ASI-BG.COM • Виж темата - Корейски романтични сериали.

Корейски романтични сериали.

Re: Корейски романтични сериали.

Мнениеот roslava » Вто Юни 25, 2013 4:26 pm

Охоо Куки, обичам те: не се притеснявай не си само ти която не харесваш" Паста" на мен също не ми хареса.Не-мога да го приема в някой сериал как главната тича като малко паленце по някой мъж,Винаги се изнервям ,много от случаите спирам дори да гледам. стена: На мен повече ми харесваше батко Кактус от колкото главният готвач.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юни 25, 2013 4:54 pm

О, Роси, ама в този случай подейства тичането. [smile3532.gif] На него му беше дошло до гуша от оная предателка дето му заби нож в гърба и имаше нужда от сигурност. Абе той си го каза даже, направо, че му трябва робиня, която да му върви по свирката и да му угажда за всичко.
Любовната история не беше зле, обаче играта на актьоритеее [smile3511.gif] И сцените в кухнята 471.gif Още потръпвам като се сетя как бършеше с парцала плота и забърса и чинията с яденето след това със същия парцал - да е чистичко за окото на клиента! 106: Не пет, амо седем звезди ще им дам в Мишелин! [28285_511.GIF]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юни 25, 2013 5:33 pm

Айгууууу, мислех си, че съм нещо сбъркана, защото не ми харесва този сериал, но имало и други като мен 107: Колкото и препоръки и суперлативи да изчетох, ами не можах дори и втора серия да завърша срамежливо:
Вярно си е, че за всеки влак си има пътници [difus_19.gif] [difus_victory.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Iva Di » Вто Юни 25, 2013 8:03 pm

Куки, професионален готвач ли си? Виж колко неща са ти направили впечатление. За мен "Паста" е средна работа, но и аз не останах очарована от избора за първи корейски сериал по БНТ. Те май само с него си останаха, за жалост. Диема и БТВ също. Не ги е срам. [newsm69.gif] Честно казано, ме увлече и го изгледах с интерес, но не е кой знае колко запомнящ се. Ама много обичам да ми готвят в корейски филм или сериал. Още повече харесвам това, че почти всяка корейска драма представя различна професия - и хубавите неща, и трудностите в нея. Това много обичам и ми е страшно интересно. Всичко друго чуждо, че и нашо симулира някакви хора, дето работят по офиси и ходят на работа, ама какво работят не е важно. А корейските са много вдъхновяващи. Ако бях корейска тийнейджърка, сигурно щях да се повлияя от някой сериал за избора си на професия. Дам... мисля:
Признавам, че все повече харесвам Док Го Джин от "Няма такава любов". Много е първичен милия. Играе човека и това си е. За разлика от нея. Тя е в почти същата роля като в "Паста" и я играе по същия начин. Няма мимика, няма почти нищо в актьорската и игра. Язък и за симпатичното излъчване. Слаба актриса е. Владее само няколко физиономии. Той е истински вихър. Чак не мога да запомня всичките забавни моменти, а наистина ми е весело. [newsm44.gif]
Криска, вярно, че Док Го Джин има много специфичен глас, но това негово натъртване и леко провлачване, мен леко ме дразни. Не обичам хората да ми се лигавят като говорят. Представям си го в мафиотски роли. Има много хард излъчване. Стана ми малко по-симпатичен като се обръсна и го заметна тоя перчем, когато я поведе на кино. Е тогава си беше красавец. Понякога никак не ги нацелват тия прически.
По отношение стайлинга на Ку Е Джонг - УЖАС!!! [257.gif] То винаги опропастяват стайлинга на някоя актриса, ама когато е в ролята на звезда, дори и непопулярна - бива ли такова нещо? Все с някакви размъкнати гащеризони се мотае и то на работното си място. Вярно, че трябва да изглежда изпаднала, ама чак пък толкова??? зад врата: Лилавите чорапи и сините обувки на бялата рокля тип "нощница" и аз ги забелязах. То нямаше как, след като обърнаха сцената на Принца и Пепеляшка. Ц-ц-ц. стена:
Моите трима мускетари - Ким Бом, И Донг Ук, Денис О. И един, когото обожавам тайно.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юни 25, 2013 8:04 pm

Аз отново съм на вълна Running Man [newsm08.gif]
Гледам 40- та серия и едното момче, което участва от 2PM, разтопи сърцата на всички ( дори и на Командира ) с изпълнението на тази песен срам2:

Поздравявам ви с нея, макар и не в негово изпълнение
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юни 25, 2013 11:23 pm

Много хубава музика! Мерси за поздравчето, Джанке! обичам те:
Iva Di написа:Куки, професионален готвач ли си? Виж колко неща са ти направили впечатление.

[smile3532.gif] Не, просто съм много гнуслива и ми правят впечатление такива нехигиенични работи стена: Иначе много обичам да готвя и да гледам кулинарни състезания лиги:
Ох, тоя ще ме скъса от смях! Който не му е гледал канала - да погледне.

http://www.youtube.com/watch?v=B7Lrwe6w ... zaIVG6MESQ
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Flower » Сря Юни 26, 2013 6:40 am

Аз сега гледам един японски сериал Last Cinderella. Много е кратък, лек и забавен и се развличам с историите на главната героиня, която е пълна откачалка и мърлячка. А нейните приятелки са образи, особено едната, която ще ви шокира, защото е напълно различна от обичайните японски героини. По-скоро прилича на Саманта от "Сексът и градът" [smile3532.gif] Ще видим сега Пепеляшка дали ще тръгне с младока, който е нает, за да я съблазни или ще се залюби със съседа и колeга Тачибана [newsm68.gif] /аз съм за последния/
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юни 26, 2013 8:38 am

Куки инструментала на тази песен я чух още по времето на треската АСИ срам2:
От тогава не просто я обожавам, а винаги като я чуя настръхвам направо. Снощи като гледах серията отново беше така така. Всички го гледаха като омагьосани и даже не помня, кой от тях реши, че трябва да запее, но Командира така го сряза без да отлепя поглед от свирещото момче обичам те:
Остават ми още 4 серии от сегашния ми сериал, но ми доскуча и го давам бавничко.
Време е за Running maааааn песен:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юни 26, 2013 2:28 pm

Ха така, Цветенце обичам те: - да ни препоръчаш нещо забавно! Ще го гледам непременно! [newsm44.gif]
kris_run написа:
Време е за Running maааааn песен:

Джанке обичам те: ти от ранна сутрин започваш с джогинг, бе! луда: Много си спортна! 109:
Аз продължавам да се нервя с хигиенните навици на великите готвачи! Шефа бие подчинените си по всички части на тялото с пръчките, с които готви!!! 471.gif Капака на тенджерата се слага на земята!!! стена: Аййййшшш! Скоро в ресторант май няма да стъпя! [smile3511.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Юни 26, 2013 3:17 pm

Аз също гледамLast Cinderella точно -леко и забавно ,не-мога да преценя с кой искам да бъде Пепеляшка,дали с принца или с колегата/началник.Въпреки,че изгледах последният епизод защото съм много любопитна,а и предполагах с кой ще е пак имам резерви,защото и двамата ми харесват. мисля:
Отвикнала съм да гледам японско последният сериал който гледах беше Rich Man, Poor Woman,много,много ми хареса.
Забелязала съм,че имат много криви зъби тези хора,дори често се срещат и корейски актьори,когато си отворят устата дори им се виждат металните пломби.Тези хора нямат ли ортодонти,не искат ли да имат правилни зъби с красива усмивка,или просто това им е от беззначение,гледат повече да имат бяло кожа и малко лице ,висок ръст и когато ги имат тези показатели се считат за красиви.А и не напоследно място двойни клепачи. луда:
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юни 26, 2013 5:16 pm

109: Роси, верно са им много криви зъбите на японците - и на мен ми направи впечатление. Корейците не са така - поне главните им актьори са с много хубави усмивки зъбчо:
roslava написа:гледат повече да имат бяло кожа и малко лице ,висок ръст и когато ги имат тези показатели се считат за красиви.А и не напоследно място двойни клепачи. луда:

Аааа, да не забравиш лещите за уголемяване на ириса луда: . Мен това много ме дразни 471.gif В началото не обръщах внимание, но сега не мога да ги гледам с тези изкуствени очи! очички1:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юни 26, 2013 8:10 pm

[smile3511.gif] [28285_511.GIF] Отвратена съм за пореден път! Ядат спагети с ръце! Тъпчат си ги в устата с ръце и соса тече! нее: Гадост! Опитват яденето с пръсти - облизват ги, устата им лъщи от мазно, а не съм видяла още в тоя ресторант някой да си мие ръцете! женски бой:
Вече и любовната история не ми харесва - тоя само крещи и се нерви, хвърля яденето, а тя прави физиономия на набито пале и шеф, та шеф! [28287_522.GIF] Любов друг път! Това е садизъм! Изключително тъп сериал! [newsm69.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юни 26, 2013 10:03 pm

Куки зарязвай го, джанке, ич не му се чуди [difus_19.gif]
Аз цял ден си се смея с Running man :Д
Сега мисля да хвърля едно око на 13- та серия на сериала ми , че хептен през просото го подкарах... да го свършвам вече, че да видя ще почвам ли друг или ще довършвам предаването [newsm08.gif]
Мисля да започна и още едно интересно предаване - Family Outing [newsm08.gif] Има познати лица от Running man , а и Цветенцето го препоръча преди време. Бях си пуснала една серия, но реших да изчакам още малко. Като гледам в интернет, май е било само два сезона- от 2008- ма до 2010- та. Ще го изгледам със сигурност срам2:

П.П. Сега като се сетих за това предаване и намерих листа с епизодите в уикито. Гледам, че тая противната Park Si-yeon участва [smile3511.gif] Не зная защо, но има хора, които само като ги зърна, чуя гласът им или просто чуя за тях и ме избива на агресия. Тая пача е от тези хора зъбчо:
Иначе са имали много интересни гости и още утре ще го започна [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Iva Di » Сря Юни 26, 2013 10:48 pm

Не мога да си кривя душата. "Няма такава любов" е много сърдечен сериал. Има нещо в него. Дори и то да е едно шантаво изкуствено сърце, което симулира любов, чувайки една определена песен. Не ме дразни, което е много хубаво. Не ме разплаква, което е още по-хубаво. Интересно ми е каква тайна крият двете скъпоценни момичета и признавам, че доста добре я крият и се задържа напрежението. Не знам накрая дали да се надявам куклата Се Ри да бъде разобличена и кариерата и съсипана, или да разбере истината (за която мисля, че тя има най-голяма вина) и да изостави страната на бившия мениджър, който иска да унищожи Е Джонг. Ама как само го потроши Док Го Джин - само с един удар го прати в несвяст и в болница. Наистина като супер герой. Изглеждаше сякаш камион го е газил. Много се накефих. Ама тя гадината си го заслужава и се надявам да си плати накрая.
Досещам се каква ще да е тайната, но да видим. Никоя от вас да не смее да издава до утре вечер! домати: Остават ми последни 3 епизода за утре.
P.S. Надявам се тоя картоф наистина да цъфне накрая, за да има завършен вид клишето. Ще се изненадам приятно ако не го покажат цъфнал. [gdance.gif]
Моите трима мускетари - Ким Бом, И Донг Ук, Денис О. И един, когото обожавам тайно.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 27, 2013 12:19 am

kris_run написа: Куки зарязвай го, джанке, ич не му се чуди [difus_19.gif]

Хаха, аз съм в мазохистично настроение и го изгледах на вентилатор докрая - както казах, исках да разбера до къде ще стигнат в тъпотиите домати: Някой да ме беше светнал, че стига да изгледам последните 5 минути от последния епизод! Там са събрали всички моменти от любовната история - няма нужда да се мъчите да гледате всички епизоди [newsm08.gif]
Иве, чудя се как си го гледала този сериал без да се изприщиш - той толкова анти-феминистки 471.gif ! Момичето се изживяваше като парцал и сянка на шефа до края. Да, шефе! Здраве желаем, шефе! стена: И накрая той съвсем я изработи, като реши тайно да прати в Италия ранения готвач вместо нея! стена:
Сега ще си довърша Илджиме, че да си оправя вкуса от тая блудкава Паста хи хи:
Мимка обичам те: , а ти къде се изгуби, мила? До къде стигна с Вяра? Изгледа ли я? мисля:
Я да ви постна за добро утро един хубавец с бяла ризка - да ви събуди вместо кафенце сутринта срам: Специално за вас, мили ми чингулинки! [c06.gif]
Изображение
Цветенцето сигурно първа ще се почерпи - нали е най-ранобудна намигане:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 27, 2013 9:29 am

Иве така е, има нещо в него, въпреки че е много монотонен. Точно затова съм си казала, че ще го изгледам до края :)
Куки ти направо си ме отказа тотално от Пастата, имайки в предвид и, че се помъчих с 2 серии.
А това хубаво момченце кое е срамежливо:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 27, 2013 11:07 am

Джанке 109: , може пък да ти хареса, знам ли. Вкусове различни. Според мен става да го гледаш ако си на диета - аз вчера толкова се отвратих на една сцена, шок1: че даже си зарязах сладоледа! А аз МНОГО обичам сладолед. Представяй си значи за какво става дума стена:
А момченцето е единият от готвачите, ама след няколко пластични операции [smile3532.gif]
http://wiki.d-addicts.com/Choi_Jin_Hyuk
Абе вие тоя сериал за любовта всички го изгледахте, само аз не съм! 471.gif Еееей, да взема ли да го погледна като ми остане време? Ама няма да ви настигна, та се чудя има ли смисъл... мисля:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 27, 2013 12:05 pm

Куки имаики в предвид моето темпо, може и да ме минеш :)
Днес и предаването не съм си гледала, че сега и малко работа ми излезе. Добре, че поне се разхлади малко и се живее и се спи нормално [newsm08.gif]
През жегите лаптопа ми така се загрява, че мога да го ползвам като акумулираща печка... защо и зимата не е така стена:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 27, 2013 3:37 pm

Аааа, и аз имам работа. Освен това сега имам да си доглеждам Илджиме. На мен ми харесва, но на теб може би няма да ти хареса. Прекалено е исторически за твоя вкус, и го няма моя Минчо да те радва намигане: . Илджимето е голям палавник и хитрушко. Харесва си една благородничка с която имат много романтични срещи на коне и на цъфнали кайсии, но има и една селянка, дето го преследва, и тя е доста бойна - последната серия така го натисна на една стена и насила го нацелува, а той милият само премига на парцали и се дърпа [smile3532.gif] Много здрава каката! Не можа да се изскубне момчето и му отиде първата целувка [sac1.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Iva Di » Чет Юни 27, 2013 5:36 pm

Куки, аз съм доволна от "Няма такава любов". Щом през тия няколко дена ме глождеше все да го гледам, значи е много добре. Добре е представен фалша в света на звездите и имиджа. Всички сметки се правят с оглед на добрия имидж. Той е на върха на славата, а тя - утайката на дъното. Той може да направи каквото си иска, защото е любимецът на Корея, а тя каквото и да направи, все ще я оплюят. Невъзможна звездна двойка, защото средно положение няма. Ако се съберат, той пропада в тинята, но това беше дилема чак накрая.
Стратегиите и тактиките ми харесаха. Отделно, мъжкият персонаж претърпя голяма трансформация - от трън в задника до любвеобилна лепка с панделка. Има сериозна романтика, когато няма репортери наоколо и доста смях. Весело ми беше. Последните 2-3 епизода загубиха от инерцията на сериала. Заради актьора в главната роля си заслужава да го загледаш. Пък ако не ти допадне, не се сили. На мен първата серия не ми беше особено интересна.
Образът на главния е интересен. Такъв един арогантен, самовлюбен, дразнител от класа... а бе гадина. Ама си го играе човека. Направо сам си приказва докато си седи на диванчето и екзекутира картофи. [smile3532.gif] И отношенията му с момченцето бяха много симпатични. Как съзаклятничеха само. Голяма комбина. обичам те:
Чак не мога да повярвам как от такъв нарцис стана толкова обсебен влюбен мъж, който умира от кеф като си мацне от нейния крем.
Обаче се чудя дали точно след "Паста" ще ти хареса да гледаш още едно лошо момче. мисля:
Някой да сподели за 1% of Anything дали си заслужава. Имало доста забавни моменти, но малко като латино сапунка - на едно и също място тъпчел сюжетът. Сега съм на вълна весело и никакви драми не ща. не не:
P.S. Целувките в "Няма такава любов" ми харесаха. А, картофът не цъфна! JC_goody.gif
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино