ASI-BG.COM • Виж темата - Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Всички завършили и излъчени сериали

Re: Anneler ile Kızları / Майки и дъщери

Мнениеот petan » Нед Ное 20, 2011 10:54 pm

Изображение

Много й отива на Феридето страдаща жена [uc.gif] - като запазена марка й е! Не се сещам за друга тяхна артиска [think.gif] В ЛиН имаше прекрасната възможност да оттренира това поведение - почти всичките серии, с малки изключения [laie67dgirltv7.gif] Добра школа изкара с Томрис, а също и във филма от артиската, дето тук е свекървата й!

Мира, може би ще се наложи да пуснеме кратки изложения на сериите до сега, така както сме ги разбрали с помощта на превода на турското момиче на Dial от фейса.
Аз ще поясня, а Dial да ме поправи, ако нещо съм сгрешила.
След разстрела на Гюлето на скалите и спасяването й от глупака, тя му каза да си върви по пътя и при Селви. Той се обади и извика мацето в Истанбул (не разбра, че вече я сгодиха). Говори и с приятеля си, да я закара до автогарата. Селви не искаше, но не му каза защо (и аз не бих казала по GSM от хиляда км !). Тя избяга и затова се качи в колата му, защото не се предполагаше че ще се наложи по пътя да се върне. Омер се обади, да зачака, защото дъртия му се приземи в Истанбул при Хамди да стреля Гюлето. И тогава идиота й налетя [277.gif] Добре, че не дадоха изнасилването, но нейната реакция със скачането от движение и белезите от борбата й, потвърждават това. Също и реакцията на доктора при прегледа, но момчето съобрази, че казването на истината в тези ширини е равносилно на смъртна присъда за жената! Ония ненормалници отвън пред вратата само това чакаха да чуят и никой не мож я спаси! А майка й също се усети за това...но ... аблата и тя се досети, ама пуста злоба от несподелените й чувства и погледи, с фалшиви сълзи и молба накара Селви от болницата да се обади на Омер и да го излъже, че е сгодена.
Така че, Селви в нищо не е виновна или поне аз не виждам да има вина. Тя в нито един момент не му пусна аванта на оня идиот, режеше го винаги... а да каже на Омер за приятеля му - къде! като оня глупак седеше по камъните и съзерцаваше мостовете на Босфора [28301_654.GIF] Имам надежда, че Седат ще си го получи, независимо от кой [321.gif] , разчитам на Гюлето [laie67dgirltv7.gif]

И нека да добавя: някои от ситуациите тук ги тълкуваме и разпознаваме от собствения си опит ... когато си далеч от любимия човек - хиляди км..., не всичко можеш да споделиш по телефон... премълчаваш неща, които не можеш да докажеш и на които не би повярвал... гледаш да се оправиш сама, както можеш [think.gif] и стискаш зъби [kz2vx9.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пон Ное 21, 2011 1:48 pm

Ха , добър ден и от мен
замисъла на сериала е много добър но за съжаление ние виждаме това , на турците не им се иска да се променят , дали защото са свикнали или за да не си усложняват живота незнам , но аз не бих издържала ругатни , шамари , ритници и обиди нито от севгилито нито от свекър и свекърва при това за нищо и когото на тях им се прииска
проблемите за родата на Гюлето започнаха със сватбата , благодарение на нея тя остана без съпруг , децата й сираци , Фатма уморена а Селви и Омер страдащи
Гюлето се спаси от слугуване в къщата но си докара похотливия Хамди , килари и свекър с пистолет, но най -голямото наказание че иска свобода плаща с раздялата със сина си
Надявам се непокорният и нрав да спаси и Селви като прати Омер да си я прибира
Омер е притиснат между традиция и любов , не приемам че сам не действа а използва посредници , това което каза на Гюлето в миналата серия ще вземем Юсуф и ще заминем далече от всички трябваше сам да направи със Селви не да праща Седат , а какво прави в Истанбул по цял ден след като няма намерение нито да убива Гюлето нито да я взима за жена не ми е ясно , може би камъните на Босфора са му много удобни
Селви не намирам за какво да я упрекна , много прилича на Гюлето лесно се не дава , затова и двете така добре се разбират , сълзите в очите на двете добре показаха че споделят мъката си , едната по сина си , другата по любимия си , който засега не я заслужава , дано Петан не се окаже права и да чакаме бебе
Емине , от несподелена любов не вижда колко много вреди и на брат си и на себе си защото ако Омер е със Селви , Седат ще остане за нея , надявам се тя да е тази която ще издаде Седат
Майката , дали е майка за всичките си деца , когато дъртия тръгна за Истанбул тя отнесе шамар за дето искаше да го предпази от баща му , а дъщеря й пребита като куче остави в ръцете на касапите си ,
Фатма в дома на баща си имаше прислужница в лицето на Гюлето , но сега сигурно се моли да е на нейно място , думата "умориха " много точно пасва за нея , останах с впечатление че дъртата докато не видя кръвта , така и не повярва че е бременна , дано като се свести да си събере багажа и право при мама или пози път мама да си я прибере ( нали двете с Емине тръгнаха към нея )
Хикмет в селото не видх да прави нещо , а в Истанбул с Хамди само обикалят улиците , за него Агата и законите на аширета са по важни и от децата му ,от жена му и от внуците му , всички те са отнасяли шамарите му
Юсуф ми харесва и като дете и като образ , добре се справя с ролята, Гюлиджан за мен има малки отклонения от правия път но тях ги извинявам с факта че е отгледана в мизерия , а това което са купували е било за Юсуф нали мъжките деца са на почит ,
останалта част от родата на Гюлето - Фериде и Хамди са си лика прилика , тя гледа никои да не и развали рахатя и да влиза в територията й , а той как да измъкне лесно печалба , реакцията му към Гюлето е напълно нормална , тя е всичко което Фериде не е , хем е по-млада , хем е дмакиня
сега за Дефне и фамилия
на Дефне не и е по -лесно от на Гюлизар ,толкова проблеми и създаде Саджит при това преди още да се е съвзела от загубата на съпруга си , чудя се за толкова години Саджит не можа ли да преглътне факта че тя е майка на внучката му. За Гюлето не се надявам на някаква връзка но си мисля че Дефне ще я съберат с Керем , но дотогава ще видим още гадости от Саджит и майчицата й
адвоката не мога да го дишам и физиономията му е противна , да не говорим за гадостите които прави , като нищо го виждам и в съюз с Чала когато Саджит започне да омеква към Дефне
Керем в последните епизоди не го дават много, много но се надявам да го видим в Малатия като подкрепа на Дефне въпреки отказа й
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Пон Ное 21, 2011 11:02 pm

на първият въпрос за доктора остава това че е казал че всичко е наред , за черната забратка няма обичай или традиция както си мислех , Селви и я слага защото Гюлето е дошла тайно и ако някои я види да не я разпознае
въпроса за Омер са го премахнали за мое съжаление ,
за Дефне в таксито , тя споменаваше името на Ферман , явно за да ориентира шофьора , дано таксиджията да не я закара при Агата , но обещавам да попитам
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Вто Ное 22, 2011 1:15 pm

[87.gif] (пак се трупясах - удари ме в ушите яко-нищо не чувам, главата ми е като празна кофа)
това го взех от фейса на Anneler ile Kızları - NTC Medyа Изображение

какви пуловери... прилича ми на "буркан туршия" Изображение изпращам им Изображение Изображение

имам чувството, че и за малко пари да го предлагат - някой не иска да разсърди Малатия [kz2vx9.gif]
А толкоз спонсори има дизито - и то сериозни фирми!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Вто Ное 22, 2011 7:32 pm

добър вечер , Петан съжалявам че си болна , дано мине по-скоро
а за туршията си права , засега консерврахме филма , да видим кога ще го отворим за консумация [laie67dgirltv7.gif] [laie67dgirltv7.gif]
няма новини за сериала , нито клюки ,нито официални , ще чакаме [kz2vx9.gif]
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот мира1011 » Вто Ное 22, 2011 9:55 pm

[28307_696.GIF]
Петан, много съжалявам за заболяването ти, дано бързо да се излекуваш. Този грип дето върлува в момента доста коварен и упорит се оказа. Дечицата ги тръшна и бавно се възстановяват. [yahoo_10.gif] Но пък чувството ти за хумор не е пострадало от болестта. [yahoo_33.gif] Дано да се намери по скоро телевизия, която да хареса консервите ти, че да не вземат да ферментират любимките ни. [think.gif]
Диал, хареса ми твоя анализ за филма. Аз не смея да разсъждавам много, не че ми се отдава, но си спомням докато гледах Пленителката какви изводи си правех само по картинки. След превода се завъртах на 180 градуса. [bang.gif]
Но от видяното от картинките във филма, ами то си е за плашене едно момиче от Анадола да отиде само в Истанбул, ако няма точна приятелка, на която да разчита. Какво ли не преживя Гюлчето, докато да срещне Дефне. И все още не се е освободила от страховете си, но продължава да се бори за бъдещето на дъщеря си.
И друг момент ми е интересен. За Еминето и Седат. Тя разбра какво е причинил той на Селви. Дали ще продължи да го харесва като насилник? Харесват ли малатийските девойки такъв мъж? Как ще възприеме и зет си като насилник, би ли посъветвала Фатмето да го напусне? Ако Фатмето напусне съпруга си, за кой ли ще я омъжат агите?
Доста очаквания имам от този филм, но може и да не дочакам отговорите на въпросите си. [newsm69.gif] По Коледа стават чудеса, ама комшиите не го тачат този празник, та не знам дали да чакам чудо да се случи и филмът да продължи отново.
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот dial » Сря Ное 23, 2011 7:20 pm

Добър вечер ,
ето я и хубавата новина , сериала ще продължи по TNT , денят и часа за сега не са известни ,
това е пуснала девойката която превежда за нас , а Феридето след това пише че все още няма потвърдение на това
ние пък ще чакаме , че какво друго ни остава
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Сря Ное 23, 2011 8:44 pm

[28307_696.GIF] ще чакаме, ама е време за туршийката в бурканите - зима е, ще завали и сняг ... не мож само на гола ракия [asik.gif]
намерих този TV канал - само него не сме гледали [difus_nea.gif] поразгледах го и пада малко про-европейски . Вижте го и вие - дават Долината на ... не знам си кой сезон и серия ... има и дизи с някаква забрадка ... но вносните им сериали са муци [kz2vx9.gif]
http://www.tnttv.com.tr/index.php
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот мира1011 » Сря Ное 23, 2011 8:50 pm

[28307_696.GIF]
Диал, [236.gif] от твоята клавиатура в божиите уши! [helpsmilie.gif] [helpsmilie.gif] [helpsmilie.gif]
Дано тази TNT се окаже гледана телевизия, та дизито да продължи следвайки сценария. Ще ми се да бъде поносимо реалистичен / на такъв ми изглежда засега/, а не заради рейтинг поредната измислена сапунка.
мира1011
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Нед Ное 27, 2011 11:49 am

Изображение проверявам във фейса на Anneler ile Kızları - NTC Medya
там от снощи има един пост Arkadaşlar anneler ile kızları tnt'ye transfer olmuş, но няма нищо повече...разискват ТВ каналите - FOX и TNT...
бях ви писала за едно Фериде, а то взело че се префасонирало като Anneler ile Kızları=>gülizar & ömer<= [277.gif] http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 3271_n.jpg
и гледам, че и други плачат за прилагане на закона на тьорето ... [kz2vx9.gif]

Имам съмнение, че ще има нови серии... те всички канали са си направили схемите още есента ... най-вероятно, ако има развитие, ще е чак към края на януари, когато ще са приключили някои от сериалите ...

Dial, беше споменала за 9 или 16 декември ... дано да излезе вярно ...

ще чакаме и дано дочакаме ... Изображение Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пон Ное 28, 2011 7:52 am

Добро утро ,
Изображение
щом не се говори за спиране на филма значи ще има продължение , да видим коя телевизия ще го вземе , информацията за сега е че няма подписано споразумение
а феридето ходи по механи , завединия , семинари ,
Изображение
http://www.konak.bel.tr/haberler.aspx?id=1768
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Пон Ное 28, 2011 8:08 pm

Добър вечер от Селви и Фериде
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Чет Дек 01, 2011 8:02 am

Добро утро ,
Изображение
за сега няма новини за сериалчето , преди няколко дни пишеше че днес (четвъртък ще има някъкъв отговор) а дотогава един сладък бърборко
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Otu4CCEEIg
Петан много ми хареса колажа в ЛиН по снимката на Фериде и Селви , а снимката на Гюлето на син фон и черна забрадка се харесва много във фейса
Изображение
спорен ден !
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Дек 02, 2011 12:49 pm

[28307_696.GIF]
нямам много време, но за
dial написа:... един сладък бърборко
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Otu4CCEEIg
.........
му спретнах реклама [laie67dgirltv7.gif]
Изображение Изображение

има и интересни снимки на Феридето от клиповете ...ще й спретна нещо ...

P.S. забравих да ви кажа, че пуснах колажите с буркан-туршията и рекламата във фейса на онуй Фериде с Гюлизар&Омер (явно си падам по откачалки [84.gif] - проверявам я за нови бисери с Омер и Гюлето). Та ще видя реакцията ... ако не ме изтрие... ама съм и аз една... ще се държа възпитано и отговорно, обещавам си [kangura_crazy.gif]

................. не ги е изтрила , там са [difus_good.gif]
За истинското Фериде - Dial, само чрез теб ще държим връзка [difus_ok.gif]

P.S. 23:00 YES!!! получила съм хабер преди 7 часа "yes very nice pictures"; "How did you do in this picture?" значи възприемат добронамерените ми закачки [difus_good.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Дек 05, 2011 9:20 am

[28307_696.GIF]
Ето, докат си пиете кафето Изображение малко преса [6311_467.GIF] с

хубава новинка Caner Cindoruk ile Ebru Özkan evlilik yolunda/Ebru Озкан към брак с Caner Cindoruk/
Изображение http://www.televizyongazetesi.com/caner ... da_6_45707

Така де, като няма снимки - сватба! А той играе в сериала FIRAR и е готин турчин - добра двойка са! Да си определят дата и цветя и рози ..., дъщери... синове [difus_18.gif]

Спорна седмица [difus_ok.gif]
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Пет Дек 09, 2011 8:00 am

Добро утро
Изображение
все още новини за сериалчето няма , единствено се знае че ще продължи но кога не е ясно
Изображение
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Дек 10, 2011 2:03 am

Dial. нищо не казваш за твоите красавци в новото им дизи [think.gif]
Тази нощ попаднах на ей туй http://www.youtube.com/watch?v=2QaepfhA ... r_embedded
Тез юнаци си правят репетициите по кръчмите [laie67dgirltv7.gif] И тази изрусената от 1001 нощ https://lh5.googleusercontent.com/-UWx_ ... 203639.jpg - и в това дизи ли играе, или е севгиле [think.gif] - той още малко и ще почне да я храни!
фотки https://plus.google.com/photos/11563354 ... 1585?hl=en

Нещо не ми идва музата за Феридето ... чакам да се поднови сериала... ама май ще си останем с чакането [think.gif]

Вземи си от препечените филийки за закуска https://lh3.googleusercontent.com/-lM2S ... uska22.JPG кафето още го мелям [difus_nea.gif] Изображение

Спокойни почивни дни и един готи филм - комедия ! Свалих го и изгледах тази вечер. Копнах го от Езелките, да са живи и здрави [11363_980.GIF] Изгледах го и заради Мехмет Гюнсюр и Йозджан Дениз - хубави мъже са и двамата !!!
Той сега е войник http://www.picvalley.net/u/2451/1386226 ... YI1GAI.JPG
http://masters-tb.com/details.php?id=69134&uploaded=1
http://www.youtube.com/watch?v=QcFGJzZc ... e=youtu.be
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот dial » Съб Дек 10, 2011 9:22 am

Добро утро , Петан мерси за закуската
новото дизи ми харесва , динамика , малко екшън , за сега любов почти няма ,двете дами са много силни жени , съпруга на едната нае убиец които я упой и стреля с неината ръка по бащата (не знам неиният или неговият) и след това трябваше да я хвърли от скала но тя се съвзе и избяга , сега полицията , съпруга й и убиеца я издирват, а тя си смени визията и на всичко отгоре е бременна , отиде при някъкъв чичо който я запозна с приятеля си полицай , сигурно той ще помогне
другата се опитва да избяга от съпруга си които я бие за щяло и нещяло но не сие дава лесно , на няколко пъти надхитри мъжа си ( заслужава си да се види) , а в утрешния епизод Еркан ще му тегли бой защото е влюбен в нея(за сега не го дават много)
доста увлекателно сериалче поне от първите три епизода , съвсем различно от досегашните,
за Майките и дъщерите и аз нямам муза , ще чакаме новите епизоди
ще се възползвам от предложението за филм
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Пон Дек 12, 2011 8:33 pm

Добър вечер, новини за сериалчето няма
едни като Ебру ще се женят , други като Феридето играят в театър
Изображение
ИзображениеИзображение
след това ходят на купони с бира а на сутрината закусват с вечерните тоалети и поразвалени фризури
Изображение
Изображение
абла Фериде също е на театрално сцена
Изображение
Петан русата от 1001 нощи за сега не участва в сериала , за по нататък не знам , ще видим
Аватар
dial
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот dial » Чет Дек 15, 2011 7:59 am

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение