ASI-BG.COM • Виж темата - Малки Тайни / Küçük Sirlar

Малки Тайни / Küçük Sirlar

Тук ще намерите всички стари и заключени теми от форума.
[archive.gif]

Мнениеот Mimence » Вто Юли 26, 2011 6:47 pm

Изображение

Изображение

Изображение

Всеки си има малки тайни, но малко от нас ги превръщат в големи скандали. Един свят - блестящ, ослепителен и съблазнителен и едно лице, което остава в тъмнината на този свят. Предателството, лъжите и игричките са най-опасни! Су е една принцеса , на която са й чужди тези лоши черти! Но, ако поиска може да притежава всичко това, единствената цена, която трябва да плати, е да се откаже от невинността си. Сериалът „Малки тайни” разказва, по един смел и поразяващ начин живота на богатите семейства в Истанбул. Разказва историята на техните деца, чийто живот е необичаен и показен. Историята показва света на контрастите! А той си има свои ценности и неписани правила. Показва най-лъскавите места, най-луксозните коли и най-богатите хора. Място, където никой и нищо не е така както изглежда!

Това не е филм за училището, въпреки, че героите му са все още ученици! Това е историята за света на тези младежи и техните семейства! Училището не е  главното място, а просто едно от местата, където се случва всичко! Този, който притежава пари, има всичко, неговата сила няма граници! В свят на такива възможности, е невъзможно да обичаш, да имаш истински приятели, да имаш семейство и да бъдеш себе си!... А дали е възможно да запазиш чистота на душата си?

Изображение

Държава: Турция
Година: 2010
Разпространител: Tims Productions
Режисьор: Керем Чакъроолу, Джеврие Демир
Сценарист: Гьокче Дурат Бал

Изображение

Малки Тайни ще започне на 25 юли от 20:00 часа. Ще се излъчва от понеделник до сряда от 20:00 часа

Сериала все още се излъчва в Турция до в момента са достигнали до 50 епизод, дават го всеки петък от 20 часа по Стар ТВ

Изображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Епизодите в Nitrobg.org

Епизодите в Data-bg.org
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Малки Тайни / Küçük Sirlar

Мнениеот ninka2010 » Нед Авг 07, 2011 9:59 am

Ехоооооооооо, привет на всички.
Изглежда аз съм първата дето пише тук, искрено благодаря за темата.

Аз си казвах няма да го гледам този филм обаче да ви кажа много ме заинтригва загледах го и в тубето и три нощи подред си лягам в 3, 00 ч. както и да е, надявам се като свърши отпускарският сезон
да го гледате и пишете и вие за да не съм сама в тема.

Още веднъж благодаря и желая на всички ви хубав ден и прекрасно лято.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Съб Авг 13, 2011 5:15 pm

Момичета, аз много ви моля ако някой знае нещо около личният живот на някой от артистите на филма да сподели.
Хайде пак чао ако изобщо някой чете какво пиша. [236.gif]
Последна промяна ninka2010 на Съб Авг 13, 2011 5:20 pm, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Съб Авг 13, 2011 5:15 pm

Еееееее стига де сама ли ще си пиша в тази тема на никой ли не му грабна интереса този филм, само на мен ли ми хареса както сюжета така и част от артистите.
Нейсе, на мен много ми харесват като мъже Четин и Демир двамата са много красиви всеки по различен начин. От мацките харесвам Бериджик най-много като жена, след нея Су и за другите няма да коментирам.
Вече почти го изгледах в тубето малко ми остана, като цяло не е кой знае какво филма сам по себе си децки игри които се превръщат в доста сериозни и опасни, но все пак има много примери от различни естества за това какво не бива да се прави и до
къде човек може да стигне но и да непродължава защото може серозно да се опари от постъпките си и действията си.
Момичета филмчето е занимаващо, аз все пак негубя надежда, че някоя от вас ще се включи.
Обичам ви велая ви хубаво лято чао. [2dgq0jo.jpg]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот bibisita » Нед Авг 14, 2011 5:58 am

[28307_696.GIF] Аз също го загледах макар и не от първата серия,върнах се да хвана началото,сега едва едва се устисквам да седна да го изгледам напред.Заартистите незнам почти нищо,но много ми харесва Четин,а тая Су толкова наивен богат човек няма,на моменти ми е тъпа като галош.Айшегюл не ми харесва ,но пък е пресметлива,умна и експедитивна.Със сигурност ще го следя,а и си мисля,че няма да издържа на изкушението да го изгледам напред,само да ми се отдаде малко свободно време.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Нед Авг 14, 2011 12:55 pm

Привет Бибисита и на всички останали ако има такива.
Радвам се, че и ти го гледаш филма, споделям мнението ти за Су, тя е отвъртително, тягостно наивна та чак глупава на моменти това мен ме ужасява в нея.
Айшегюл е голяма гадинка от най-гадните, тя е змия има и нещо не е наред с мозъка на моменти е като луда и в същото време много чувствителна и ранима личност е тя за мен и това й държание е като обвивка.
Четин ох боже мой какъв мъж е този Четин, много е готин бе каква ли майка го е раждала това момче, честно ви казвам за мен по красив мъж от него трудно ще видя.
Ама от де ги вадят тези красиви, чаровни, харизматични и омайващи жените мъже така от разстояние незнам, чудя им се на актрисите дето им парнират как се сдържат и справят със ситуацията.
Всеки път си мисля, че друг такъв мъж няма, мислих така когато за първи път гледах 1001 нощ там много се раздвоявах между Керем и Онур после за Демир от Аси сетне за Мурат и Левент от ПнС, Ареш от сълзи над Босфора и т. н., както преди тях и за един друг там от един филм с някакъв бандюга ама не се сещам нито за името на филма нито на героя. Във всеки филм има хубавци дето те грабват, много били красиви тия турчяги бе и от двата пола. Аз много харесвам и Демир от филма МТ и той е много готин да Аяз е той артиста от малки жени, него пък в този филм много бях харесала направо ми бе взел ума тогава, абе все са хубавци.
Интересно е филмчето ще го гледам и така, ще си коментираме и така живи и здрави да сме.

Ох много съм щастлива от факта, че в тая тема има и други постове освен моите.

Чао и хубав ден.
[2dgq0jo.jpg] [236.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот toni_sp » Вто Авг 16, 2011 1:23 pm

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ [28307_696.GIF] Сериала наистина си заслужава,много е хубав.Просто не е за изпускане.Моите любимци са Арзу и Али,много са сладки.Су е красива,но много наивна и глупава.Айшегюл е гадничка,но на моменти ме кефи.
Аватар
toni_sp
новак
новак

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Сря Авг 17, 2011 3:57 pm

Здравейте дружинка, много се радвам, че бавно но славно напредваме.
Специално мен Арзу много ама много ме дразни с държанието си, но много е красива дори за мен тя от всички е най-красива имам предвид на лице не на тяло. Али най-малко ми харесва от всичките момчета във филма, това си е мое мнение и само го споделям. Чет май малко си пада психопат както каза Демир а пък Демир от всички е най-читав изглежда здраво стъпил на земята. Мерич е страшна сладурана, но някой път прекалява. Най много от всички сега за сега ме дразни Хевес и Джеиля също но нейсе ще го гледам все едно какво и кой ме дразни. Джем и ме дразни и го съжалявам той както Су каза е много лабилен а това е голям проблем. Но Шебнен е много готина за мен и като майка и като човек.
Хайде за сега толкова да има и за друг път.
Чао и приятна вечер.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот bibisita » Сря Авг 17, 2011 7:27 pm

Не се удържах и хвърлих едно око напред,след това вечерта го загледах,помислих си че съм го гледала съвсем се насметох.
Ама Четин и Айшегюл какви любезности си размениха [laie67dgirltv7.gif]
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот toni_sp » Сря Авг 17, 2011 9:03 pm

Ами нз,всеки си има вкус.Аз казах,че ми харесват като двойка.Незнам някак много са сладки заедно.....Днес много ме изкефи когато попитаха Хевес и Джейля-дали Мерич е новата слугиня.Тоест,че те са слугини на Айшегюл...
Аватар
toni_sp
новак
новак

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Чет Авг 18, 2011 3:19 pm

Здравейте сладуранки калпазанки много се радвам, че сериалчето ни набира скорост като постове във Форума.
toni_sp, мила аз само си казах и аз мнението, за теб и това, че те ти допадат няма нищо лошо, естествено е всеки с вкусът си. Надявам се, че не си ми се обидила, ако е така моля да ме извиниш. [emo-5ange.gif]

Няма как човек да се сдържи да не го гледа филма в тубето, аз точно това направих, изгледах го целият и сега само чакам ги на бг.
Готино и забавно сериалче ноооооо и никак не е безобидно.
Ще ги гледкаме и ще си коментираме и толкоз.

Хайде хубав ден на всички. [kalp.gif] [236.gif] [c06.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот toni_sp » Пет Авг 19, 2011 10:03 am

Не съм се обидила,спокойно.И аз се радвам,че темата се развива,но очаквам повече хода да се включат.Приятен ден на всички!!! :)
Аватар
toni_sp
новак
новак

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Съб Авг 20, 2011 10:34 am

Здравейте момичета.
Аз също съм много радостна, че няма да си пиша сама в темата, също се надявам повече хора да пишат.

toni_sp, мила много се радвам, че не съм те обидила, аз казвам нещата каквито аз ги виждам, споделям, но в никъкъв случай не го правя за да обидя някого. [emo-iloveu.gif]

Айшегюл и Четин наистина са психари, колкото повече го гледам филма толкова повече се уверявам в това.
Харесвам като мъж Четин определено и то много, но като здраво стъпил на земята определям и виждам Демир в целият филм.
Както каза подлата Джейля на всички им има нещо дето да не им е наред, излиза, че е права.
Арзу пък изобщо не е наясно със себе си, имам предвид, че ту казва за Су, че е истинска приятелка и в следващият момент и завижда и прави неща срещу нея. Ако бях на мястото на Су, нямаше да и простя още тогава когато я бутна в басейна, каквото и да бе казала тогава Су , Арзу нямаше право да постъпва така.
Много се неразбира от дума тая малката Мерич, ако цената да имам приятелки е да слугувам на някой, който ще ме унижава и гледа на мен като на нищожество е няма да стане.
Фикрие нз защо е изгонила майка им, мисля, че каквото и да е сторила Едже то бабата не е имала право така да постъпва все пак тя е майка на внуците и.
Бащата Емре за мен не е никакъв мъж, безгласна буква каквото каже мама и както каже тя.

Стига коментар за сега да има и за друг път.
Хайде желая ви прекрасен уикенд. [kalp.gif] [c06.gif] [236.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот toni_sp » Съб Авг 20, 2011 8:04 pm

Мнението ми за Су е,че ми е някак безлична и глупава.Смисъл такъв,че вечерта когато и откраднаха чантата тя вместо да изчака Четин,тя тръгна на някъде.Мерич пък как може така да се унижава,не го ли осъзнава незнам.......но както и да е........Предлагам да коментираме най-интересното от сериите.Например вчера много се изкефих на Хевес,браво на нея.Айшегюл си го заслужи.
Аватар
toni_sp
новак
новак

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Нед Авг 21, 2011 8:09 am

Добро утро момичета.
Су наистина е някак задръстена и глупава, но аз това го отдавам на възпитанието, което и е дадено от семейството.
Мерич, наистина е сляпа и глуха за думите на Демир, но все някога се надявам да осъзнае как я използват и по важното да и писне да го правят.
вчера много се изкефих на Хевес,браво на нея.Айшегюл си го заслужи.С теб съм съгласна тук, даже бих казала, че Айшето с малко се размина можеше и още да понесе, ама нейсе следващият път.
Обичам ви чао и приятен ден. [236.gif] [kalp.gif] [c06.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Пон Авг 22, 2011 5:26 pm

Здравейте мили мой сладурани.
Къде сте се запиляли, няма ви отдали сте се на почивка а?
Ужъс, днес няма да има епизод от нашият сериал, както вече всички знаем ще дават Гласът на България.
Аз лично исках да гледам и днес игрите на тези ученици, дето уж са на училище но това по нищо не им личи. Вместо това ще гледаме как се карат Миро и Мариана, жалко не го очаквах от Миро но ето на и такива работи са възможни.
Момичета, аз докато се ровех в нета зърнах едно видео с Айшегюл(Мерве) вкарала си е силиконче и се чувства много добре от факта, според мен е е много добре и не е прекалила изобщо.
http://www.youtube.com/watch?v=rGrEkmxjHOA Видеото не е голямо, но сега не го намирам другото, ще го потърся и ще го постна.
Сега чао, че малкият ме вика Чао оничам ви.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот toni_sp » Вто Авг 23, 2011 8:41 pm

Су постъпи ужасно спрямо Арзу,а и Бириджик също,никой не се интересува от чувствата и,само хорското мнение важно....УЖАСНО Е
Аватар
toni_sp
новак
новак

Статус:

Мнениеот bibisita » Вто Авг 23, 2011 10:40 pm

toni_sp написа:Су постъпи ужасно спрямо Арзу,а и Бириджик също,никой не се интересува от чувствата и,само хорското мнение важно....УЖАСНО Е

Така е, и мен ме хвана яд на Бириджик,що за майка си щом мислиш първо за мнението на хората ,а след това за детето си?А и Су нали остави Али,какво има сега да се съсеща че е бил неин приятел,или няма да е смене ама няма и да е с тебе.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот ninka2010 » Сря Авг 24, 2011 6:40 am

Добро утро момичета.
Аз мисля, че Су иска Али да стои далеч от Арзу защото ще я нарани, защото всички го знаят какъв е, самата Арзу каза знам че ще ми навреди по-добре и от теб или нещо такова.
Бириджик, голяма грешка има тази жена спрямо дъщеря си, откъде на къде, какво дава право на един родител да унижава детето си и винаги да му повтаря, че то видиш ли неструва колкото някое друго например, ето от тук още се е провалила като майка Бириджик. Сега ще бере плодовете на възпитанието , което е дала на Арзу както и на насадените у Арзу недостатъци по нейна вина.
Стига толкоз, че трябва да изчезвам.
Желая ви хубав и спокоен ден. [kalp.gif] [c06.gif] [236.gif]
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
ninka2010
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот toni_sp » Сря Авг 24, 2011 9:09 pm

еееееееееееееееее жалко,че го спират............
Аватар
toni_sp
новак
новак

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Архив