ASI-BG.COM • Виж темата - Г-н Джевдет и неговите синове

Г-н Джевдет и неговите синове

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Бихте ли гледали този сериал, ако се излъчва?

- Да, с удоволствие
68
63%
- Не, не бих
3
3%
- Когато почне ще реша
5
5%
- Да, стига да има превод
31
29%
- Не знам
1
1%

Общо гласове : 108

Re: Г-н Джевдет и неговите синове

Мнениеот petan » Сря Юли 25, 2012 4:46 pm

здрасти:
Чудех се къде да ви постна тази информация, та видях в тази тема един подпис сетих се: (гледам, че повечето са минали на индийци и с дръпнати очички танц3: )
Image

http://www.gecce.com/haber/imirzalioglu ... 93464.html

Световно известният режисьор Джеймс Камерън,ще режисира филм,
който ще се снима в Ирландия и Турция.
До известните звезди от Холивуд,срещу камерата ще застанат и известни турски актьори.

През 1845 година,Османската Държава изпраща помощ с кораби за Ирландия,
заради глада,който се шири там.
Именно това е темата,залегната във филма,който започва снимки през октомври.
Бюджетът на филма е близо 50 милиона и се очаква да се излъчи през 2013 година.
Сценарист на филма и директор продукция е Йомер Саръкая,той отбелязва,
че предварителните договори са подписани,снимките ще започнат през октомври
и излъчването на филма ще е през 2013 година.
Във филма"Глад" ще участват актьорите: Соърс Ронан,Шон Бийн,Колин Фарел,с тях участие ще вземат Бурак Йозчивит и Кенан Имирзалъоулу.
Потвърждавайки това,Саръкая отбеляза,че сценарият е написан от него и филма,разказващ за "Турският моряк Фатих" и "Любовта на Мери от Ирландия,по време на глада",
ще бъде по-впечатляващ от "Титаник".
Саръкая казва още,че това са събития,на които не се е обръщало внимание досега
и с този филм ще им бъде отредено достойно място и целта им е точно това.
Ролята на Мери,ще изпълнява ирландската актриса Соърс Ронан,Саръкая казва,
че ролята на Фатих,ще се изпълнява от Бурак Йозчивит,а ролята на Султан Абдулмеджит,
ще се изпълнява от Кенан Имирзалъоулу.
Превод: Невин Иванова

ето и тук Film to depict Ottoman aid to Ireland http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=24454

Не знам дали ще е син на Джевджет бей от n-тото поколение, или Султан Абдулмрджит игра: може би ще ги съчетае мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 25, 2012 5:42 pm

мажоретки: мажоретки: мажоретки: [uc.gif] [uc.gif] [uc.gif] [28300_634.GIF] [icon_mbounce.gif] [icon_mbounce.gif] [icon_mbounce.gif]
JC_goody.gif Петанче обичам те: , от кога чакам хабер за Муджахидина!
Знаех си аз, че в следващия сериал ще е в главната роля! 1101159Mwmr68QF.gif
Тоя с дръпнатите очички вече му изгледах всички сериали, така че се връщам при керим: и mudji: плезене:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 25, 2012 10:15 pm

Ооох , малееееййй , като ги видя тия двамцата плезене: език: лиги:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 26, 2012 11:02 am

kris_run написа:
Ооох , малееееййй , като ги видя тия двамцата плезене: език: лиги:

Я си стой при Доктора! зад врата: Нали ще те женим скоро 109:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Чет Юли 26, 2012 11:14 am

kukuryak написа:Я си стой при Доктора! зад врата: Нали ще те женим скоро 109:

Кукуряче, обичам те: като се жени,да не отива в манастир да става монахиня. [28326_842.GIF]
А тя ще пробва всичко преди сватбата за да не е капо. [kangura.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 26, 2012 11:23 am

roslava написа:
kukuryak написа:Я си стой при Доктора! зад врата: Нали ще те женим скоро 109:

Кукуряче, обичам те: като се жени,да не отива в манастир да става монахиня. [28326_842.GIF]
А тя ще пробва всичко преди сватбата за да не е капо. [kangura.gif]

Шшшшш, [difus_blush2.gif] тихо да не чуе свекърва й, че и тя е в този форум! намигане:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Чет Юли 26, 2012 11:37 am

kukuryak написа:

Шшшшш, [difus_blush2.gif] тихо да не чуе свекърва й, че и тя е в този форум! намигане:

Ай 'ся и ти свекърва ѝ,да не е от тези лошите където ги описват по сериалите,тя ще бъде съвременна. игра: Ние по-възрастните ще прощаваме на младите,защото те са аджамии. 109:
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 26, 2012 4:20 pm

Абе добра добра свекървата, ама и тя е фенка на тия хубавци, та може да се посбият за тях 109: женски бой:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 26, 2012 4:21 pm

Еее , ама аз само гледам , беееее срамежливко: пък да ми падне в ръчичкитееее , ти да видиш език:
Свекито е мнооо печена тя срам: Ще мърсуваме заедно луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galya_kost » Нед Юли 29, 2012 12:02 am

обичам те: хай: Здравейте и от мен тук!Надникнах да чета клюки за новия филм и някои постове ме накараха да драсна някой ред...Зигс,Бечолина,и аз захващах Бир чоджук севдим...някъде към 23 епизод се запитах защо си губя времето с тази боза!Не съм писала за това никъде и никога ама не става за гледане! намигане: Загубена кауза!Този Бюлент кой го излъга,че става за артист,не знам! не не: Главната героиня има много неприятен викащ тембър на гласа и направо дразни,а и сюжета никакъв го няма!Там е добра неомъжената сестра-старата мома и разбира се Четин Текиндор! луда: Сюргюнът е по-добър въпреки всичките негри дето са набутали там! [newsm12.gif] напушване: Все пак гледаме красива екранна двойка поне!Не ме трепете,това е моето мнение!Ако ви харесват артистите-губете си времето! [11363_980.GIF]
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Юли 29, 2012 7:32 am

Гале , много си крайна , джанъм , но както казваш - твое мнение обичам те:
Ето и моето ...
На мен Бюлент страшно много ми харесва още откакто го гледах в Под липите , а тук също прави силна роля [iconmelek.gif]
Наистина сценарият не е кой знае какво , но са го направили добре според мен , а втори сезон също обещава да бъде интересен 681f5b8baa1bf28cdc63c365a94dd23f.gif
Четин Текиндор не блести с някаква особена актьорска игра , но това го отдавам на образа му в сериала [gdance.gif]
Голямата сестра наистина играе перфектно , но като образ ми идва да я трепя с правата лопата дявол:
Ердал също ми харесва много , и като игра , и като излъчване хи хи:
Мерве също е много силен образ . Това момиченце перфектно пресъздава емоции и ще стане голяма актриса [kz2vx9.gif]
А от всички най-много ми харесва малкия Хасан обичам те: Прекрасно детенце са избрали за ролята [236.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galya_kost » Нед Юли 29, 2012 8:03 am

обичам те: Крис! срам2: срам2: И на мен Бюлент ми харесва в Под липите,ама явно и Туба допринася за това,май са се харесвали по онова време....А тук?Нима ти харесват те-главните герои?Това високо красиво момиче не е никаква артистка,признай си джанъм!И помежду им няма химия!С другите герои съм съгласна и чоджукларите са добре,ама голяма част от екранното време се пада на тях двамата и не мога да ги търпя! не не: не не: НеАм нерви!
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот becholina » Нед Юли 29, 2012 10:58 am

kris_run написа:
Гале , много си крайна , джанъм , но както казваш - твое мнение обичам те:
Ето и моето ...
На мен Бюлент страшно много ми харесва още откакто го гледах в Под липите , а тук също прави силна роля [iconmelek.gif]
Наистина сценарият не е кой знае какво , но са го направили добре според мен , а втори сезон също обещава да бъде интересен 681f5b8baa1bf28cdc63c365a94dd23f.gif
Четин Текиндор не блести с някаква особена актьорска игра , но това го отдавам на образа му в сериала [gdance.gif]
Голямата сестра наистина играе перфектно , но като образ ми идва да я трепя с правата лопата дявол:
Ердал също ми харесва много , и като игра , и като излъчване хи хи:
Мерве също е много силен образ . Това момиченце перфектно пресъздава емоции и ще стане голяма актриса [kz2vx9.gif]
А от всички най-много ми харесва малкия Хасан обичам те: Прекрасно детенце са избрали за ролята [236.gif]

[28300_634.GIF] Абсолютно съм съгласна Криске обичам те:
Галке влюбена: казвай си мнението нали затова сме тук. На мен Бюлент ми е любимец естествено от "Под липите" не съм много съгласна, обаче че Туба е направила филма, заслугата е и на двамата. Казваш, че тук няма химия между двамата, такава е и идеята. Химията трябва да гледаш едва ли не, последните три серии. Този филм мен ме накара да се замисля над много неща, например как се обича и отглежда чуждо дете като твое, случва се в живота, около мен имам такива примери. Как едно дете като Мерве преодолява обичта на баща си към друга жена и дете. Имаше един разговор между Мерве и баща и, когато той я питаше кой е бащата на Хасан, този който го е създал и оставил или този който гледа от раждането му и го обича като свое дете. Мога още да ти пиша, защо ми е харесал на мен специално, но няма смисъл да ти губя времето. Явно това не е твоят филм, давай към следващият [11363_980.GIF]
Изображение
Изображение
Аватар
becholina
ОТЗ
ОТЗ

Статус:

Мнениеот galya_kost » Нед Юли 29, 2012 1:22 pm

хай: хай: ......Ами няма следващ....това и правя-търся,търся и надниквам тук и таме...но...нямаааа! добро утро: Я кажете някой,ако поназнайвате турски и сте разбрали нещичко...Какво ще кажете за Спомни си любима? влюбена:
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот Vihar » Нед Юли 29, 2012 2:33 pm

Прекрасен филм. Особенно ако те интересуват не само любовните моменти, но и нещата в тяхната цяласт- историческите събития в този момент, социалната ангажираност на героите, живота - проследен в неговото развитие в продължение на 30 години.
Препоръчвам го!!!
[difus_19.gif]
Изображение
Ти виждаш нещата и питаш "защо?",
аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"
Джордж Бърнард Шоу
Аватар
Vihar
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Юли 29, 2012 10:08 pm

Гале , ами според мен Гюлджан ( мисля , че така се казва артистката , изпълняваща главната роля ) е напълно на място и ролята й пасва като ръкавица , но както казва Бечолинка , да не те занимаваме - филма не е твоят [difus_19.gif]
Бечолинка обичам те: и аз затова харесвам сериала - поставят много интересни въпроси от живота и показват развитието им напълно в редът на нещата [kz2vx9.gif]
Никой не е застрахован от нищо в този живот 681f5b8baa1bf28cdc63c365a94dd23f.gif
Дали ще отгледаш чуждо дете , което да обичаш като свое ... Дали ще се влюбиш на стари години и ще оставиш дом и семейство ... Дали стигнеш дотам да завиждаш до такава степен , че да врътнеш на акъл ... И още много , много неща в сериала , които могат да се случат на всеки един от нас 681f5b8baa1bf28cdc63c365a94dd23f.gif
Спомни си любима не съм го гледала и не мога да дам мнение , но съм чела , че е добър .
Гледах Златната клетка и противно на повечето мнения , ми допадна [girlpinkglassesfn.gif] Не зная дали заради Мелиса Сьозен и Нежат Ишлер , но не съжалявам за отделеното време 681f5b8baa1bf28cdc63c365a94dd23f.gif
Не съм гледала Забраненият плод ... отначало погледнах няколко серии , но ми беше скучен и го зарязах , та сега се двоумя дали да го почна [gdance.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 30, 2012 10:07 am

galya_kost написа:хай: хай: ......Ами няма следващ....това и правя-търся,търся и надниквам тук и таме...но...нямаааа! добро утро: Я кажете някой,ако поназнайвате турски и сте разбрали нещичко...Какво ще кажете за Спомни си любима? влюбена:

Гале здрасти: , държиш ли да е турски сериала? плезене 2:
Щото аз в момента съм на корейска вълна хи хи:
Иначе Великолепният век преди да изгонят mudji: ставаше за убиване на време.
Криска 471.gif сакън, Джанке, не гледай ЗП - ще се травмираш накрая със сигурност!
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юли 30, 2012 12:05 pm

Ааа , Джанке моя , знам аз , че Бихтерката си тегли куршума накрая , но това не мисля , че ще ме спре да го гледам ... още съм си в чуденка по въпроса хи хи:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот galya_kost » Пон Юли 30, 2012 12:10 pm

обичам те: Кукурякче,гледам турските,защото играта на артистите е много истинска,красиви са,а и са близки по манталитет,сюжетите са интересни...затова,иначе не съм против другите сериали,дори съм гледала някога много отдавна в моето детство интересни сериали,за които сега разказвам на моите деца и на тях им е интересно...Само се опасявам от азиатските,че трудно ще им различавам лицата и няма да правя връзката с героите,иначе отдавна ви чета,че сте им фенове,та...в тази връзка дай някакъв линк към тях да се пробвам! [11363_980.GIF]
Изображение
Аватар
galya_kost
фен
фен

Статус:

Мнениеот becholina » Пон Юли 30, 2012 12:27 pm

kris_run написа:
Ааа , Джанке моя , знам аз , че Бихтерката си тегли куршума накрая , но това не мисля , че ще ме спре да го гледам ... още съм си в чуденка по въпроса хи хи:

Криске обичам те: някъде прочетох, че по Диема ще дават ЗП с нов дублаж. Аз лично не съм го гледала, но ако няма какво да правиш, изгледай го! [de-87.gif]
Изображение
Изображение
Аватар
becholina
ОТЗ
ОТЗ

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Архив