принц" на "принц" , а просто търси Човекът за нея влюбена: Ако това е Онур , да са живи и здрави и много щастливи и влюбени обичам те:
Как така не са намесли в бащинството и Аслан ( не помня името на актьора ) луда: Нали уж са имали връзка по времето на АСИ хи хи:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот becholina » Съб Юли 21, 2012 12:25 am

Мераба Къзларки обичам те: , от известно време загледах "Обикнах едно дете" [girlpinkglassesfn.gif] Знам, че Криска го е започнала. За съжаление превода е до средата, а и доста лош. Наложи се да го догледам в "оригинал" луда: първи сезон, не че всичко разбрах, чок зор не не: Да знаете филмчето си заслужава, ако някой друг го е заглеждал да казва, за да го коментираме. [otkachalki.png]
Изображение
Изображение
Аватар
becholina
ОТЗ
ОТЗ

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 23, 2012 9:35 am

galka05 написа:А по последно инфо за Туба / и тук не се знае колко ще е последно :Д / тя ще се включи във "Великолепният век", ще играе съпругата на героят на Мехмет Гюнсюр / съжалявам, но не го гледам и не знам кой какъв е срам: /.

Image

У-ЖАС!!!!!
Тоз грозник не мога да го трая! Сакън, олмаз!!! Тя нали си пада по грозни, тоя ще вземе да й развали брака 109:
Искам да върнат Муджахидина във Века! Виж на него я давам, ама тогава не близнаци ами петзнаци ще чакаме догодина, че той какъвто е страстен 109:
Според мен Туба няма да играе във Века, защото ще засенчи отвсякъде Мерием.
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот zigs » Пон Юли 23, 2012 7:46 pm

хай:
becholina написа:Мераба Къзларки обичам те: , от известно време загледах "Обикнах едно дете" [girlpinkglassesfn.gif] Знам, че Криска го е започнала. За съжаление превода е до средата, а и доста лош. Наложи се да го догледам в "оригинал" луда: първи сезон, не че всичко разбрах, чок зор не не: Да знаете филмчето си заслужава, ако някой друг го е заглеждал да казва, за да го коментираме. [otkachalki.png]

Бечолинка обичам те: и аз изгледах няколко серий,филмчето ми хареса но нямаше хубав превод и за това го спрях.Може септември-октомври да направя маратон и да го изгледам в оригинал намигане:
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот galka05 » Вто Юли 24, 2012 9:56 am

Знаех си, че инфото от онзи ден няма да е последно. [yahoo_06.gif] По инфо от фейса на Енгин / нямам идея колко е достоверна информацията / двамата с Кенан все пак ще участват в "Джевдет бей.....", нищо не споменават за женската роля. [difus_8.gif]

Sevgili Engin Akyürek ''CEVDET BEY VE OĞULLARI'' Projesinin kesin olduğu haberini aldık.. Kenan İmirzalıoğlu'nunda projede olduğunuda söylemeden geçmeyelim bilenler var fakat Tekrar yazalım... ENGİN AKYÜREK ''REFİK'' rölünde ekranlar'a tekrar MERHABA diyecek...
Bizede hayırlı uğurlu olsun demek düşer... ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI

Dear Engin Akyurek will play in the series,called CEVDET BEY VE OGULLARI next season, in the role of "REFIK". Another famous actor Kenan Imirzalioglu will take part in the series,too.. We wish success to him in this new project... ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI

http://www.facebook.com/EnginAkyurekHayranSayfasi

От това което прочетох за романа "Джевдет бей....." май не съм особено ентусиазирана да гледам такъв сериал, но сигурно ще променят и осъвременят сценария, [kz2vx9.gif] дано вкарат и повечко любов, че иначе няма да е никак лек за гледане. Ще видим Едже и Мелек какво ще измислят. [kz2vx9.gif]
Изображение
Аватар
galka05
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот becholina » Вто Юли 24, 2012 10:48 am

zigs написа:хай:
Бечолинка обичам те: и аз изгледах няколко серий,филмчето ми хареса но нямаше хубав превод и за това го спрях.Може септември-октомври да направя маратон и да го изгледам в оригинал намигане:

Зиги обичам те: Заслужава си да се гледа. Ще видим втори сезон как ше го измислят, доколкото разбрах почвал на 17 септември. Превода на първите 20 серии е доста зле срамежливо: , дано в следващите да е по-добър.
Изображение
Изображение
Аватар
becholina
ОТЗ
ОТЗ

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив